PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590629}

Legenda Korry

The Legend of Korra
7,7 12 190
ocen
7,7 10 1 12190
Legenda Korry
powrót do forum serialu Legenda Korry

4 sezon który się własnie zaczął przebił do tej pory dla mnie wszystkie odcinki i sezony Aanga i Korry.
Takiego wielkiego zwrotu akcji jeszcze nigdy nie widziałam i tak fajnie wytłumaczonego. Pokazali tutaj
już nawet wszystkie postacie jakie chciałam ujrzeć a dopiero zobaczyłam 3 odcinki. Z tygodnia na
tydzień jestem bardziej zaskoczona i zadowolona. A jak wasza opinia... może ma ktoś pojęcie na
temat kogo jeszcze zobaczy się lub co może się zdarzyć?

ocenił(a) serial na 10
AdriannaDiana

Te 3 odcinki tez strasznie mi się podobały ale to narazie 3 odcinki. Wszystko może się zmienić i lepiej ocenic cały sezon kiedy się skończy. Mam te obawy bo w 3 poprzednich nic się nie działo tylko pod koniec było epicko.

ocenił(a) serial na 6
nudek

Faktycznie, czwarty sezon zapowiada się baaaardzo dobrze. Nie jestem pewien, czy będzie tak lepszy od trzeciego (który jak dla mnie bije na głowę sezon 1 i 2, po trzecim zdecydowałem się na podniesie oceny o jedno oczko), ale jeśli utrzyma tempo i będzie w stanie udźwignąć wszystkie wątki i postacie (co moim zdaniem będzie trudne, zważywszy na ich niebotyczne nagromadzenie w księdze trzeciej i w pierwszych odcinkach księgi czwartek), mają szansę dać nam naprawdę rewelacyjny spektakl :)

Sulpice9

Mam nadzieję że pokażą Zuko jak walczy i Katare :D

ocenił(a) serial na 6
tomus000

No właśnie, po księdze trzeciej, zastanawiałem się po kiego w ogóle go wprowadzili (tak naprawdę nie licząc jednej sceny doradzania Korze nie zrobił nic ważnego, a to równie dobrze mogłaby zrobić Katara) - mam nadzieję, że "budują" go do czegoś większego :D

Sulpice9

Też tak myślę ;]

ocenił(a) serial na 9
tomus000

Bosko by było jak by w pt 2 odcinki wyszły xd ale raczej tak się nie stanie. Fajne by było spotkanie starej drużyny avstara i pojedynek z nimi w głównej roli :D

AdriannaDiana

Nom Katara Zuko Toph w wspólnej walce to było by coś ;]

ocenił(a) serial na 9
tomus000

to by było epickie, po tym co Toph robiła z korrą bez żadnego wysiłku... brak mi słów a co dopiero przy tej trójce pfff ja chcę żeby takie coś się zdarzyło *.*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones