PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487726}

Londyńczycy

6,5 20 140
ocen
6,5 10 1 20140
5,7 6
ocen krytyków
Londyńczycy
powrót do forum serialu Londyńczycy

Londyńczycy

użytkownik usunięty

Sam seriale da się obejrzeć. Zawsze pusty śmiech dla tych co wyjezdzają z Polski by pracować na jakimś zmywaku u Murzyna czy innego Hindusa.
Choć w sumie jak ktoś inteligentny to nie musi uciekać z kraju no ewentualnie na wakacje tak jak ja w tym roku pojechałem do Hiszpanii na 3 tygodnie ale tylko w celach rekreacyjnych.

ocenił(a) serial na 8

Nie wiem co w tym śmiesznego... Chyba lepiej, żeby pracowali i zarabiali niż mają tu wegetować i obciążać nasz "socjal" zasiłkami.

użytkownik usunięty

pusty smiech to mnie ogarnia jak czytam posty tego typu :D

W tym ze ludzie,zwlaszcza młodzi emigruja nie ma nic smiesznego. To świadczy o tym ze zle sie dzieje w Polsce jezeli tu nie mozna wielu godnej pracy znalesc

EwaAnna1992

Praca w UK na zmywaku nie ma z godnością wiele wspólnego.

marcin261287

Zadna praca nie hanbi.

EwaAnna1992

To jest mrzonka.

marcin261287

Praca w Polsce za 1300 zł też...

bleblediusz

W UK zgarniesz 1200 funtów za tą samą pracę. Odejmując koszty utrzymania, nie zostaje zbyt wiele. Wegetujesz tak samo jak w Polsce.

marcin261287

na pewno kolega marcin doświadczył takiej pracy w UK to sam najlepiej wie ;)

skinnymyself

Nie miałem tej przyjemności.

marcin261287

Za 1200 funtów jako singiel żyjesz jak pan w UK.
Wynajęcie pokoju to 250-300 funtów na miesiąc, żarcie to maks 40 funtów na tydzień i reszta zostaje na przyjemności i odkładanie. Nie mówię o Londynie bo tam jest drożej, ale nigdy nie zrozumiesz tego jesli tu nie byłeś.
W UK zarabiając najniższą krajową odkładasz 100 funtów tygodniowo, a jeśli nie masz nałogów to jeszcze więcej.

marcin261287

Nie widziałem nigdy żadnego Polaka w UK robiącego na zmywaku, więc zamknij japę jeśli nigdy nie byłeś w UK i nie znasz realiów. Polacy tu sobie świetnie radzą i są odizolowani od takich jak ty.

Xsaav

"Za 1200 funtów jako singiel żyjesz jak pan w UK."

Raczej wegetujesz.

"Wynajęcie pokoju to 250-300 funtów na miesiąc"

Jak sobie wynajmiesz w kilka osób, albo daleko poza centrum w jakiejś ruderze.

"żarcie to maks 40 funtów na tydzień"

Śmieciowe żarcie, albo wykańczanie słoików z Polski.

"nigdy nie zrozumiesz tego jesli tu nie byłeś. "

Na szczęście powodzi mi się dobrze tutaj i nie muszę jechać poniżać się u Anglika.

"Nie widziałem nigdy żadnego Polaka w UK robiącego na zmywaku"

Hahahhahha, serio? Deszczu też tam nigdy nie widziałeś?


"Polacy tu sobie świetnie radzą i są odizolowani od takich jak ty."

Część Polaków. Większość zasuwa na nisko płatnych zawodach.

"Właśnie dlatego wyjechałem z Polski, żeby nie mieć do czynienia z takimi jak ty. Typowa polska mentalność."

Typowa mentalność słoika z UK - słoma w butach i wyimaginowane bogactwo.


"Jestem też pewien, że w Hiszpanii nigdy nie byłeś."

Byłem, na urlopie.

marcin261287

Powiedz mi pajacu czemu wypowiadasz się o życiu w UK skoro tu nigdy nie byłeś? Skąd ty możesz wiedzieć jak tu się żyję Polonii? Skąd? Z TV?
Większość Polaków w UK pracuje w fabrykach, ale ty tego nie możesz wiedzieć, bo tu nigdy nie byłeś. Kiedyś Polacy(a także Włosi, Żydzi, Irlandczycy) napędzali gospodarkę USA tak samo jak teraz tą w UK. Są oczywiście polscy kierowcy autobusów, polskie restauracje, polscy tłumacze i inni wysoko postawieni, ale większość Polaków pracuje tu fizycznie i nie robi za najniższą stawkę, a tym bardziej na zmywakach. W Londynie w praktycznie KAŻDEJ restauracji jest polski kucharz, bo są oni tu wielce cenieni.

za 80/90 funtów/tydzień wynajmujesz luks pokój - oczywiście nie w centrum Londynu czy Manchesteru - ja tu mówię o robotniczych miastach jak np. Leicester, okolice Birmingham i ogólnie środkowa Anglia.

Ja się niczym nie chwalę i nie mówię, że jestem lepszy, to ty pajacu ubliżasz Polonii do której zapewne czujesz zazdrość, bo gnijesz w Polsce z najniższą krajową, albo w ogóle nie masz roboty i chcesz się dowartościować - znam ten typ Polaka lepiej niż myślisz i czuć to od ciebie na odległość.

Właśnie dlatego wyjechałem z Polski, żeby nie mieć do czynienia z takimi jak ty. Typowa polska mentalność.
Jestem też pewien, że w Hiszpanii nigdy nie byłeś.

Xsaav

Jedyne ubliżanie wypływa z twoich prostackich wypowiedzi. Jesteś robolem na wyspach i myślisz, że przysłowiowego Pana Boga za nogi złapałeś? Nie ośmieszaj się. Nie zakłamuj też rzeczywistości, że większość Polaków pracuje tam jako kucharze, bo to oczywista nieprawda.

Naprawdę nie wiem po co czepiasz się tej Hiszpanii. Zazdrość zżera, że ktoś może tam jeździć na wakacje, a nie zasuwać w polu? Sorry, tak wyszło.

marcin261287

Ps. W Edynburgu i Londynie byłem u znajomych. Londyn przereklamowany i za ciasny jak dla mnie, a Edynburg i okolice strasznie depresyjne. Polecam na popełnienie samobójstwa.

marcin261287

Ja nic nie myślę pajacu i się nie wywyższam. Nie byłeś, nie wiesz, a się wypowiadasz, Typowe polactwo ci z butów wyłazi, Nigdzie pacanie nie napisałem, że większość pracuje jako kucharze. Ile ty masz lat? 16?
Nie wiem co to za problem pojechać sobie do HIszpanii, bo tygodniówka najniższej krajowej w UK starcza na takie wczasy, więc czym tu się matole chwalisz w ogóle? Starzy ci zasponsorowali?

Ta twoja zawiść i zazdrość w stosunku do tych co mają lepiej jest po prostu smutna. W Polsce nigdy nie będzie lepiej dopóki całkowicie nie wytępi się tej mentalności, która w tobie i wielu innych siedzi.

Żyj dalej złudzeniami i wypowiadaj się na temat UK o którym nic nie wiesz pajacu. Bez odbioru, bo z debilami i to zapewne niepełnoletnimi nie dyskutuje.

Xsaav

Gary się same nie pozmywają. Idź już.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones