PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604429}
4,5 1 648
ocen
4,5 10 1 1648
Linia życia
powrót do forum serialu Linia życia

Linia życia to ambitny serial z bardzo dobrą obsadą i dlatego nie przyciągnął widzów bo Polacy lubią mieć wszystko podane na tacy a tutaj tak nie było. Teraz oglądam powtórki na Polsat2 i dalej mi się podoba LŻ :)

ocenił(a) serial na 6
kami09

Racja ;-)

ocenił(a) serial na 4
kami09

Nie mówie, że był to zły serial, powiedziałbym, ze przeciętny, ale co ty w nim widzisz ambitnego to naprawdę nie wiem :P

dziubek1991

ten serial to coś okropnego. nic dziwnego że już tej szmirki nie kontynuują. na szczęście.

ocenił(a) serial na 6
Gagisa

Szkoda że nie kontynuują bo wiele wątków zostało nie rozwiązanych. Dla tego kto obejrzał wszystkie odcinki czuje się niedosyt. Serial lekki, miejscami zabawny na pewno ambitniejszy od m jak mdłości ,pierwszej miłości itp. Porusza wiele poważnych tematów jak gwałt, prostytucja, walka o dziecko, molestowanie seksualne nieletnich, przemoc w rodzinie może w bardziej okrojonej formie ale w 22 minutowym serialu musiało się przeplatać różnymi scenami by nie było monotonii. Wiele ciekawych wątków, świetna akcja, burza emocji i świetna obsada dawała mi dużo radości z oglądania:)

monisia54315

:O chyba nie oglądałaś w życiu żadnego dobrego serialu... ale cóż co kto lubi...

ocenił(a) serial na 6
Gagisa

Oglądałam uwielbiam Głęboką wodę, która głębiej sięga w cudze problemy i seriale z lat 80. Ale ten wyjątkowo przypadł mi do gustu mam to tego prawo. Serial w sam raz na wakacyjne wieczory dla odprężenia:)

kami09

buaaaaaaaaaahaaaaaaaaaahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones