PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 049
ocen
6,7 10 1 29049
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

lokowanie produktów

ocenił(a) serial na 6

Zobaczyłam parę odcinków - kopiuj, wklej Grey's Anatomy w polskich realiach. Powiedzmy, że ok.
Ale teraz? Nah - serial o płatności telefonem w sieci orange z perypetiami pacjentów w tle.
Rozumiem, że zarabiają na reklamach, ale czy to musi wyglądać tak kwadratowo.

ewangeli

To samo zauważyłam, w ciągu kilku odcinków płatność orange, nutella, rafaello, philips, skoda... gorzej niż w hiszpańskich produkcjach :/
Szkoda, bo początkowo ten serial wydawał się dobry, a od połowy 3 sezonu leciał na łeb, na szyję :/

Lili89

jeszcze się nie spotkałem z serialem medycznym który trzymałby równy poziom przez wszystkie sezony (ale może za mało ich widziałem, szczególnie tych starszych)

np. mój ulubiony serial medyczny czyli "ER", przez pierwszą połowę serial jest genialny, żeby powoli zgnić wraz z powstaniem drugiej jego połowy... (ale jednak żaden producentów tego serialu do plasowania produktów się nie zniżył)

ocenił(a) serial na 5
the_men_from_okinawa

W "ER" również było lokowanie produktów ale bardziej subtelne i nie tak bezczelne jak w Lekarzach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones