PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35584}

Kompania braci

Band of Brothers
8,7 136 623
oceny
8,7 10 1 136623
8,4 13
ocen krytyków
Kompania braci
powrót do forum serialu Kompania braci

Dlaczego w Polsce można kupić kompanie braci jedynie w wersji angielskiej? Nigdzie nie widziałem edycji z napisami czy lektorem... I tak duża liczba filmów na naszym rynku właśnie wygląda, brak napisów. Czy to takie trudne wrzucić napisy? Czy po prostu łatwiej narzekać że filmy i seriale ściągamy z internetu?

ocenił(a) serial na 10
steemm

Szukałem takowej wersji, jednak nigdzie jej nie znalazłem. Sam jestem posiadaczem wersji angielskiej i muszę przyznać, że spełnia ona moje oczekiwania. Lektor jest zupełnie zbędny.

ocenił(a) serial na 10
Pai_Onk

Ja niestety nie jestem aż takim mistrzem języka angielskiego i czułbym się bardziej komfortowo jakbym miał napisy...

ocenił(a) serial na 10
steemm

W tym wydaniu są polskie napisy.

ocenił(a) serial na 10
Pai_Onk

Mi chodzi o nasze polskie napisy :)

ocenił(a) serial na 10
steemm

To je Polska - tego nie ogarniesz ;)

ocenił(a) serial na 10
steemm

Ceneo pl i masz z napisami / ewentualnie odpal Ivonke jak wolisz lektor; )

ocenił(a) serial na 10
istota_istota

pokaż lepiej link, że jest to dostępne

ocenił(a) serial na 10
steemm

w czym widzisz problem wchodzisz na ceneo i wpisujesz tytul + napisy czy lektor; )

ocenił(a) serial na 10
istota_istota

w tym że nie ma takiej wersji dostepnej na blu-ray nie ma
http://www.ceneo.pl/Filmy;szukaj-Band+of+brothers

ocenił(a) serial na 10
steemm



na bluu ray nie ma jeszcze pewnie zreszta nie doczekasz sie tego predko , wiec radze ci samemu sie za to zabrac

ocenił(a) serial na 10
istota_istota

Powiedz, w takim razie, dlaczego odpisałeś, nie czytając pierwszej wiadomości? W której jak byk jest że brak wersji PL na BD

ocenił(a) serial na 10
steemm

Zapytales sie mnie czy jest lektor albo napisy i znalazlem napisy , potem zapytales mnie o blu ray to odpowiedzialem ze nie ma proste i logiczne

ocenił(a) serial na 10
istota_istota

Przeczytaj jeszcze raz o czym jest temat, jesli dalej nie wiesz, polecam powrót do podstawówki. Tam było miejsce na naukę czytania ze zrozumieniem.

ocenił(a) serial na 10
steemm

Dlaczego w Polsce można kupić kompanie braci jedynie w wersji angielskiej? Nigdzie nie widziałem edycji z napisami czy lektorem... I tak duża liczba filmów na naszym rynku właśnie wygląda, brak napisów. Czy to takie trudne wrzucić napisy? Czy po prostu łatwiej narzekać że filmy i seriale ściągamy z internetu?

Jak widac pytasz o lektor badz napisy + twoje narzekanie , krotko mowiac podalem ci stronke gdzie mozesz to znalezc ale widocznie pierwszy miesiąc masz internet w domu ; )

istota_istota

przecież pytał o edycję BD, co jest zaznaczone w tytule posta.

Dla mnie też jest to niepojęte, że potrafiono wcześniej wydać pełnoprawną polską edycję DVD, a Blu-Ray'a to już nikt nie wydał w polskiej wersji.
To jakaś kpina, a nie wydanie. Co ten Galapagos sobie myśli, że naklei na opakowanie polską etykietkę, reklamującą jaki to super serial, i jakich to dodatków nie zawiera, i co..?! Co to ma być? Jakieś pseudo zachodnio-skandynawskie wydanie.
Halo! Galapagos, tu Polska, wydania na Europę Centralną i Wschodnią.
Pacyfik to potrafili wydać, a Kompanii już nie?

steemm

Właśnie kupiłem Kompanię Braci z polskimi napisami na BR!. Sklep Wydanie czeskie, cały opis pudełka - metalowego - po czesku, audio dostępne angielskie DTS HD MA 5.1 i czeskie DTS 2.0.
Napisy oprócz polskich, czeskie rumuńskie, węgierskie itd.

ocenił(a) serial na 10
jackk7

Jeżeli to nie próba strollowania wątku to wrzuć info gdzie takie wydanie można nabyć. Maja półeczka już dawno czeka na wydanie BD z napisami...

ocenił(a) serial na 10
scourge33

Rzeczywiście na allegro można znaleźć egzemplarze sprowadzane z Czech ale ceny zaczynają się od 269 pln. Część napewno kupi bo serial jest tego wart, ja się jeszcze zastanawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones