PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 549
ocen
5,8 10 1 13549
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

Jeden z członków ekipy pracującej nad serialem przypadkiem puścił parę z ust i zdradził, że Orlicz
zginie w około 8 sezonie - jego śmierć będzie wyglądała dokładnie tak samo jak Lorenza
Fabbriego - będzie odpalał samochód, w którym podłożono bombę i wyleci w powietrze na oczach
Aleksa. Ponoć nawet scena jak w oczach psa odbija się ogień będzie taka sama.

Dodam, że to nic pewnego. News ten został dodany na stronie dlastudenta.pl, ale artykuł usunięto
i nigdzie nie mogę znaleźć linka, a koleś od którego pochodził przeciek już stracił robotę...

Ale zakładając, że to prawda - co o tym sądzicie? Wynikałoby, że nasi scenarzyści pominą odcinki
z Hoffmanem i zaczną od razu realizować te włoskie z Fabbrim.... A podobno scenariusz mial być
ten sam jeśli chodzi o chronologię.

użytkownik usunięty
MrJigssaw

W sumie tak właśnie sobie wyobrażałam jego śmierć. Ciekawe, czy to prawda i rzeczywiście pominą odcinki z Hoffmanem...

ocenił(a) serial na 6

No wiesz, Ja mam nadzieję, że nie pominą, tylko po prostu namieszają ze śmiercią - że jeden tylko odcinek z włoskiej wersji zrobią wcześniej, a reszta już chronologicznie i odcinki Hoffmana będą w polskim wydaniu już z innym komisarzem.

ocenił(a) serial na 10
MrJigssaw

no to ciekawe trzeba czekać wiesz co dla mnie Orlicz jet tylko minimalnie gorszy od Brandtnera

ocenił(a) serial na 6
ghf

Zgadzam się z Tobą, Orlicz prawie dorównuje Brandnerowi i Moserowi i jest na pewno lepszy od tego tragicznego Terzaniego, gbura Fabbriego i nieco zbyt komediowego Hoffmanna.
Tak samo uważam, że polska wersja jest gorsza od austriackiej ale tak samo dobra jak włoska.

A co do odcinka , gdzie ginie Orlicz to podobno jest już nakręcony i wszystko co do joty jest jak w odcinku z Fabbrim - mafia, Aleks jako wtyka, Orlicz nawet tak samo wyciąga przez szybę rękę do Aleksa w ostatnim geście.

Pozostaje z niecierpliwością czekać na następne sezony czy się potwierdzi. Mam nadzieję, że wszystkie oryginalne odcinki przełożą na polskie realia.

ocenił(a) serial na 10
MrJigssaw

ciekawe kiedy go nakręcili ale wiesz do takich info to trzeba podchodzić dystansem i w Rexie też dobry był Rivera , Hofman d 9 był lepszy ale do tamtych mu brakuje

ocenił(a) serial na 10
ghf

czyli jednak może ten odc ze smiercią Brandtnera na prawde nie istnieje

ocenił(a) serial na 6
ghf

Pawlicki jakiś czas temu mówił w wywiadzie, że wie dokładnie kiedy i jak zginie - może to właśnie miał na myśli, że odcinek już dawno gotowy, tylko fani nie wiedzą...
A co do odcinka gdzie ginie Brandtner to chyba faktycznie możemy go włożyć między bajki. Chociaż on zapowiadałby się nieco bardziej emocjonująco, cóż, zaczekamy...

Tak, Riverę też lubiłem, miał świetny kontakt z psem, szkoda że nagle znikł i nikt nie wyjaśnił dlaczego.

I powiem Ci, że bardzo Mi też przypadł do gustu ten Mitterrer co się pojawił w odcinkach w Tyrolu.

ocenił(a) serial na 10
MrJigssaw

Rivera znikną bo produkcja chciała w 16 sezonie zrobić z niego łamage jak Terzani i Bassi się nie zgodził i znowu zrobili że Davide nie istniałi Marco dostał Rexa po Lorenzo , nie wiem czy widziałeś 17 sezon Rexa tam mafia porwała Terzaniego i zakopali w trumnie w ziemi ręce opadają , jeżeli już nakręcili ten odc to wygląd Pawlickiego może być taki jak w 3 sezonie ale zobaczymy a ja od 9 serii polubiłem Hoffmana na pewno bardziej od Terzaniego czy Lorenzo stał się wtedy lepszym glina zastnawiam się czemu to zawsze w Rexie opiekunem psa musiał być nowy komisarz a nie inny pracownik biura bo niby po Alexie niał być Christian ale zrezygnował nie zdziwił bym się gdy by u nas to Lucyna zajeła się psem

ocenił(a) serial na 7
MrJigssaw

A mnie ciekawi, kto go zastąpi... Moim faworytem byłby Wieczorkowski

ocenił(a) serial na 6
Bogdan4674

Też jestem ciekawy.
Jak wezmą Wieczorkowskiego to już będzie trzeci z cichociemnych, który został opiekunem Aleksa. ;p
Ale mógłby być. Moim zdaniem bardzo do tej roli i serialu pasuje. Też go stawiam jako faworyta...

Widziałbym też w roli nowego komisarza Krystiana Wieczorka albo Marcina Dorocińskiego.

ocenił(a) serial na 7
MrJigssaw

Tak. Eryk Lubos też byłby dobry.

ocenił(a) serial na 10
MrJigssaw

mnie ciekawi jedno jak rozwiążą kwestie odc w 7 sezonie TVP zamawia 13 a 7 liczy tylko 10 nasi mają zaległy epizod Sisi ale i tak za mało może wezmą z odc z Hoffmanem chyba że istnieją tylko scenariusze do odc ze smiecią Brandtnera

użytkownik usunięty
MrJigssaw

Nie wydaje mi się, żeby kręcili odcinki z takim wyprzedzeniem.

użytkownik usunięty
MrJigssaw

Świetnie, że dopiero w 8 sezonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones