PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99750}

Krecik

Krtek
7,4 18 276
ocen
7,4 10 1 18276
6,6 5
ocen krytyków
Krecik
powrót do forum serialu Krecik

https://www.youtube.com/watch?v=l6iYa8iB_6s
Tutaj przykładowy odcinek po czesku:
https://www.youtube.com/watch?v=ff2AkfPvaJA
I niestety stwierdzam fakt, iż nie dość, że Krecik to kolejna zeszmacona postać w CGI, to jeszcze wygląda dużo gorzej niż w starych animacjach w 2D.
Dochodzi jeszcze do tego nowa postać (tytułowa panda) i co za zaskoczenie, iż w nowej serii bohaterowie mówią (!) łącznie z główną postacią na czele. (W starej serii też tak niemniej więcej tak było, ale nasz sympatyczny bohater mówił jedynie swoje słynne "ahoj")
Ja nawet nie wiedziałem, iż powstała nowa wersja a dowiedziałem się dopiero teraz z Dubbingpedii i emisji na naszej publicznej, która rozpoczęła się kilka dni temu w dzień dziecka pod tytułem "Krecik i Panda". To już nie ten sam Krecik, którego znamy z dzieciństwa. Najpierw Pszczółka Maja, potem Asterix, a teraz Krecik szok! Już nowe odcinki Sąsiadów, które są nadal tworzone tradycyjnymi metodami i nadchodząca nowa wersja DuckTales są już lepsze niż ten komputerowy Krecik.
Co potem Rumcajs, Wilk i Zając i Bolek i Lolek w 3D?

ocenił(a) serial na 10
MrLuigi5577

Trzeba pozgrywać sobie wszystkie VHSy i nie psuć sobie wspomnień z dzieciństwa oglądając te pomyje w 3D

ocenił(a) serial na 10
AdWienc

Dokładnie. Nowy Krecik gorszy od holokaustu. Już ten nowy Asterix (rozchodzi się tu o Osiedle Bogów) wyglądał znacznie lepiej w porównaniu z nowym Kretem. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
MrLuigi5577

Obejrzałam i faktycznie pozostał niesmak. Stara wersja była 1000 razy lepsza i spokojniejsza.

MrLuigi5577

Ta nowa wersja jest straszna. Nie wiem kto wpadł na tak durnowaty pomysł żeby zrobić cos takiego. Tego syfu na pewno moja corka nie obejrzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones