PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742874}
6,7 12 427
ocen
6,7 10 1 12427
Legends of Tomorrow
powrót do forum serialu Legends of Tomorrow

Oliwer Queen

ocenił(a) serial na 7

Green arrow zaliczył lepszy epizod tutaj niż w swoim serialu.

użytkownik usunięty
2Pac

racja ale fani Arrow mogą się pewno nie zgodzić

użytkownik usunięty

Ode mnie zgoda xD

ocenił(a) serial na 7
2Pac

Było by lepiej, gdyby to był stary Arrow kontra stary Deathstroke, ale i tak było dobrze.Większe miał tu jaja, niż ostatnimi czasy w swoim serialu.

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

A dlaczego? Bo nie było Felicity!

ocenił(a) serial na 7
marchewsz

dokładnie

ocenił(a) serial na 5
marchewsz

Amen

ocenił(a) serial na 8
marchewsz

Felicity według mnie to fajna postać ale do Olivera lepiej pasowała Sara, bo nie tracił przy niej ''pazura''

ocenił(a) serial na 7
2Pac

Zgadzam się:-P

ocenił(a) serial na 7
2Pac

Tak i nie. Pod względem finalnego pojedynku - kiepsko. Stary Oliver, z jedną niezawodną ręką, wykonując kilka przeciętnych ciosów ograł młodego superżołnierza, który kilka lat wcześniej uwalił młodszemu Oliverowi rękę kataną. Nie kupuję też tego jak Oliver upadł w tym alternatywnym świecie (przez brak faceta w kurczącym się kostiumie Iron Mana oraz przeciętnej zabójczyni): Oliver pokonał króla Ligi Zabójców, wicekróla łuczników, króla najemników, nie dał rady dzieciakowi z kompleksem ojca. To jak wygląda Star City i to co przeżywa Oliver po swoim upadku - to było nawet eleganckie, ale rozwiązane w typowo, 40 minutowym stylu.

ocenił(a) serial na 8
mac1991seth

O wypraszam sobie Sara jest super! <3

ocenił(a) serial na 5
marchewsz

Bez przesady, daje radę, ale niezbędna nie jest.

ocenił(a) serial na 8
Mordechaj_Sauerland

To jest jakiś inny powód dla którego warto oglądać ten serial? :O

ocenił(a) serial na 2
2Pac

Ten serial to totalny gniot. Zrobili taka mieszankę różnych seriali aktorów bohaterów lataja w czasie..totalny bajzel.

ocenił(a) serial na 6
waga55

ten serial jest bardziej realistyczny od 3 i 4 sezonu arrowa

ocenił(a) serial na 2
FoxX

Arrow siadl od 3 sezonu zgoda..ale konwencja polaczenia bohaterow z roznych seriali i uganianie sie za jakims gostkiem to niestetey żal. Oglądam bo ogladam ale wole wikingow i agentów choc pewnie znow bed jakies wynaturzenia jak zrobienie warda kosmita buhehe

ocenił(a) serial na 7
waga55

czego Ty oczekujesz od serialu połączonego z Marvel Cinematic Universe? Realizmu? No i Wikingowie to chyba inny gatunek serialu niż Agenci, Flash, czy Arrow.

ocenił(a) serial na 7
waga55

czego Ty oczekujesz od serialu połączonego z Marvel Cinematic Universe? Realizmu? No i Wikingowie to chyba inny gatunek serialu niż Agenci, Flash, czy Arrow.

ocenił(a) serial na 7
darles0103

Z jakiego ku*wa MCU? Chyba ci się marki komiksowe pomyliły kolego

ocenił(a) serial na 7
Azair

czytaj synciu ze zrozumieniem.

użytkownik usunięty
FoxX

"ten serial jest bardziej realistyczny od 3 i 4 sezonu arrowa".....
"ten serial jest bardziej realistyczny".....
"jest bardziej realistyczny".....
"realistyczny".......

http://f.tqn.com/y/netforbeginners/1/L/v/R/facepalmbear.PNG

Ja już nie mam siły nawet zwracać na to uwagi.... Tak po prostu nie można...
http://sjp.pwn.pl/slowniki/realistyczny.html

2Pac

Ciężko mi się zgodzić, bo Arrowa nie oglądam, ale muszę przyznać, że wyszło całkiem spoko i w końcu Zielona Strzała wygląda jak Zielona Strzała, a nie chińska podróbka Batmana.

ocenił(a) serial na 7
2Pac

Tak swoją drogą dziewczyną, która najbardziej pasuje do Olivera jest Sara, a nie rozwalająca cały serial Felicity.

ocenił(a) serial na 7
Lukininho

powinni zostawić ją tak jak się pojawiła jako black cannary no ale scenarzyści to durnie i wszystko popsuli.

ocenił(a) serial na 7
2Pac

No na pewno byłoby to dużo lepsze rozwiązanie niż branie Laurel, która nigdy nic nie trenowała i nagle po kilku treningach bokserskich rozwala wszystkich lepiej niż Oliver, który zabijając najlepszego wojownika na świecie nagle dostaje po głowie od jakiś leszczy.

ocenił(a) serial na 8
Lukininho

Laurel coś tam trenowała na początku pierwszego sezonu było to widać i mówiła o tym. Ale masz rację co do reszty :)

ocenił(a) serial na 8
2Pac

Muszę się zgodzić,że Oliver bardzo dobrze sobie poradził w tym odcinku i twórcy się postarali nawet z jego charakteryzacją.John Diggle Junior to znaczy,że w którymś odcinku John będzie miał jeszcze syna hehe.Ciekawe,czy twórcy kiedyś pójdą tym tropem i rzeczywiście narodzi się syn Slade'a Wilsona.Uważam,że historia była dość fajna,ale macie rację,że Oliver pokonał Granta Wilsona bez żadnego problemu mimo,że ten wcześniej mu obciął rękę,ale widocznie Sara go zmotywowała do walki i powrócił stary dobry Green Arrow.Ktoś jeszcze pisał,że Olie nie mógł sobie poradzić bez Sary i Raya Palmera ponieważ 30 lat wcześniej wyruszyli w podróż i nie wrócili cóż pewnie było tak dlatego,że im większa ekipa tym lepsza walka i pomoc.Przynajmniej teraz Sara będzie mogła opowiedzieć gdy wróci do 2016 roku co się stanie za 30 lat i zapobiec tej mrocznej przyszłości.

spartakus_94

Ale Slade ma juz syna. Mowil o tym jak byli na wyspie

mania19

Serio?? Slade mówił, że ma syna? Nie pamiętasz, w którym odcinku o tym wspomina? Coś dokładniej mówi, czy tylko "mam syna"?
Taka informacja mi umknęła? Chociaż z drugiej strony, pewnie skupiłam się na barwie głosu Manu Bennetta, a nie co ma do powiedzenia Slade.

Achaja__

no w 1 sezonie jak na wyspie byli

ocenił(a) serial na 7
Achaja__

To szkoda bo miał dużo ciekawych spostrzeżeń w 1 i 2 sezonie

ocenił(a) serial na 1
Achaja__

w pierwszym sezonie mówi że billy czy jak on sie nazywa był ojcem chrzestnym jego syna a zdradził go bez mrugnięcia okiem.

ocenił(a) serial na 5
2Pac

Haha własnie krytycy się śmieją że to był "Najlepszy odcinek Arrowa" :D Zgadzam się aktorzy w tamtym serialu to kompletne drewno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones