PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 549
ocen
5,8 10 1 13549
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

uwaga konkurs

ocenił(a) serial na 6

w pisujcie najlepsze teksty Leona Bergera.
1. cześć owieczko, tu twój Hannibal
2. mam zimne napoje w lodówce
3. mam dla ciebie prezent w lodówce

maciekd_filmweb

Gdy robi zastrzyk Alexowi mówi, że jeśli lek zadziała to będzie to I pacjent, który wstał z jego stołu.

justyska76

Oczywiście są w kostnicy, a Leon zgrzał sobie kiełbaski i zjada je nad trupem i nagle mówi(nie pamiętam do kogo),,chcesz?,,.

ocenił(a) serial na 7
marianna12345

Bromski pyta Leona, jaka to zupa?
Leon odpowiada : Z trupa
Oczywiście kostnica... XD

Bogdan4674

Bromski przychodzi do Leona i pije coś z jakiegoś termosu czy tam pojemnika i pyta sie:
"dlaczego to jest takie gorzkie ?!"
a on mu na to "no bo to jest formalina , na dnie jest palec uważaj żebyś nie połknął..."

ocenił(a) serial na 10
mrowa93

piosenka z ostatniego odc po skończonej trepanacji czas przystąpić do kolacji powiedziały mi syreny że dzisiaj jest Ireny

ghf

w jednym z odcinków Leon przychodzi na miejsce zbrodni i ma umazane usta jakąś czerwoną substancją a Orlicz do niego : "Co miałeś randkę z wampirzycą" a on mu na to " Nie byłem wczoraj u twojej matki na szarlotce... " XD

mrowa93

drugi tekst Leona przychodzi do niego do laboratorium Orlicz i zobazył u niego pizze wziął kawałek a Leon do niego : "Smakuje ci a może podgrzać ją ci w sterylizatorce ...? "

ocenił(a) serial na 6
mrowa93

to powiedział chyba do Puchały

maciekd_filmweb

nie do Orlicza

ocenił(a) serial na 6
mrowa93

a sorka masz rację mój błąd

ocenił(a) serial na 7
mrowa93

Dopiero co oglądałem ten odcinek i wymieniony przez Ciebie dialog był między Leonem a Rysiem a nie Orliczem.

mrowa93

to było do Puchały, przecież matka Orlicza nie żyje

olcia1719

No i właśnie o to chodziło ze nie żyje!!! (Krew) :D

ocenił(a) serial na 8
ghf

To było Epickie :P

ocenił(a) serial na 7
Bogdan4674

To był odcinek o tym Kryspinie, który zarżnął sędzinę i lekarkę ;)

maciekd_filmweb

no i jeszcze jak przyszedł Orlicz do Leona i Leon pyta sie go czy chce kanapkę z pasztetem, a potrm szukał noża z miejsca zbrodni a Orlicz do niego,, Leon chyba nie pokroiłeś tego chleba tym nożem"

ocenił(a) serial na 5
maciekd_filmweb

"Resztę powiem Ci jak pani się przede mną otworzy"

maciekd_filmweb

W którymś odcinku Leon bada jakiegoś gościa , podchodzi Orlicz i pyta się czy jest coś ciekawego , a o Leon mu odpowiada : ,, Tak , fajna kurtka , co nie ? Jak myślisz pasowała by mi ? ,, xD

użytkownik usunięty
maciekd_filmweb

Odcinek 47
W parku:
Na chodniku leży martwa kobieta(dostała czymś ciężkim w głowę), obok stoi Leon i jak gdyby nigdy nic je BigMilka
Podchodzi Orlicz i mówi:
- Leon, a co ty tam masz?
Na to Leoś
- Ja...? Loda. Ona obrzęk mózgu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones