PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 558
ocen
5,8 10 1 13558
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

Żenująca decyzja produkcji i brata Pawlickiego. Walach była ok a Więdłocha jest znana przede wszystkim ze swojej "otwartości". Żenada

ocenił(a) serial na 7
KarolekIbasz

Ale jajca. Aga Więdłocha zagrała już w Alexie. W odcinku 36 "W hipnozie" Młoda dziewczyna budzi się rano w łóżku swojego narzeczonego. Jest przerażona gdy dostrzega obok chłopaka z nożem wbitym w serce. Policja nie znajduje żadnych śladów włamania czy walki. Kobieta twierdzi, że niczego nie pamięta.

ocenił(a) serial na 10
Najlepsiejsza1958

Przecież w Rexie było podobnie pózniejsi komisarze Brandtner i Hoffman grali wcześniej Bandytów i nikomu to nie przeszkadzało. Też inni aktorzy powtarzali swoje role

ghf

Nie byłoby tak źle, gdyby pani Więdłocha występowała wcześniej w odcinku z Wesołowskim, ale ona grała już, gdy był Pawlicki . Mogli dać szansę studentce Zuzannie Pawlak, która była jedną z głównych kandydatek. Przynajmniej byłaby to mniej znana twarz.

ocenił(a) serial na 10
ametyst0

W Rexie Elke Wikkens zagrała w odc z Brandtnerem pieręgniarke partnerował też Martinowi Weinkowi , a od 8 sezonu z nim i z Pschilem tworzyli ekipe.

ghf

Tyle, że Elke miała w tym odcinku inną stylizację (była chyba blondynką) i to tak nie raziło.

ocenił(a) serial na 6
ametyst0

Zatrudnienie Zwiędłochy w tym serialu to kompletnie nieporozumienie. Krok w tył. Ewidentnie dostała rolę po znajomości z Pawlickim. Podobno zagroził, że odejdzie z serialu. co za żenada. nie mogli wymienić komisarza jak w scenariuszu? Żeby aktor szantażował producenta?
Nic do niej nie mam jako aktorki, ale do roli policjantki kompletnie ona nie pasuje. Na dodatek grała już w jednym odcinku i to z Pawlickim... Poza tym tak jak mówisz - można było zatrudnić nową twarz. Ale niestety - w Polsce liczą się plecy.

KarolekIbasz

do Więdłochy nic nie mam , ale jestem ogromnie zawiedziona że Pani Walach nie będzie grać w tym serialu dla niej oglądałam ten serial czy wiadomo dlaczego Pani Walach nie będzie już grać w Alexie ? Odchodzi czy z niej zrezygnowali ?

kinomanka_13

Z tego co czytałam, Lucyna dostanie awans, dlatego wyjedzie.
Generalnie Walach i Pawlicki nie dogadywali się na planie, nie było między nimi chemii, w sutek czego utrudniało to pracę, dlatego (na prośbę Pawlickiego?) wymienili aktorkę.

ocenił(a) serial na 10
kamm0

Tak widać to było od początku gdy Pawlicki się pojawił przez to do 6 sezonu troszkę usuneli w cień jej postać , w 7 trochę znowu jej dali więcej scen , ale musiała grać sceny romansowe z Pawlickim i sztucznie to wychodziło.

użytkownik usunięty
ghf

dla mnie mimo wszystko przesada,żeby dlatego że Pawlicki nie może się dogadać z Walach,wywalić ją,a przyjąć jego ukochaną,gdyby uznali że potrzeba kogoś zmienić,bo nudno z tą samą ekipą długo grać to ok.

ocenił(a) serial na 10

Na portalu świat serial Pawlicki i producentka dementują info o konflikcie , Antek mówi że nie ma takiej władzy by decydowac kogo zwolnic i , że lubili się z Walach.

użytkownik usunięty
ghf

oficjalnie to każdy aktor lubi się z każdą aktorką,raczej trudno liczyć na tekst w stylu to prawda,nie trawiliśmy się z Panią Walach,to ja optowałem za jej odejściem i przyjściem mojej obecnej ukochanej.Dobre sobie facet którego ukochana dostała angaż w serialu w którym gra,mówi że nie ma władzy kogo zwolnić,ja rozumiem gdyby powiedział to Irek Czop.

ocenił(a) serial na 6
kinomanka_13

Ten serial jest całkowicie na licencji, Polacy nie piszą własnych odcinków, tylko przerabiają na polskie realia austriackie - Lucyna, wg oryginalnego scenariusza, powinna odejść z serialu już po tym odcinku gdzie psychopata zaatakował ją brzytwą. I tak ją zostawili na dłużej. Odeszła, bo tego wymaga licencja... To samo było z Wesołowskim... Pawlicki tez nie będzie wieczny w i w końcu go uśmiercą, bo komisarze się stale zmieniają, tylko pies zostaje ten sam.

KarolekIbasz

Dopiero drugi odcinek z Więdłochą, a ja już nie mogę patrzeć na(mniej lub bardzie subtelne)umizgi Orlicza do Ewki... Za każdym razem wywracam oczami :P

Kaya1456

To prawda. Nie byłem fanem Wałach ale Więdłocha w ogóle mnie do tej roli nie przekonuje. Pawlicki nawet nieźle poradził sobie z zastąpieniem Wesołowskiego, ale ta zmiana wydaje mi się blada. Niech wywalą jeszcze Puchałę to już w ogóle nikogo z pierwotnego składu nie będzie.

ocenił(a) serial na 1
KarolekIbasz

Wstyd takie coś puszczać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones