PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 227
ocen
7,8 10 1 6227
Kontra
powrót do forum serialu Kontra

Mocny, krwawy, sprawiedliwy. Najlepszy serial o komandosach forever! :-)

ocenił(a) serial na 8
Uh_Huh

tylko wypruty z realności, w ostatnim sezonie to chłopaki chodzili chyba na kodach na nieśmiertelność ;-)

ocenił(a) serial na 9
szczurman

Owszem, było kilka absurdów co nie zmienia faktu, że jest to dla mnie bez apelacyjnie najlepszy serial akcji.

ocenił(a) serial na 10
DEViANT_PL

Ostatni sezon był dość specyficzny. Od pierwszego odcinka czułem różnice w porównaniu z poprzednimi nie tylko przez pracę kamery ( która swoją drogą była genialna).
Faktycznie widać też w tym sezonie dużo naciąganych rzeczy, ale nie zamierzam do tego sie przyczepiać. To typowy serial akcji, nie dokument, który i tak ma w sobie dużą dawkę realizmu.
Żaden inny mnie tak nie wciągnął i żyło by mi się gorzej gdyby scenarzyści w ostatnim odcinku uśmiercili chłopaków. ;)

ocenił(a) serial na 10
Evers

Amen

ocenił(a) serial na 9
Evers

Dokładnie, i tak uśmiercili bohatera pierwszego sezonu co było smutną stratą bo polubiłem tego gościa.

ocenił(a) serial na 6
SCORPION60

zobacz go w http://www.filmweb.pl/serial/Stacja+Berlin-2016-753750
fajny serial

ocenił(a) serial na 10
szczurman

Pojęcia nie mam dlaczego ludziom tak zależy na realizmie w filmach sensacyjnych (w przeciwieństwie do historycznych). Przecież to jest iluzja, która ma spełniać pewne funkcje. Chcesz realizmu - przerzuć się na dokument. Po 20 sekundach skończy się Ci amunicja i koniec filmu.

ocenił(a) serial na 10
Uh_Huh

Racja, to sa seriale typowo dla rozrywki i za to je lubie, duzo akcji, fajni aktorzy, fajne teksty. Szkoda tylko ze nie pokazali jak stonebridge i scott wydostali sie z tej szopy w ostatnim sezonie bo to mnie ciekawi niesamowicie:-)

Uh_Huh

ja zacząłem właśnie oglądać. Poziom jest niezły, ale na razie moim faworytem jest The Unit - polecam

ocenił(a) serial na 9
l3niwi3c_2

zgadzam się z Tobą The Unit rewelacja.Z policyjnych mogę polecić świetny ,mocny i brutalny a z każdym sezonem coraz lepszy The Shield

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones