PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115361}
6,3 577
ocen
6,3 10 1 577
Męskie żeńskie
powrót do forum serialu Męskie-żeńskie

Kiedys tam przez przypadek załączyłym jakis odcinek i spodobał mi się:D Strasznie sympatyczny i zabawny serial zupełnie nie rozumię dlaczego Polacy wybierają jakies głupie mało ambitne... "M jak Miłość" czy "Samo życie"...

enigmatycznie

Zgadzam się z przedmówcą - jak serial to tylko ten. ;) Te kilka odcinków, które dane było mi obejrzeć było bardzo przyjemnym słodko - gorzkim koktajlem. Trochę do przemyślenia, trochę do pośmiania się.
Naprawdę wielka szkoda, że nie ma kontynuacji. ;(

ocenił(a) serial na 10
enigmatycznie

Jacy widzowie, takie seriale. Wiadomo, że są kręcone dla mas ... Polski widz jest mało wymagający. Inteligencją też najczęściej nie grzeszy :) "Męskie-żeńskie" to perełka, chetnie bym obejrzała jeszcze raz.

użytkownik usunięty
miss_russ

Faktycznie, serial świetny. Pamiętam kilka odcinków, z chęcią obejrzalabym jeszcze raz. Specyficzne (świetne!) poczucie humoru, rewelacyjna gra aktorska - nie tylko pani Krystyny ale również jej córki - naprawdę świetny. Bardzo szkoda, że nie było kontynuacji.
Najbardziej podobał mi się motyw z roztapiającymi się lodami ;)

użytkownik usunięty
enigmatycznie

Serial fantastyczny, nie trudno się dziwić przecież został wyreżyserowany przez Krystynę Jandę, która tam gra wraz ze swoją córką. Szkoda tylko, że tak mało odcinków zostało nakręconych :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones