PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559330}

Ludzie Chudego

5,5 6 984
oceny
5,5 10 1 6984
Ludzie Chudego
powrót do forum serialu Ludzie Chudego

Łukasz jak na razie najlepsza postać w serialu.

ocenił(a) serial na 7
miluniania

Zgadzam się. Obawiałam się w prawdzie jak sobie z tą rolą poradzi Żurawski, ale z całe obsady wyszedł najlepiej. Wprawdzie do oryginału to on się nie umywa, ale egzamin zdał, na razie tylko on. Może w następnych odcinkach będzie lepiej;)

lily1991

nie ogladalem calego bo nie mialem juz sily... ale najlepiej zaprezentowal sie ten bej nad wisla ..co znalazl tego denata..

whiskas

Akurat łukasz wydał mi się najsłabszy. Gra tak samo jak w pitbullu, słaby aktor.

Jordan66

Mi też ten aktor nie pasuje do roli Lukasa.Na tamtego aż miło popatrzec...

ocenił(a) serial na 6
anitab_22

Zgadzam się Łukasz póki co najlepszy:D.
Dodatkowy smaczek to też to że ten aktor grał też w ''Pitbullu'' postać ''Łapki'' czyli gliniarza który też miał problemy z dziewczynami(a raczej zbytnim pociągiem do nich pomimo posiadania żony).
Druga najlepsza postać w tej chwili to dla mnie córka Chudego, jego żona też fajna:D.
Ogólnie serial mi się na razie całkiem podoba.
Tekst jak przyjechali na Pragę dobry.
No i Dziędziel wywołał u mnie deja-vu swoją rolą.
Ja bym chciałby w tym serialu było dużo odniesień, żartów z innych popularnych polskich seriali kryminalnych:D
Nie oglądałem oryginału a polską wersję oceniam na razie na 6/10, na pewno obejrzę następny odcinek:D.

ocenił(a) serial na 7
WOLVERINE55

żebyście widzieli grę Hugo Silvy jako Lucasa w Paco i jego ludzie.... niesamowity był

lily1991

Postać Łukasza można określić jako żółtodziób Szajby z Fali zbrodni :) Ale widać on jest na razie najlepszy jeśli chodzi o głowy, postać, dialogi, najgłupszy jest Marian no, ale aktor tak gra w każdym filmie w jakim go widziałem :) no i Chudy - gwiazdka serialu i postać dobra, aktor już swoją solówkę zaliczył w Ranczu, więc teraz bedzie grał w samych dobrych produkcjach :)

Logan_Cole

Dla mnie najsłabiej wypadają Lola i Kasia, masakra.

MoSt88

Serial gniotowaty, ale rzeczywiście Łukasz się jakoś tam wybija ponad inne postaci.

ocenił(a) serial na 9
miluniania

Mi takze sie on podoba. Szkoda, ze nie mielismy szansy zobaczyc go w innych scenach z Paulina Chapko tak jak to miala para Hugo Michelle w Paco i jego ludzie... jestem ciekawa jakby sobie poradzil w takich scenach z mlodsza od siebie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones