PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36051}

Królowa Bona

7,6 4 502
oceny
7,6 10 1 4502
Królowa Bona
powrót do forum serialu Królowa Bona

Czemu taka niska ocena???? Klasyk Polskich seriali!

ocenił(a) serial na 8
impaler1

pewnie dlatego, że przeciętny (statystyczny) widz telewizyjny (a zwłaszcza ten mający dostęp do internetu= widz młody), nudzi się na filmach historycznych

ocenił(a) serial na 8
impaler1

Ja mam 16 lat i uwielbiam historię i filmy historyczne, ale muszę przyznać, że większość moich rówieśników, nie lubi takich filmów, ale cóż ich strata xD

ocenił(a) serial na 9
x_Mari_x

x_Mari_x witaj w klubie! Ja tak samo, gimnazjalistka, która zamiast Biebera woli poczytać ,,Polskę Jagiellonów".

Swoją drogą, zastanawia mnie, czemu TVP ( 1 i dwójka) tak rzadko, a prawie nigdy, nie puszcza ,,Królowej Bony"? Chętnie bym obejrzała ją jeszcze raz.

Anusia_9683

Zapewne dlatego że jest TVP Kultura i to tam takie seriale jak i filmy można częściej zobaczyć niż na 1 czy 2 zostaje jeszcze Kino Polska.

pawell190

Nie każdy ma jeszcze Kulturę, Kino Polska itp. Na TVP 1 i 2 ciągle lecą telenowele w stylu Klanu, z których każda jest o tym samym i nie wnosi.

KLAssurbanipal

Wiem że nie każdy ma ale niestety TVP Kultura i TVP Historia powstały chyba po to by je tam puszczać. Oczywiście wolał bym by były ciekawe programy jaki tego typu seriale również w 1 i 2. Ale ja już dawno TV porzuciłem. Szkoda nerwów.

x_Mari_x

Ja tak samo-mam 16 lat i bawią mnie zdziwione miny moich znajomych , jak napomknę o jakimś filmie historycznym, a na końcu pada zapytanie "jak ty w ogóle możesz oglądać takie nudziarstwo?"
no cóż jak widać mogę =]

ocenił(a) serial na 7
wiewiora1014

Na YT są odcinki 1-8. Ktoś wie gdzie można znaleźć 9-12?

ocenił(a) serial na 8
impaler1

Bo to świetny polski serial historyczny ? Ludzie nie lubią historii, wolą barwy nieszczęścia albo m jak mdłość ....

ocenił(a) serial na 9
impaler1

W serialu jest błąd, w odcinku ósmym narrator mówi: "7 maja 1549 roku w katedrze wawelskiej odbywa się koronacja Elżbiety Habsburżanki na królowę Polski (...).". To zdanie jest nieprawdziwe i wynika, albo z nieprzygotowania konsultanta historycznego lub przejęzyczenia narratora. Królowa Elżbieta Habsburżanka umarła 15 czerwca 1545 roku, więc nie mogła być koronowana 7 maja 1549 roku, jak podaje narrator. Koronacja miała miejsce 6 maja 1543 roku. Wpadka.

impaler1

Termu że ocenia/Nie docenia je pokolenie wychowane na "trudnych sprawach" .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones