PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630192}

Koniec defilady

Parade's End
7,3 3 419
ocen
7,3 10 1 3419
Koniec defilady
powrót do forum serialu Koniec defilady

ogląda się go super, z tym że tak naprawdę zaczyna człowiek ogarniać o co komu chodzi dopiero po kilkudziesięciu minutach. Początek dość mocno porwany, przeskakiwanie w czasie nie ułatwia wciągnięcia się w fabułę, ale warto obejrzeć.
Szczególnie polecam osobom lubiącym te brytyjskie klimaty-dżentelmenów, życie towarzyskie, śmiesznie brzmiące wydumane dialogi.

Benedict jak zwykle świetny, R.Hall też stworzyła dobrą postać, chwilami podnosiła mi ciśnienie swoimi gierkami i byciem mówiąc dosadnie- wredną suką.

Serial wzruszający i mimo że zakończenie jest dość szczęśliwe to i tak mnie zasmucił.

Phony

Obejrzałam jeszcze raz, już jak opadły emocje związane z pierwszym zetknięciem się z filmem :) i dalej uważam, że naprawdę warto poświęcić te kilkaset minut :) ostatnia scena znowu sprawiła, że w oczach pojawiły się łzy a w myślach chęć przytulenia Tietjensa(Bena) i uduszenia gołymi rękami Sylvi (R.Hall)

ocenił(a) serial na 8
Phony

Film został nakręcony na podstawie książki F.Forda-Saga o dżentelmenie, książka kończy się całkowicie inaczej ale jest równie mało "czytelna" jak film-tzn. trzeba trochę wysiłku (umysłowego) i cierpliwości żeby zorientować się kto, co, jak i z kim ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones