PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590629}

Legenda Korry

The Legend of Korra
7,7 12 190
ocen
7,7 10 1 12190
Legenda Korry
powrót do forum serialu Legenda Korry

Jak myślicie dlaczego się rozpłakała na koniec??

Ja mam pewną teorię, którą dopiero uzmysłowiłem sobie po obejrzeniu z napisami pl.
Żeby w pełni zrozumieć dlaczego się rozpłakała (i była w depresji) trzeba cofnąć się do momentu jak miała te wizje z poprzednimi wrogami każdy (oprócz dycha) jej mówił, że świat nie potrzebuje już awatara, że jest zbędny i kazali jej odpuścić, żeby umarła itp.
kolejnym gwoździem jest wyniszczenie organizmu wynikające z trucizny przez co jest apatyczna, i bezwartościowa, ale przecież kiedyś wróci do zdrowia i znów będzie utrzymywać i przywracać równowagę.
a ostatnim gwoździem do emocjonalnej trumny była wypowiedź Tenzina który powiedział, że teraz magowie powietrza będą utrzymywać i przywracać równowagę światu. czyli ziścił się jej największy koszmar stała się całkowicie bezużyteczna, że świat naprawdę już jej niepotrzebujący nawet jak wyzdrowieje to magowie powietrza będą zajmować się jej robotą, i w końcu świat przetrwa baz awatara, dlatego się załamała.

Innymi słowy nie mogę się doczekać 4 księgi bo będzie najbardziej psychologiczną częścią ze wszystkich. nie zdziwię się jeśli spotkamy ją w takiej same sytuacji jak batmana w 3 części :)

Oraz czy tylko ja mam wrażenie, że następnym wrogiem będzie mag ziemi? gdyż zauważyłem zależność Aang wróg Mag Ognia (władca), Korra wrogowie: 1 księga mag wody, 2 awatar, 3 mag powietrza, więc został im tylko mag ziemi. ;)

A jakie wasze są przemyślenia??

ocenił(a) serial na 9
nieznajomy43

Myślałem podobnie co do rozpłakania się Korry na końcu. W każdym razie miejscem akcji księgi czwartej będzie naród ognia. To jest podobnie jak w ATLA. Najpierw księga związana z wodą, potem ziemią na końcu ogień. W LoK powietrze, woda, ziemia i 4 księga pewnie ogień.
Gdzieś przeczytałem nie pamiętam gdzie i może to jest fikcją, ale jakiś odcinek z księgi 4 miał tytuł chyba real earthbenders czy jakoś tak więc to też jest możliwe.

Do tego jest potwierdzone info na tumblru, że wrogiem ma być ktoś nowy i nie powiązany z Red Lotus. Więcej info tu: korranews(.)tumblr(.)com.
Bez nawiasów.

ocenił(a) serial na 9
michal98_filmweb

mało prawdopodobne by książka była związana z ogniem bo przecież w korrze było powietrze -> Duch (czy jakoś tak) -> a w tym Zmiany. więc skoro to prawdopodobnie ostatnia animacja z uniwersum awatara (bo w Hollywood jest tak, że dopóki coś nie jest potwierdzone to jest niepotwierdzone) więc tytuł będzie najpewniej Zakończenie (Ending). ale najpewniej pobieżnie pokażą naród ognia bo w Aangu został pobieżnie pokazany.

ocenił(a) serial na 9
nieznajomy43

Tylko weź pod uwagę fakt, że w księga Duchy była po części związana z plemieniem wody, a w księdze Zmiana było królestwo ziemi. Czyli w tej księdze powinien być naród ognia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones