PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757180}

Królestwo zwierząt

Animal Kingdom
7,7 2 267
ocen
7,7 10 1 2267
Królestwo zwierząt
powrót do forum serialu Królestwo zwierząt

Jak na mój gust to serial bije na łeb film z 2010 roku. Przypadkiem się natknąłem na ten serial, a zachęcił mnie jedynie plakat:), więc mówię co mi tam odpalę. Polecam z czystym sumieniem, a jestem fanem takich seriali jak: "OZ", "The Shield", "The Wire", "Southland", "Sons of anarchy", "Peaky Blinders", "Narcos", "Boss", "Ray Donovan" no i nie może zabraknąć w tym zestawieniu naszej polskiej produkcji czyli Pitbulla.
Obejrzałem wszystkie 7 wypuszczonych odcinków i od samego początku serial wciąga, poziomu nie obniża, a stopniowo dochodzą nowe ciekawe wątki...

ocenił(a) serial na 7
kapuera24

Nie widziałam co prawda filmu, ale serial mi wchodzi. Chociaż z drugiej strony jak gra Spidman to dla mnie bez znaczenia co oglądam :/

sweet_anger

Szczerze to 1 raz widziałem facjatę tego gościa w czymkolwiek :)

ocenił(a) serial na 7
kapuera24

Kocham się w nim od jakichś siedemnastu lat ;)

sweet_anger

Zapewne od czasów serialu Felicity, jak TVP2 puszczało w tygodniu około 13:00 - 14:00? Zgadłem?

ocenił(a) serial na 7
Kazikowy

Zgadłeś! :D

sweet_anger

Haha :) Fajny serial to był; życiowy i ciepły. Rzadki przypadek aktualnie.

ocenił(a) serial na 7
Kazikowy

Oj tak, masz całkowitą rację :) Najgorsze jest to, że nigdzie go nie można znaleźć, ani żadna telewizja go nie powtarza. Kilka lat temu wraz z innymi nawiedzonymi fankami pisałyśmy nawet petycję do TVP w sprawie emisji, ale odzewu nie było. Fajnie byłoby go sobie przypomnieć :)

sweet_anger

Mnie ten serial zaintrygował właśnie ze względu na Speedmana, bo bardzo mi się podobał w Underworld, ale okazało się, że on i jego postać najbardziej mnie drażni w tym serialu, jakoś już prędzej Pope'a przeżyję. Na ten moment Craig jest moim ulubieńcem, wprowadza dosyć sporo energii i zamieszania.

ocenił(a) serial na 8
latigra

Serial według mnie bardzo wciągający dla mnie zawsze jednak lepiej historię czegoś można ukazać w serialu . Pierwsza zasadnicza różnica to jednak czas . Film trzeba maksymalnie skróci żeby udało się przekazać historię od 1,5 do max 2,5 h . a jednak serial licząc nawet po 40 min na 10 odcinków to już 400 min . Robi różnicę , Filmu nie widziałem to się nie będę wypowiadał . Serial obejrzałem tak trochę z przypadku . Najpierw pilot a potem resztę do 8 . Też od razu skojarzyłem Speedmana nie pamiętając z skąd . ale jak osoba wyżej napisała pewnie z Underworld .

ocenił(a) serial na 8
kapuera24

No ja byłem bardzo mile zaskoczony. Film średnio mi się spodobał, był strasznie ciężki i nawet nie dałem rady go skończyć. Myślałem że serial to będzie taki typowy amerykański remake, tymczasem jak dla mnie świetnie wykorzystuje najmocniejszy element oryginału, czyli bardzo specyficzne i dosyć niepokojące relacje między głównymi bohaterami, a przy okazji ogląda się go dużo przyjemniej, bo więcej się dzieje. Bardzo przyjemna niespodzianka.

ocenił(a) serial na 8
kapuera24

Ponieważ wymieniłeś prawie wszystkie seriale które oglądałam,to stwierdziłam,że w takim razie Animal Kingdom też mi się spodoba i faktycznie tak jest! :D

kapuera24

Podoba mi się serial, ale jednak film bardziej. Wydaje mi się, że po prostu klimat w filmie jest lepszy. W serialu za to pogłębiono psychologię bohaterów. Na pewno lokalizację zmieniona na gorszą, z Australii na Stany, a co za tym idzie ekipę też mamy niestety amerykańską.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones