PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640247}

Krew z krwi

7,8 23 523
oceny
7,8 10 1 23523
6,8 9
ocen krytyków
Krew z krwi
powrót do forum serialu Krew z krwi

Mi się coś ten Luter nie podoba i obstawiam, że to on stoi za zabójstwem Marka. Pytanie tylko czy on też podłożył bombę w aucie Carmen. Zdradziła go ta scena w 7 odcinku jak zdjął w tej restauracji kask motocyklisty i dlatego idę o zakład, że to on.

ocenił(a) serial na 7
lost47_fw

Tak jasne Luther podłożył bombę w samochodzie córki swojego szefa. haha. Chyba zapomniałeś kto jest kim? Andrzej Rota dowiaduje się, że Marek ma sypać i każe Lutherowi go zlikwidować -prosta spraw do przekalkulowania. Kto zaś podłożył bombę w samochodzie Carmen, pewności nie mam, ale domyślam się, że któryś z żołnierzy Artona, chcąc nie chcąc, wiedziała za dużo...

ocenił(a) serial na 7
lost47_fw

Początek 8 odcinka wszystko wyjaśnia, Stefan wpada do domu i mówi zonie, że Carmen nie żyje, że wyleciała w powietrze, nie wiedząc o tym, że to Marlena jechała tym samochodem. Pytanie skąd Stefan wziął tą bombę? Otóż od swojego znajomka w 7 odcinku.

ocenił(a) serial na 8
lost47_fw

A ja mam pytanie kim jest ten Luter? Kims z rodziny? Bo jestem w 3 odcinku dopiero i jakos nie zajarzyłam -Carmen go prosi o pomoc przy dzieciach, razem chodza do dziupli Marka po 200tysięcy, a wczesniej Marek i Wiktor na przystani nie bardzo mu ufali, to kim on jest?

ocenił(a) serial na 6
idaiola

Luter był kimś w rodzaju człowieka od brudnej roboty ojca Carmen.

ocenił(a) serial na 7
lowryder

Cichobieg Rota

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones