PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 558
ocen
5,8 10 1 13558
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

polska wersja

ocenił(a) serial na 10

Moim zdaniem polska wersja nie jest gorsza od tej austriacko-włoskiej wersji np bromski bardzo mi
przypomina Mosera a Orlicz brandnera czego wy chciecie przecierz w oryginale też były wątki
romansów te w polskiej nie są aż tak pseadzone jak w orginale dla mnie Hoffman Rivera ifibri oraz
terzani to porażka niestety nawet riveraniby taki dobry a sprawy które były debilne i go zniszczyły ja
sadze że polska wersja w połowie jest lepsza od austriackiej wersji bo nawet z moserm i brand erem
zdarzały się gorsze od polskiej całościowo jesteś mi lepszi od włoskiej no to moja opinia obecnie
mieszkam w Angoli i moi angielści przyjaciele też polubili i oglądają ta opininia jest też na ich
podstawie i to wszystko

ocenił(a) serial na 10
kalek12

nie zgadzam się co do Rivery facet jest ok odc z nim mroczne i ciekawe facet wniósł p 2 słabych komisarzach orzywienia troszkę , Bromski i Moser , Richard miał klasę i Styl a Bromski na pewno lepszy od Gbura Fabriego , a z Orliczem się zgodze w niczym nie ustepuje Brandtnerowi, i co do Rivery to naprawdę przesadzasz a Hoffman poprawił się w 9 i 10 sezonie romanse to tak naprawdę były tylko w 8 sezonie , z Brandtnerem wcale ich nie było. Uważam że serial jest gorszy tylko od Wersji Austriackiej , we Włoskiej uznaje tylko odc z Riverą i nie zgadzam sie że odc były debilne bo uratował Włoskiego Rexa

ocenił(a) serial na 10
ghf

Moim zdaniem pewnie ci chodzi grę wesołowskiego a oto wcale nie chodzi bo on nie gra teatrzyku tylko gline

ocenił(a) serial na 10
ghf

A co do romansów to były z moserm z weterynarz a Hoffman to nawet 9,10 sezon mnie nie przekonuje

ocenił(a) serial na 10
ghf

Moim zdaniem bromski jest nie tylko od gbura ale też od Hoffmana i dlaczego mówisz że jesteśmy gorsi od austriackiej skoro Orlicz jest taki jak brandner

ocenił(a) serial na 10
kalek12

bo Brom gorszy od wszystkich Austriackich komisarzy ja kupuję Hoffa od 9 sezonu przestał romansować , Moser romansował , ale był bardziej przejęty psem a te teksty Bromskiego tragedia ,Marc w 9 sezonie więcej czasu spędzał z Rexem i właśnie ze u nas jest jeden dobry komisarz w Austrii 2 Hoffman daje radę np odc zamach na Rexa zobacz jak się przejmował , nasz Alex odkąd jest Orlicz stał się lepszy ale nie od oryginału nawet odc z Bromskim miały gorszą jakośc od tych z Moserem

ocenił(a) serial na 10
ghf

Co prawda ale Orlicz nie jest wcale taki najgorszy a bromski na poziomie hofmana przez te 8 i parę odcinków 9

ocenił(a) serial na 10
ghf

I cos jeszcze wiadomo że orginał był kręcony w latach 90 a nasz od 2011

ocenił(a) serial na 10
kalek12

jednak uważam że hoffman od sezonu 9 był lepszy od Broma, a to moja lista komisarzy
1 Brandtner
2 Rivera
3 Moser
4 Orlicz
5 Mitterer
6 Hoffman
7 Terzani
8 Bromski
9 Gbur

ocenił(a) serial na 10
ghf

chyba coś nie tak bo bromski minimalnie lepszy od playboya terzaniego

ocenił(a) serial na 10
ghf

No i od mittera

ocenił(a) serial na 10
ghf

A co za tym idzie też od hofmana

ocenił(a) serial na 10
ghf

A i coś jeszcze nie pamiętasz jak bromski się przejoł alexem w odc cel Alex albo anioł strórz na czterech łapach jak go ukąsiła żmija

ocenił(a) serial na 10
ghf

I ile z nim spędzał czasu na figlach i spacer a i zanim nadał jak z dzieckiem

ocenił(a) serial na 10
kalek12

co by nie mówić o Terzanim to lubi psa całuje go , a Rex go liże no tu zmiana wyżej od Marco ale Hoffa polubiłem od 9 sezonu grał z Rexem w piłke jezdzili autkami w wesołym miasteczku grali w karty , Mitterer zrobił na mnie lepsze wrażennie miał powód być chamski po stracie żony nie to co Fabrri sam aktor zagrał lepiej od Wesołowskiego

ocenił(a) serial na 10
ghf

To powiedz co myślisz o orliczu

ocenił(a) serial na 10
kalek12

Orlicz jest fajny ma dobry kontrakt z psem całuje go jest dobrze wyszkolony przegrywa minimalmie z tą 3 ale i tak bije wszystkich pozostałych super gośc

ocenił(a) serial na 10
ghf

Ja myślę że w szóstej serii i w dwóch ostatnich odcinkach 5 będzie grał jeszcze lepiej więc myślę że wskoczył na podium

ocenił(a) serial na 10
kalek12

Bedzie cięzko ale mam nadzieje że tak będzie ci panowie to wysoki poziom

ocenił(a) serial na 10
ghf

Koleiny odcinek będzie lepszy od linczu no i ostatni 5 serii na wysokim poziomie

ocenił(a) serial na 10
kalek12

1.brandner
2.orlicz
3.rivera
4.moser
5.hofman
6.bromski
7.miter
8.terzani
9.lorenzo

ocenił(a) serial na 10
kalek12

szkoda że nie zrobili odc Sisi bo w Rexie ten odc kończył 5 sezon

ocenił(a) serial na 10
ghf

Zgadza się z rankingiem

ocenił(a) serial na 10
kalek12

mam nadzieję że fani Mosera się nie obrażą , ciekawe Brandtner ma na imię alex czasem można się pomylić

ocenił(a) serial na 10
ghf

Moim zdaniem odcinki z bromskim przypominały te z Hoffmanem dlatego jest 6 a te z orliczem przypominają z Rivera i brandnerm

ocenił(a) serial na 10
ghf

A w 6 serii Orlicz przestanie romansować bo żuci monikę

ocenił(a) serial na 10
ghf

Moim zdaniem dlatego Orlicz jest wyżej od Mosera jest sprawniejszy potrafi się bić czego brakowało moserowi po pierwsze w każdym odcinku z orliczem Alex jest darzony miłością no i wyżej od Rivery bo potrafi skarycyć Alexa jak jest coś nie tak no i Orlicz nie jest taki ociężały tylko rzeczowy

ocenił(a) serial na 10
kalek12

skąd wiesz o tej Monice , Rivera i Brandtner tez dobrze się bili , a Moser otczył Rexa rodzicielska opieką i też go potrafił skarcić

ocenił(a) serial na 10
ghf

Monika pokuci się z orliczem i pojedzie do gdańska bo tam gdy zginie Orlicz przeniesie się produkcja

ocenił(a) serial na 10
ghf

Z tego co wiem po orliczu nie będzie pierwowzoru Hoffmana tylko przejdzemy na włoskie części by móc nakręcić parę polskich serii

ocenił(a) serial na 10
ghf

Orlicz zginie w czasie gdy wejdzie do domniemanego ojca

użytkownik usunięty
kalek12

Jeżeli mogę się wtrącić, skąd Ty masz te informacje ? :)

ocenił(a) serial na 10

Wedłuk mnie niepotrzebnie dali wesołowskiego za młody nie jest z zawodu aktorem tylko amatorem pierwsze odcinki też tak wyglądały zamało samodzelnych akcji psa niepotrzebnie odrazu zdradzają sprawców za mało pościgów również z pawlickim wogule niektóre odcinki niewpasowane w nasze polskie realia bo np odc bestia przeciesz w łodzi nie ma wilków i w polsce pogryzienie przez wilka nie jest możliwe

ocenił(a) serial na 10
kalek12

Ale za granicą polubili nasz serial i oglądają

ocenił(a) serial na 10
kalek12

no Własnie skąd to wiesz ?

ocenił(a) serial na 10
ghf

Że źródeł produkcyjnych

ocenił(a) serial na 10
kalek12

masz do nich jakiś większy dostęp , i czyli co Orlicz zginie w 6 sezonie

ocenił(a) serial na 10
ghf

Nie na początku 7 serii a zastąpi go żurek więc nieprzypadkowo go pokazali i że Alex go uratował a Solski ma u niego dług oczywiście w gdańsku

ocenił(a) serial na 10
kalek12

to ciekawe widze że jesteś blisko z producentami

ocenił(a) serial na 10
ghf

Po prostu jestem zastępcą kierownika produkcji

ocenił(a) serial na 10
kalek12

a mam pytanie planowane są odc które opuszczono sisi i smierc w musemu w Orginale nie widzieliśmy smierci Brandtnera czy smierć Michała będzie pokazana czy też zniknie bez wyjaśnieniano i ciekawe czemu nie chcą wprowadzić pierwowzoru Hoffmana tam też było kilka dobrych odc i np zamach na Rexa w polskiej wersji bym zobaczył , albo odc zProminie zemsty jeszcze z Brandtnerem

ocenił(a) serial na 10
ghf

Oczywiście tylko w zmienionej fabule i będą wyglądać inaczej niż w oryginale oczywiście śmierć orlicza nie będzie pominięta zginie wchodząca do domniemanego ojca i zginie w eksplozji a co do Hoffmana to powstaną 4 polskie serie a promienie zemsty jeszcze z orliczem

ocenił(a) serial na 10
kalek12

no ale mówłeś że nie bedzie pierwowzoru Hoffmana , a sezon 10 liczy tylko 4 odc i pytanie ile odc bedzie miał 6 sezon bo w orginale 12 a u nas do tej pory wszystkie po 13 promiennie zemsty kończyły 7 sezon i cos bliżej poprosze o co chodzi z tym domniemanym ojcem , zapraszam cię na forum o Rexie tam można popisac z fanami serialu tezo naszej wersji

ocenił(a) serial na 10
ghf

Źle zrozumiałeś nie będzie odcinków które były z Hoffmanem tylko polskie serie co do ilości odcinków będą liczyły po 13 odcinków bo tyle TVP zamawia a co do śmierci or liczą zginie gdy sprawca śmierci jego rodziców pod szyję się pod ojca i poprosi go aby przyszedł sam wtedy wybuchnie bomba

ocenił(a) serial na 10
kalek12

czyli powróca do wątków ze śmiercią rodziców Michała bo zakonczono go w 4 a któryś z Włoskich epizodów zobaczymy i czy z orginalnego 7 sezonu zobaczymy wszystkie czy juz nasze własne zaraz po smierci Michała i było by mi miło gdy byś odwiedził to forumco ci pisałem

ocenił(a) serial na 10
ghf

W 7 serii zobaczymy tylko 5 odcinków z orliczem oczywiście dalsze serie będą polski bo produkcja oraz TVP zrezygnowały z austriacko-włoskich odcinków oczywiście po śmierci orlicza

ocenił(a) serial na 10
kalek12

a dlaczego koszty? no ale jednak fajne że beda nasze odc jak bede miał jeszcze pytania to się skontakyuje

ocenił(a) serial na 10
ghf

No wchód że na rexa

ocenił(a) serial na 10
kalek12

to wejdz na stronę o Rexie tam możemy popisac na razie

ocenił(a) serial na 10
kalek12

a są osoby które ci nie wieżą

ocenił(a) serial na 10
ghf

Już produkcja powoli dobiega końca ale będzie równie mocna co dwa ostatnie 5 serii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones