PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 051
ocen
6,7 10 1 29051
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

http://superseriale.se.pl/seriale/lekarze-4-sezon-pawel-malaszynski-rzuca-lekarz y-bo-ma-dosyc-maksa-
kellera_370129.html

A przecież bycie aktorem polega na udawaniu :)
Teraz zaczął go denerwować ??? Dziwne...będę tęskniła :(

Kinomaniaczka_tvd

Lubię Małaszyńskiego - ale to już przesada!! Bo co brak udział w castingu do serialu skoro nie chce w nim grać. Rozumiem, że może myślał, że będą góra 2 sezony i będzie miał spokój no ale bez jaj. A twórcy mogli zmienić aktora !!

ocenił(a) serial na 10
ola1986

dokładnie !!! co za....

Kinomaniaczka_tvd

ja też bardzo lubię Pawła M i nie popieram jego odejścia, nie jestem aż tak wielką fanką lekarzy ale oglądałam kilka odcinków i fajnie tam grał. Myślałam że zobaczę jakim jest tatą dla małego, a gdy odejdzie spadnie oglądalność.

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

i to jak spadnie ....

ocenił(a) serial na 7
ola1986

jasne, jakby zmienili aktora tez byłby jazdy, to nie byłoby to samo!

ocenił(a) serial na 7
ola1986

jasne, jakby zmienili aktora tez byłby jazdy, to nie byłoby to samo!

Kinomaniaczka_tvd

nie dziwię się, to co wymyślili scenarzyści w poprzednim sezonie to było mistrzostwo w durnocie i samoumartwianiu się. Serial, który z założenia miał odprężać i być rozrywkowy przez pokręcone zachowania głównych bohaterów tylko męczył. I nie wystarczały już wątki poboczne aby odsapnąć. Max to był jakiś dupek a Alicja święta męczennica. Może w obecnym sezonie w końcu będzie zwykłe życie tych lekarzy zamiast jakieś tragiczne, pokrętne i męczące zwroty akcji.

ocenił(a) serial na 10
kriters123

zgadzam się,to juz moda na sukces się robi,Max jest z Alicją,wraca kochanka mowi że w ciąży a ten zostawia żonę...masakra....a teraz ginie w wypadku przez oponę...

ocenił(a) serial na 10
Kinomaniaczka_tvd

i cały serial stał się do niczego. a miał być Happy End jak w "Przepisie na życie". Tego spodziewali się fani, a twórcy powinni robić wszystko żebyśmy byli szczęśliwi. Zgadzam się z faktem, że oglądalność spadnie, bo Maks był fajną postacią. I naprawdę czekałam na ten Happy End ;(

ocenił(a) serial na 7
Kinomaniaczka_tvd

Ten wypadek wyglądał na nic poważnego, nie wiem czy taki mieli zamiar czy tak to zrobili, ale to co pokazali.. mógł dostać od tego co najwyżej kilka niezbyt poważnych obrażeń, ale na pewno nie mógł umrzeć!

Alicja__

ja już tego odcinka nie oglądałam. Moja przygoda z tym serialem się skończyła.

ocenił(a) serial na 10
ola1986

tak jak moja :)

Kinomaniaczka_tvd

Ja się wcale nie dziwie, że miał dość Maksa, ta postać łącznie z grą Różdżki to jakaś porażka. Para dwóch niedorozwojów którzy nie potrafią myśleć jak normalni ludzie. Przez większość odcinków grają ofiary, tak jakby żyli za kare, a Alicja to jakaś męczennica. Nie da się tego oglądać..

ocenił(a) serial na 10
Beatka123

no i to mi sie podoba:)

ocenił(a) serial na 5
Kinomaniaczka_tvd

W takim razie, dlaczego serial oceniłaś na 10? :) z ciekawości pytam ;)

ocenił(a) serial na 10
Jezula

Dla Pawła :)

użytkownik usunięty
Beatka123

Ja wytrzymałam do końca 3 sezonu (finału już nie obejrzałam), ale sama się dziwię, jakim cudem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones