PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 049
ocen
6,7 10 1 29049
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

Lekarze przejmujący się losem zwykłego szarego pacjenta i 5 gwiazdkowy szpital. Tfuuuu aż rzygać się chce.

dnbmajk

Zamknij ryj !

ocenił(a) serial na 3
tomucho77

Nie unoś się tak chłoptasiu, bo z emocji narobisz w porcięta

tomucho77

kolejny napalony nastolatek. wszedłem na twój blog: http://www.filmweb.pl/user/tomucho77/blog

pewnie masz nieźle spuchniętą faje od codziennego trzepania się przy tych "pięknościach" he he he....

the_men_from_okinawa

I ta twoja żenująca i prowokująca wypowiedź ma się ma tematu ?

tomucho77

czemu sądzisz matole, że moją intencją miało być odniesienie się do tematu?

i nie pouczaj mnie o jakości moich wpisów pacanie, który wydalasz z siebie takie wpisy jak cytuję: "Zamknij ryj !"

the_men_from_okinawa

Jak się ma te "zamknij ryj" do mojego bloga ?

ocenił(a) serial na 4
dnbmajk

To chyba film na licencji więc trudno byłoby dostosować go do polskich realiów, np. zapisać pacjenta na termin za 3 lata:)
Może powinien być traktowany jako film sci-fi, a nie zwykły obyczajowy.

sylbow

Bo ten film jest z gatunku SCI - FI, ale TVN uważa się za światową TV, więc prawdy kolegom za ranicy nie mogli pokazać, bo był by wstyd no i ośmieszyli by PO

bartek26tm

Żenada !

dnbmajk

Obejrzałem 15 minut jednego odcinka i pomyślałem to samo. Scena operacji, lekarz: "Co za partacz to zrobił. Jak zawsze prywaciarze coś sknocą i my musimy za nimi wszystko naprawiać". Cała kwestia zupełnie nie pasuje do sytuacji i wypowiedziana jak ogłoszenie.
Nie wątpię, że w Polsce są tacy lekarze, ale wątpię, że wszyscy w jednym szpitalu.

NickError

Masz rację w Polsce są tacy lekarze a szpitali takich nie ma ! ale to nie oznacza że trzeba wieszać psy na tym serialu i aktorach, aktorkach w nim występujących !

dnbmajk

Wpadłam tutaj, by zamieścić podobny komentarz. Cieszę się, że są w Polsce jeszcze trzeźwo myślący ludzie. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 4
dnbmajk

A wiesz, znam dwa takie szpitale z autopsji i to tylko z województwa kujawsko-pomorskiego. I nie mówię tu o chirurgii plastycznej :P Podejrzewam, że w skali kraju jest ich więcej. Owszem, są to szpitale prywatne ale mają również zakontraktowane operacje z NFZ i bez żadnych łapówek czy protekcji miałam tę przyjemność doświadczyć dwukrotnie nietypowego jak na polskie realia oczywiście traktowania pacjenta :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones