PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107744}

Luz Maria

Luz María
7,0 3 083
oceny
7,0 10 1 3083
Luz Maria
powrót do forum serialu Luz Maria

Ja uwielbiam tę scenę, kiedy Gustavo i Lusesita spotykają się w górach, w starej szopie podczas
burzy... bardzo romantyczna

No i momenty kiedy Gustavo jest w swojej rezydencji w górach i bije się z myślami o Luz Marii...

Piękna romantyczna telenowela... :)

No i scena początkowego odcinka, nad rzeką...kąpiąca się Lusesita i Gustavo :)

ocenił(a) serial na 10
madziadem

Ja bardzo lubię tę część po 5 latach, gdy Lusesita i Gustavo znowu się spotykają. Uwielbiam wszystkie sceny w których Gustavo na nowo zakochuje się w Luz Marii : pierwszy pocałunek po tak długim czasie w bibliotece , scena w nocy w kuchni, no i oczywiście romantyczny moment w pokoju Lusesity :)

ocenił(a) serial na 8
Xx_Angie_xX

moja ulubiona scena-Mirta w więzieniu!-tak wtedy wypiękniała że szok! :P

ocenił(a) serial na 8
Xx_Angie_xX

ja kiedyś dawno dawno temu troszkę oglądaam tą telkę, teraz oglądam pobieżnie od początku, jestem na etapie wypadku Gustava w którym traci pamięć. Do tej pory bardzo lubiłam w ogóle sceny Gustavo i Lucecita, dla nich oglądam telkę. Ich pierwsze spotkanie, scena na policji gdy Lucecita się zgubiła i Gustavo ją znalazł, ta scena w jego pokoju kiedy po raz pierwszy się całują i on wyznaje jej miłość, ta wtedy podczas burzy, albo ta gdy wreszcie Lucecita poznaje prawdę o żonie Gustavo i po raz pierwszy sama się do niego tuli, całuje, obejmuje i są tacy szczęśliwi.

W telenowelach i filmach najbardziej podoba mi się ten etap początku związku, poznawanie się, zakochiwanie, nieśmiałe spojrzenia, zdobywanie siebie itd. No tutaj było to przeurocze. A z tego co piszecie to Gustavo jeszcze raz od nowa będzie się zakochiwał w Lucecicie, więc tak jakby dla mnie dwa początki miłości;) super.

ocenił(a) serial na 8
madziadem

scena z 148 odcinka gdy Gustavo daje Lucecicie na urodziny medalik.

ocenił(a) serial na 8
madziadem

scena z 150 odcinka gdy Gustavo i Lucecita są w gabinecie, zbierają książki i ten pierwszy pocałunek po tylu latach.

ocenił(a) serial na 8
madziadem

scena z 154 odcinka gdy Lucecita przytula siędo Gustava.

maaajenka

Oj masz rację :) też oglądałam tę telenowelę dla tych subtelnych scen :)

Chyba sobie ją przypomnę i kiedyś od początku obejrzę :) tylko czasu brak :)

ocenił(a) serial na 8
madziadem

zdecydowanie. takie jak to określiłaś subtelne chwile są najpiekniejsze.

ocenił(a) serial na 8
madziadem

scena z 160 odcinka jak Gustavo odprawia Lucecitę. Mimo iż jest niesamowicie smutna, jest piekna.

ocenił(a) serial na 5
maaajenka

Moje ulubione sceny są z Angeliną bądź z Sergio. Za głównymi bohaterami nie przepadam.

ocenił(a) serial na 8
panna_x_filmweb

o to ja zupełnie odwrotnie. Oglądałam serial dla głównych bohaterów.

ocenił(a) serial na 5
maaajenka

Wiem, domyśliłam się po Twoich poprzednich wypowiedziach :) co nie znaczy, że źle grali, uważam, że dobrze, tylko samych postaci nie lubię, a co do wykonania aktorskiego nie mam zastrzeżeń.

ocenił(a) serial na 8
panna_x_filmweb

no taka oklepana historia;p większość telek ogranicza się do relacji prostej dziewczyny, bez rodziny i wykształcenia z jakimś ogarniętym facetem. W pewnym momencie już mnie to męczyło, jednak z sentymentu powróciłam do Luz Maria i podobała mi się mimo to.

ocenił(a) serial na 5
maaajenka

Powiem Ci, że mnie nawet takie historie podobały się i kiedyś oglądałam sporo telenowel :). A głównych bohaterów nie lubiłam z innych powodów, po prostu jako postacie-osoby nie przypadli mi do gustu. To fajnie, że Ci się podobało, dobrze nieraz zrobić sobie takie powtórki. A planujesz sobie odświeżyć coś jeszcze?

ocenił(a) serial na 8
panna_x_filmweb

obecnie nie, jakiś czas temu przerobiłam trochę tych telenowel np. Nie igraj z aniołem czy właśnie Luz Marię, ale na razie wystarczy. ;) a co fajnego Ty jeszcze oglądałaś co warto sobie przypomnieć?

ocenił(a) serial na 5
maaajenka

nie potrafię odpowiedzieć, bo dla każdego co innego jest fajne. I to, co ja lubię, niekoniecznie spodoba się komuś innemu. Jeśli lubisz Angie Cepedę to może Fiorella ? Było też parę kostiumowych telenowel, ale tytułów nie pamietam, wiem, że w jednej grała Adela Noriega i chyba Colunga, jeśli lubisz taki styl z dawnej epoki to może poszukać takiej?
Moje lubiane telenowele: Maria z przedmieścia, Rosalinda, Paulina, Paloma, Alvaro, Angela, Gorzkie dziedzictwo, Gdzie jest Elisa?

ocenił(a) serial na 5
madziadem

A pamięta ktoś może, w jakich odcinkach: -Angelina wydaje przyjęcie, na które Gustavo nie przychodzi,
-w którym Angelina przyjeżdża na wieś, -Luz Maria ma próbę samobójczą, - wątek ze ślubem z Sergio, - Kiedy Miguel wyrzuca Gracielę i Angelinę z domu.

ocenił(a) serial na 10
panna_x_filmweb

- Angelina wydaje przyjęcie, na które Gustavo nie przychodzi - odc 17 (ale Gustavo był na przyjęciu)
- W którym Angelina przyjeżdża na wieś - odc 42
- Luz Maria ma próbę samobójczą - odc 41
- wątek ze ślubem z Sergio - ok 60 do 63 odcinka
- Kiedy Miguel wyrzuca Gracielę i Angelinę z domu - ok 74 odc do 80 odc

ocenił(a) serial na 5
lemarz

Dzięki :) to widać coś źle pamiętałam, bo mi się zdawało, że olał przyjęcie- nie przyszedł czy wyszedł zniego ostentacyjnie, coś w ten deseń, ale może to było w innej telenoweli, tyle ich, że już ciężko mi spamiętać.

ocenił(a) serial na 10
madziadem

ja uwielbiałam cały wątek z Hose-julianem:) czy jak to się tam pisze.

ocenił(a) serial na 10
gdytanczenaddrzewami

Ja lubię scenę z odcinka 174 gdy dr Gutierezz i Modesta zostali sami w kuchni i dali sobie buziaka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones