PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720944}

Kroniki Shannary

The Shannara Chronicles
6,7 15 727
ocen
6,7 10 1 15727
Kroniki Shannary
powrót do forum serialu Kroniki Shannary

Manu

ocenił(a) serial na 6

Jak jest Bennett to może się nawet skusze.

ocenił(a) serial na 8
danii20

Kuś, kuś nie pożałujesz!

użytkownik usunięty
danii20

I do tego bez koszulki w paru scenach ;)

ocenił(a) serial na 8

A to dopiero początek ;)

użytkownik usunięty
amirta21

Hehe wiem do czego zmierzasz... ;)

ocenił(a) serial na 7
danii20

Kradnie całe show,aczkolwiek jeszcze nic nie pokazał.

ocenił(a) serial na 8
piekielny84

Ty chciałbyś wszystko od razu :P Jeszcze ci szczęka opadnie

ocenił(a) serial na 3
amirta21

Jestem po seansie czwartego odcinka i dalej uważam, że nie pokazał za wiele :D

ocenił(a) serial na 8
Goszka_

Uzbrójmy się w cierpliwość ;) Ja jeszcze nie obejrzałam 3 i 4 odcinka....:(

ocenił(a) serial na 6
amirta21

Wasza rozmowa jest taka dwuznaczna ,że już sam nie wiem czy chodzi wam o jego wygląd ,grę aktorską czy władanie magią :D

ocenił(a) serial na 8
kamil665544

Hehe faktycznie :P Generalnie jedno nie wyklucza drugiego i trzeciego :) w Arrow wypadł świetnie (moim zdaniem), więc mam nadzieję, że i tutaj jego postać rozwinie się w... każdym z tych kierunków ;)

amirta21

W Arrow jak i Spartakusie gość pokazał klasę :) Tutaj tylko kontynuuje to co zaczął. Czekam na większą produkcję z jego udziałem w roli głównej. Nie może przecież cały czas jechać na serialach czy kilku filmach w postaci bohatera drugoplanowego.

ocenił(a) serial na 8
MrZajac

To fakt, też bym chętnie go zobaczyła w roli głównej na dużym ekranie. Może w końcu ktoś go dostrzeże, dostanie porządną rolę i w pełni ją wykorzysta :)

ocenił(a) serial na 9
amirta21

Zgadzam sie :) Sam rowniez zaczalem ogladac Shannare poniewaz gra tutaj Manu. A zgadzam sie ze swietnie zagral w Spartacusie i Arrow. Az chce sie ogladac filmy/seriale z nim.

ocenił(a) serial na 8
MrZajac

"W Arrow jak i Spartakusie gość pokazał klasę :) " w Spartakusie to nawet klatę i więcej :)

kamil665544

Hm, chyba muszę zacząć oglądać by zrozumieć, o którą kwestię im chodzi ;-)

ocenił(a) serial na 8
mona_myszka

No to do dzieła, 4 odcinki już w necie są :D

amirta21

Spartacus zbiera swoją chwałę, bo aktorzy z niego zaczynają istnieć; Manu Bennett (Kriksos), Jay Courtney (Varro) i nawet taka niepozorna Brooke Williams (Aurelia-żona Varro), szkoda tylko, że Andy Whitfield (Great Spartacus) nie zdążył (*), polecam obejrzeć Spartacus- Blood and Sand , pozdrawiam i czekam niech Allanon pokaże magię , Manu grę aktorską (z względu na niego oglądam serial) no i to trzecie niech pokaże hihi, cokolwiek macie na myśli, miłego czekania na następny odcinek słuchając https://youtu.be/xSCpWuaFIag :)

isw138

Manu ma zajebisty głos :D No i ten fryz jako Allanon :D Na razie serial zapowiada się epicko. Oby tak dalej.

ocenił(a) serial na 3
danii20

UWAGA SPOILER - odc.6 i tyle go widzieli, adios...jeśli ktoś chce ten film oglądać dla Manu szczerze odradzam

PabloPicasso

myślę, że druid będzie żył, w końcu w pierwszym odcinku się obudził i umie się leczyć ,

ocenił(a) serial na 6
PabloPicasso

Też tak sądze,że to jeszcze nie koniec Druida.

ocenił(a) serial na 3
danii20

No jak koniec to ten serial traci swój największy atut...zobaczymy

ocenił(a) serial na 7
PabloPicasso

w 7 odcinku sie odrodzil XD

ocenił(a) serial na 3
Smigol

Z jednej strony to dobrze bo jako jeden z naprawdę nielicznych prezentuje jakiś w miarę zjadliwy poziom aktorski, z drugiej mam nadzieję że nie będzie regularnie co 2-3 odcinki się odradzał...bez przegięć...już drugi raz wstaje i wychodzi z jaskini:)

użytkownik usunięty
PabloPicasso

Oj tam, dobrze, że się odradza inaczej już byśmy go nie zobaczyli :) Kto poza nim prezentuje zjadliwy, jak to ująłeś, poziom aktorski Twoim zdaniem? Pytam bom ciekawa :)

ocenił(a) serial na 3

John Rhys-Davies którego chyba jednak już nie zobaczymy, co by nie mówić widać brytyjską szkołę teatralną, świetny w filmach przygodowych i historycznych, dla Mnie niezapomniany duet stworzył w filmie/miniserialu Noble House z Piercem Brosnanem (serial mistrzowski po prostu) http://www.filmweb.pl/serial/Noble+House-1988-114367 przy takim aktorze niestety inni wypadają dość blado. Pokładam jednak nadzieje w Aaronie Jakubenko, całkiem świetnie póki co gra rolę zagubionego przyszłego władcy

użytkownik usunięty
PabloPicasso

Nie słyszałam o tym serialu. On świetnie sobie poradził jako Gimli, to chyba jego rola życia :) O tak, Aaron bardzo dobrze gra również moim zdaniem, Ander jest jedną z moich ulubionych postaci obok druida, czasami Eretrii i Willa. Pozostali grają bardzo przeciętnie.

ocenił(a) serial na 3

https://www.youtube.com/watch?v=cbYyji2Lbss&list=PLht0fWP83PMjR9-ETqMJaRyN8Q6sO- I0Z&index=2 głęboko w czeluściach internetu można znaleźć wersję z lektorem ale w słabej jakości, lub w dobrej jakości ale z napisami, po prostu lubię Brosnana a gra fenomenalnie dżentelmenów, wspaniale się patrzy na jego "W 80dni dookoła świata" a wracając do sedna sprawy brakuje w Kronikach Shannary dobrej gry aktorskiej to jest największy mankament, niestety ogromny, role kobiece są cieniutkie a szkoda, oby Nasz rodzimy szykowany nowy serialowy Wiedźmin nie cierpiał na podobną przypadłość, a przecież fabuła w Shannarze szczególnie motyw z upadłą nam obecną cywilizacją daje niesamowite pole do popisu

PabloPicasso

spokojnie, licząc na to że twórcy filmu odnoszą się do książki w 2 i 3 sezonie go nie zabraknie ;)

danii20

Szczera prawda. Druid w wykonaniu Bennetta to najlepsza postać w serialu. Dwie główne bohaterki cieszą oko ale ich gra nie powala, dzielny półelf Will wygląda jakby coś go zjadło i zwymiotowało, wszyscy pozostali trudni do zapamiętania bo prawie ich nie widać. Wyjadacze jak Remar i Rhys-Davies nie zawodzą jak zawsze, ale też nie występują zbyt wiele.

danii20

W szoku byłem jak go zobaczyłem. Do tej pory znałem z Arrow i ta postawa i głos genialne. Druid w jego wykonaniu wypada świetnie:)

RadoslawKamil

a ze Spartacusa ? Crixos genialny

You must see :)

isw138

Spartakus zupełnie nie trafił w mój gust :) Dałem sobie spokój po dwóch odcinkach. Nie pamiętam więc Crixosa ani żadnej postaci. Sex, polityka i nuda walki i nuda i sex :D Ogólnie zupełnie nic ciekawego w Spartakusie nie przekonało mnie do oglądania.

ocenił(a) serial na 7
danii20

no niestety Manu Bennett tak się wkur... po tym co zaszło w tej produkcji że przestał grać :( a grał fantasy od zawsze, jeszcze w Xenie go pamiętam :P

danii20

o widzę zjazd lgbt+pcvdvdmp3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones