PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590629}

Legenda Korry

The Legend of Korra
7,7 12 172
oceny
7,7 10 1 12172
Legenda Korry
powrót do forum serialu Legenda Korry

był/jest/kiedy będzie w Polsce?

ocenił(a) serial na 9
lipaz

Nie było/nie ma/i nie wiadomo kiedy będzie. Nie zdziwię się jak wcale nie będzie.

ocenił(a) serial na 10
lipaz

Na jakimś blogu wyczytałam rozmowę przez facebooka. Pewna dziewczyna ponoć wymieniła kilka wiadomości z Nickelodeon (wkleiła nawet screenshot'a) i odpowiedź brzmiała tak: Na wiosnę 2015. Więc, jeżeli to prawda, trochę jeszcze poczekamy.

LenaSickGirl

no to 4 sezon w 2016;P

ocenił(a) serial na 8
lipaz

Pewnie tak. O ile w ogóle. Jak dla mnie to bez różnicy. Angielski dubbing nie jest taki zły.

ocenił(a) serial na 10
lipaz

O ile dobrze pójdzie. :D Jednego nie rozumiem - dlaczego tak długo trzeba czekać? Co prawda, jak napisał Sollaris - angielski dubbing nie jest taki zły, ale..wolę jednak polski. Przynajmniej wiem, że w danym momencie mówi kobieta lub mężczyzna. Z angielskim różnie bywa.
Oglądając Aanga w oryginalnej wersji to przez większość czasu byłam pewna, że albo większość facetów podkładających głos została wykastrowana, albo już po prostu urodzili się bez jaj i nie przeszli mutacji.

ocenił(a) serial na 9
LenaSickGirl

4 sezonu nie będą puszczali w TV tak kiedyś czytałam, ponieważ ten serial nie cieszy się zbytnio popularnością.

ocenił(a) serial na 10
olnama11

Czy ja wiem...W Ameryce już leci czwarty sezon...O Polsce to się nie wypowiadam, bo nawet trzeciego nie ma..:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones