PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 049
ocen
6,7 10 1 29049
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

I sezon - rewelacja, oryginalnie, lekko, śmiesznie 9/10
II sezon - dobrze, śmiesznie 7/10
III sezon - zaczyna wiać tandetą 5/10
IV sezon - masakra 2/10


Średnio: 6

ocenił(a) serial na 7
Magmana

jestem na 3 sezonie... i zgadzam się z Twoją opinią.
I nie wiem czy czasem nie zrezygnuję z 4 sezonu...

ocenił(a) serial na 7
Magmana

Ja oglądałam 3 pierwsze sezony. 4 oglądam sporadycznie. Co oni odwalają to jakaś parodia. Niech wszystkich pouśmiercają i będzie spokój.

ocenił(a) serial na 7
jrock

Ja dzisiaj skończyłam 3 sezon.. jednocześnie kończę oglądać ten serial. Wolę go zapamiętać takim - jakim był na początku ;)

alosia0311

Moment w którym przeczytałam info że do obsady dołącza Szyc (podobno w roli amanta, feeee) był jednocześnie końcem mojego oglądania serialu.. oblecha że tego gościa wszędzie wciskają..

ocenił(a) serial na 7
paczi88

Nie pamiętam by Szyc był w tym serialu.

jrock

Bo Szyc dopiero będzie - w 5. sezonie

ocenił(a) serial na 7
paczi88

Serial początkowo miał pewnego rodzaju klimat, dzięki któremu oglądało się go z przyjemnością... wielka szkoda, że ten klimat gdzieś zanikł!

ocenił(a) serial na 10
Magmana

Dokładnie! 1 sezon super, 2 też, ale 3 i 4 beznadzieja. z każdym odcinkiem coraz gorzej no i zakończenie ostatniego sezonu słabe, jak na zakończenie, biorąc pod uwagę poprzednie sezony.

ocenił(a) serial na 5
Magmana

Odkąd uśmiercili Małaszyńskiego nie ma po co oglądać tego serialu... Główny, najlepszy aktor odpadł i kręcą bez niego serial, szkoda, że nie można tego odkręcić - dlatego też powinni zrezygnować z kolejnych sezonów. Wieje nudą.

ocenił(a) serial na 10
laoujepars

Masz racje bez Maksa to nie to samo :( Szkoda mi jest, że on już nie bezie grał a mogło być tak fajnie...

ocenił(a) serial na 6
ma123

ja jestem zadowolony z czwartego sezonu, nie bylo tam ckliwego romansu Ali i Maksa, były ciekawe przypadki medyczne... może troche kalka z chirurgów, ale jak na polski tvnowski serial - daje radę ;)

ocenił(a) serial na 6
damian_lademann

Alicja niedługo obskoczy każdego w tym szpitalu. Maks, ten żużlowiec, psycholog no i nie wiadomo czy Szyc też.

ocenił(a) serial na 6
magnificent_2

podobno z Szycem ma świrować ktoś inny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones