PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590629}

Legenda Korry

The Legend of Korra
7,7 12 094
oceny
7,7 10 1 12094
Legenda Korry
powrót do forum serialu Legenda Korry

Trzecia seria Awatar?

ocenił(a) serial na 10

Wie ktoś może czy będzie trzecia seria awatar?
Z góry dziękuje

ocenił(a) serial na 8
UrsusMizar

Oficjalnie mówią, że nie, ale może kiedyś nas zaskoczą. Szanse raczej małe, ponoć jest jakaś petycja-nie liczyłbym na nią. Zawsze zostają komiksy. Przykro mi.

ocenił(a) serial na 10
Meryterk_Metsej

A po zrobieniu Aanga zapowiedzieli szybko Legendę Korry?

ocenił(a) serial na 8
UrsusMizar

Za młody jestem, coby wiedzieć takie rzeczy. Avataea znam od...dwóch -trzech miesięcy, więc...

Chociaż szczerze wątpię, raczej nie zapowiedzieli. A tym razem nawet powiedzieli, że kończą zabawę.

ocenił(a) serial na 9
UrsusMizar

Aang skończył się w 2008 roku, a Korrę zaczęto puszczać w 2012 i miała mieć tylko 1 sezon więc wszystko może się zdarzyć chociaż wątpię w to i zbytnio mi na tym nie zależy. Co nowego mogli by pokazać w kolejnym Avatarze? Nowy Avatar - mag ziemi opanuje wszystkie żywioły + metal i lawa? Przygody w świecie duchów? Niee to by było nudne :) Mnie wystarczą tylko komiksy, ewentualnie jakieś fanfiction jeśli ktoś ma niedosyt :)

ocenił(a) serial na 9
olnama11

Osobiście wolał bym jakiś nawet jeden odcinek jak toczy sie życie w LoK powiedzmy 30lat później jak wszyscy są już dorośli. Co słychać u nowych tkaczy powietrza, w szczególności powinno być już następne pokolenie :) Zawsze mnie interesowało co będzie dalej z nomadami. Nawet po zakończeniu seri Aanga nachodziły mnie takie nocne refleksje, W LoK troszkę ten etap przyspieszyli, ale teraz będzie też trochę "dzikich" tkaczy powietrza, tak jak w innych żywiołach :P Patrząc na to że dany żywioł dziedziczy się po rodzinie to tak samo dzieci Kya i Bumiego mogą być Nomadami powietrza :) Ogółem liczę na jakiś komiks jak w przypadku Aanga bo na kolejną serie animowaną nie ma co liczyć :) Nick trochę wbił nóz w plecy twórcom Avatara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones