PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 556
ocen
5,8 10 1 13556
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

Takiego tematu chyba tutaj jeszcze nie było, więc ja postanowiłem go założyć.
Moim zdaniem najlepszy odcinek z pierwszym właścicielem Alexa, to zdecydowanie drugi odcinek pierwszej serii(,,Uniknąć śmierci"). Trzymający w napięciu, ciekawy wątek i bardzo dobra gra aktorska(szczególnie Jakus) i Alex też się spisał :P.
Najlepszy odcinek z Orliczem, było kilka dobrych i bardzo dobrych, ale najlepszy to chyba Miasto w strachu, wtedy bodajże był ten pościg z udział Pawlickiego w jednej z łódzkich galerii.
A jakie są Wasze ulubione odcinki z udział dwóch(pierwszych) właścicieli Alexa?

ocenił(a) serial na 10

mam nadzieję że jednak nie Zając bo ona przyznała ze negocjuje gościnny występ

użytkownik usunięty
ghf

Też czytałam jeszcze wcześniej, że tylko ma gościnnie wystąpić, ale różne plotki chodzą, więc do końca w sumie nie wiadomo. Zobaczymy.

ocenił(a) serial na 10

Mój młodszy brat oglada ten program Ziarno i Tam ostatnio był Antek , Rocky i Treser , pies wykonywał polecenia tresera i cały czas łasił się do Antka widac że pies jest do niego przywiązany

użytkownik usunięty
ghf

Oby jego następca też złapał tak dobry kontakt z psem.

ocenił(a) serial na 10

jak antek zagra cały 6 sezon to bedzie miał największą ilośc odc ze wzystkich komisarzy z 3 Wersji , wszystko na to wskazuje

użytkownik usunięty
ghf

Tak, właśnie, już chyba wcześniej o tym pisałam. Jeżeli Antek zostanie do 7. sezonu to pobije Mosera i Brandtnera. A na to się zanosi, bo chyba w 6 sezonie jeszcze nie będziemy świadkami śmierci Orlicza. Chociaż wszystko się może zdarzyć, w 100% pewnym być nie można.

ocenił(a) serial na 10

Tylko oni brali dłużej jeżeli chodzi o lata bo Moretti 4 i Burchard też tyle lat

użytkownik usunięty
ghf

To wiem, ale chodzi mi o liczbę odcinków.

ocenił(a) serial na 10

mi też tylko tak napisałem

ocenił(a) serial na 10

6 sierpnia wrócili na plan Komisarza Alexa czyli Antek już skończył zdjęcia do czasu honoru , które i tak kończą się w piątek , szkoda Ryśka mam wrażenie że odkąd jest Orlicz jego postac się rozwineła tak samo jak Leon , obaj Panowie mają lepszy kontakt z Michałem niż z Markiem , co do Wesołowskiego to miałem czasem wrażenie że usilnie stara sie naśladowac Mosera , a Antek nie sili się na udawanie Brandtnera tylko gra swoją postać i dobrze bo przy Bromskim to czasem drażniło że usiłuje być taki jak Moser

użytkownik usunięty
ghf

Rysiek przestał być popychadłem. Szkoda go, ale trudno. Chociaż tak szczerze to jestem ciekawa tej nowej postaci, jak to wypadnie z dwiema policjantkami. Bromski w wykonaniu Wesołowskiego to dla mnie była parodia policjanta. Ale po tej zmianie zastanawia mnie, która postać z oryginału ma być pierwowzorem tej nowej... Bo chyba nie ta, która była w odcinkach w Hoffmannem. Chociaż gdzieś tam czytałam, że romansów ma być ciąg dalszy. A skąd wiesz, że już wrócili na plan?

ocenił(a) serial na 10

na fejsie stronie Antka jest zdjęcia i napisane że powrócili na plan antek z małą dziewczynką na zdjęciu , mogło się mieć wrażenie że to ekipa Bromskiego bardziej przypomina Hoffmana takie samo imię komisarzy i kobieta w ekipie

użytkownik usunięty
ghf

Aha, na jego fanpagea już dawno nie wchodziłam, bo tam tylko o Czasie Honoru... Ciekawe jest jeszcze, co oni zrobią teraz z tym drugim psem, jak ta cała Monika ma wyjechać. A jak tam odcinek Czasu H., oglądałeś? Rozczarowanie, czy do przetrawienia? :)

ocenił(a) serial na 10

podobno Malina ma zamieszkać z Michałem i Alexem , odc Czasu honoru nawet niezły tylko nadal nie wiem czy to 1 odc 7 czy 2 bo są rózne głosy fajnie było zobaczyć Rainera w mundurze

ocenił(a) serial na 10

premiera 6 sezonu miała być 6 września ale przesunięto na 13 ciekawe dlaczego

użytkownik usunięty
ghf

Chyba winowajcą jest Czas Honoru ;) Rzeczywiście ciekawe dlaczego dopiero 13. premiera.

ocenił(a) serial na 10

chyba że jakiś mecz jest ale na razie programu nie ma

ocenił(a) serial na 10

już wiem czemu premiera 13 bo 6 nowy Bond Skyfall na TVP1

ocenił(a) serial na 7
ghf

Dla mnie najlepszy odcinek z Bromskim to ten gdzie występował Roznerski i Komarnicka, a z Orliczem, jak się zamknął w psychiatryku. Był tam Badura z Kiepskich :DDDDDD

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

tak Amok ten z Roznerskim dobry odc w orginale w tym odc grali Moretti i Burchard czyli 2 komisarze obecny i pózniejszy w Rexie było lepsze aktorstwo w tym odc

ocenił(a) serial na 7
ghf

i jak do siebie podchodzili? bo nie oglądałem oryginału teraz lecą z Alexem odcinki to se czasem obejrzę na tv4

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

co zauważyłem że w Rexie w Amoku psa strasznie już ciągło do Gedona dziś np był odc Niebezpieczne zadanie mi ta ucieczka z konwoju u nas się bardziej mi podobało , co do Amok to odc u nas ratowali Mikołaj i Emilia , bo aktorstwo Jakuba słabe , te jego miny to tragedia

użytkownik usunięty
ghf

O fajnie, dzięki za info.

ocenił(a) serial na 10

Widziałem już ost odc i muszę powiedzieć że dawno się w serialu tak nie uśmiałem , alex i Michał byli świetni podobał mi się pościg Alexa za prezesem ten bieg psa przypominał mi orginał

użytkownik usunięty
ghf

Przyjemny był odcinek. Szczerze Ci powiem, że nie za bardzo przypadła mi do gustu ta zmiana Puchały, jakoś mi nie pasuje, że zrobił się z niego nagle taki mózg i nie podobał mi się w tym odcinku. Za to nadrabia Leon z Orliczem, fajną mają relację.

ocenił(a) serial na 10

Mam nadzieje że wróci dawny Rysiek i fajna też relacja Orlicz - Alex , z Wesołowskim takie sceny wyszły by kiepsko

użytkownik usunięty
ghf

Mecz był spoko :) bardzo naturalnie wychodzą ich wspólne sceny, w tym sezonie szczególnie.

ocenił(a) serial na 10

Ten nowy serial z Pawlickim to żony więzniów Czop tez tam zagra pewnie dla tego tak się spieszyli z 7 sezonem Alexa

użytkownik usunięty
ghf

Tak, wiem. Oglądałam oryginał, którego pierwszy sezon liczył 6 odcinków. U nas pewnie wątki będą rozszerzone, bo Polsat planuje odcinków 13.

ocenił(a) serial na 10

ciekawe bedzie porównanie w Alexie grają gliniarzy a tu pewnie więzniów

ocenił(a) serial na 10

Prawdopodobnie na wiosnę nie zobaczymy 7 serii Alexa w sobotę 28 lutego o godz 20 25 rusza nowy serial strażacy ciekawe jaka będzie decyzja TVP

użytkownik usunięty
ghf

Chyba że przeniosą na inny dzien. Szkoda trochę.

ocenił(a) serial na 10

Trzeba poczekać nas komunikat TVP może wyjaśnią

ocenił(a) serial na 7
ghf

Nie wiem jak Wy ale ja byłbym srodze żażenowany gdyby zaprzestali emisji KA, poza tym Strażacy mogą być na TVP2.
Ostatnio taki rys nakreślił sobie w głowie kolejnych "opiekunów" Alexa, czyli np. Wieczorek jako odpowiednik Hoffmana(choć odcinków z nim nie widziałem), Damięcki jako odpowiednik Fabriego, Wieczorkowski jako polski Rivera i Daukszewicz jako "zamiennik" Terzaniego. Co o tym sądzicie?

ocenił(a) serial na 10
MBIITF

Jako Lorenzo to widział bym może kogoś starszego , nakręcono juz 7 sezon więc kiedyś będą go musieli puścić

użytkownik usunięty
ghf

Miałeś rację, jednak serialu nie będzie na wiosnę. Wesołowski i Zakościelny to większa zachęta ;)

Ta nowa produkcja z Pawlickim też ma się nie pojawić w wiosennej ramówce Polsatu.

ocenił(a) serial na 10

Dadzą na jesień szkoda a może będą robić jak z orginałem który pojawiał się raz do roku

użytkownik usunięty
ghf

Mi się wydaje, że planują zakończenie produkcji. W ogóle.

ocenił(a) serial na 10

Tak ale jak zrobili 7 to muszą go wyemitować i pewnie potem zakończą

ocenił(a) serial na 7
MBIITF

Po kilku słabszych odcinkach wreszcie jakiś lepszy i co najważniejsze mniej przewidywalny. I nawet Rafalski z Klanu nie zagrał tak drewniano jak można było się spodziewać :P. Jak dla mnie za dzisiejszy odcinek 8/10.

ocenił(a) serial na 10
MBIITF

Tak te odc z Niną były słabsze ale np już ten z przed tygodnia lepszy

ocenił(a) serial na 7
ghf

Za nami już 2 odcinki nowej serii, póki co widzę progres, pierwszy odcinek był dobry, ale momentami przynudzał. Ostatni odcinek za to wzbudzał ciekawość do końca, pomimo tego że i tak wiadomo było że sprawa zakończy się po myśli Orlicza i Alexa. Jak dla mnie, był to jeden z najlepszych odcinków z Antkiem, a może i w ogólnej historii KA.
Szkoda byłoby skończyć na tym sezonie cały serial, bo widać że Lang ma na niego pomysł i nie ma w nim teraz tylu durnowatych i infantylnych scen co przy Wichrowskim czy nawet Fabickim.
A Wy co sądzicie o nowych odcinkach? Też widzicie postęp czy dalej "dno"?

ocenił(a) serial na 10
MBIITF

Dla mnie jak przyszedł Antek czyli od 3 sezonu serial zrobił postęp, jeszcze Fabicki jako Reżyser dodał trochę mroku do serialu. Ten sezon też na razie na plus wiem że kilka odc będzie zaczerpniętych już z 8 seri orginału. Teraz ten serial może czasem przypominać orginał np wolę Alexa niż Włoskiego Rexa w którym na 8 sezonów 2 z Riverą był dobre , a za Fabrim i Terzanim nie przepadam. Z Antkiem był gorsze epizody ale i tak był one lepsze od tych z Wesołowskim. Dla mnie odc z Jakubem to dno a z Pawlickim to mamy przyzwoity serial kryminalny. Też bym niechciał by kończono , ale Pawlicki mówił że dni tego serialu będą policzone a nawet jeśli będzie kontynuowany to Orlicz zginie

ocenił(a) serial na 6
ghf

chciałbym żeby dociągnęli chociaż do śmierci Orlicza, bo dzięki temu być może dowiemy się o czymś, czego nie wiemy do dzisiaj w przypadku Brandtnera. Chociaż ja i tak mam swoją teorię że jeśli dojdzie do śmierci Orlicza to będzie ona wzorowana na śmierci Fabbriego.

ocenił(a) serial na 10
qwerty95960

Jeżeli istnieją scenariusze do odc ze sśmiercią Brandtnera , to może będzie ten odc w Rexie niby był wyemitowany ale z powodu brutalności zabroniony

ocenił(a) serial na 7
ghf

Tak, to prawda. Odcinek ze śmiercią Brandtnera był wyemitowany raz w TV austriackiej i raz w niemieckiej. Więcej tego odcinka nie puszczano ze względu na brutalność. Tego odcinka nawet w necie nie idzie znaleźć.

ocenił(a) serial na 10
Camil2k12

Tak ale Ged Burchard w wywiadzie mówił że niema takiego odc , co do Alexa to ten sezon ma słabą oglądalnośc dziwie się że wogóle odc z Pawlickim mają gorszą oglądalnośc od tych z Wesołowskim , a przecież są dużo lepsze

ocenił(a) serial na 7
MBIITF

Jako że od poniedziałku TVP nadaje ponownie odcinki Alexa od początku, stąd też może jest szansa by na jesieni pojawił się nowy sezon KA z Pawlickim. Macie jakieś przecieki bo wyjątkowo w internecie cicho jest o tym, może ktoś coś wie??
Najbardziej zaskakujące jednak jest to odcinki pierwszej serii z Wesołowskim mają o niemal połowę większa oglądalność(wg Wikipedii) niż odcinki ostatnich sezonów z Pawlickim, bez wątpienia Antek lepiej sprawdza się w swojej roli, jednak widać opinia publiczna tworząca oglądalność ma chyba inne zdanie.
A Wy co o tym sądzicie? Warto ciągnąć Alexa dalej, czy lepiej "wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym"?

ocenił(a) serial na 10
MBIITF

Na razie nic nie wiadomo o 8 serii żeby serial był jesienią już powinny zacząć się zdjęcia , a tu nic. Sam Pawlicki mówił przed premierą 7 serii że dni serialu są raczej policzone, a jak jednak będzie 8 sezon to raczej Orlicz zginie to słowa Antka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones