PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458353}

Z Lark Rise do Candleford

Lark Rise to Candleford
7,7 841
ocen
7,7 10 1 841
Z Lark Rise do Candleford
powrót do forum serialu Z Lark Rise do Candleford

Którego faceta Dorcas najbardziej lubicie? Z którym waszym zdaniem powinna stanąć na ślubnym kobiercu?
Uwielbiałam sir Timothy'ego, ale on odpada bo już był żonaty. James Delafield był czarujący i bardzo żałuję, że był tylko w jednym odcinku. Ale jestem jednak za Jamesem Dowlandem. Och dlaczego go odtrąciła?;-( Teraz pojawił się Gabriel... Ciekawe co będzie dalej.

ocenił(a) serial na 9
lonia171

Oglądam drugi sezon i też kibicuję Dowlandowi. Sir Timothy był uroczy, ale Dowland przewyższa go zdecydowanie. Więc nie będą razem? Szkoda.

ocenił(a) serial na 8
lonia171

Właśnie kończę 2 sezon.. przede mną jeszcze 2 kolejne. I prawdę powiedziawszy, o ile Dorcas jawi się jako świetna businesswoman, o tyle niepodoba mi się jej "syndrom księżniczki" jeżeli chodzi o jej stosunek do panów. Już wiem, że odtrąciła Sir Timothey'ego, bo obawiała się konsekwencji wynikającej z mezaliansu, pozwoliła odejść Delafield'owi, bo nie chciała rezygnować ze swojego biznesu w Candleford, odrzuciła Dowlanda, bo miał przeszłość, co notabene wywołało u mnie uśmiech na twarzy - sama jest w wieku matki Laury, a oczekuje od mężczyzny, aby w tym wieku był nieskazitelny? W takim razie powinna była zainteresować się cnotliwym Thomasem Brown. Ciekawe ile jeszcze facetów zlustruje zanim dojdzie do wniosku, że książę na białym koniu nie istnieje, a ona prawdopodobnie do końca życia zostanie sama.

ocenił(a) serial na 10
Buenovista

No cóż, obejrzałam już wszystkie odcinki i chyba Gabriel Cochrane jest jej najlepszym wyborem, choć gdybym była Dorcas, wybrałabym jednak chyba sir Tymothiego.

lonia171

James Delafield chociaż był tylko w jednym odcinku do końca został moim ulubieńcem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones