PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 496
ocen
4,1 10 1 51496
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Na początku było mi ona neutralna postacią, ale jak zaczęła włazić butami w rodzinę Mostowiaków to po prostu nie moge jej zcierpieć. Jest niesamowicie brzydka i dziecinna, nie wiem ile jej postać ma lat, ale zachowuje się jakby miała 18. Ta kobieta w ogóle nie nadaje sie do powaznej roli. Jej miny i gesty w stosunku do Marka są tak przesłodkie i naiwne, że aż nie chce się na nią patrzeć. Najbardziej wkurzający był moment kiedy to zaczęła dyktowac Annie co ta ma zrobić ze swoim życiem. To po prostu jakiś absurd. Anna opiekuje sie dziewczynami, często pomaga Barbarze(czesciej niż jej wlasne dzieci) a ruda Ewa, która wepchneła sie do rodziny pod pretekstem niewychowanego Antka mówi jej ,że ta się ma odczepić od rodziny. Nie trawię jej. Anna to przynajmniej kobieta z klasą, mam nadzieje że przełamie się do Adama i ułożą sobie życie na poziomie, a Ewa będzie mogła jej tylko pozazdrościć wegetując w Grabinie ze swoim farmerem.

Twista

Ja tam od początku wolałam Annę...

Twista

JA natomiast nie wiem co taka kobieta jak Anna - piękna, na poziomie, wyksztalcona kobieta widzi w Marku - prostym gościu z 3 dzieci. W dodatku układ jest lekko chory, bo koleś był mężem jej siostry...
Długo już nie oglądałam tego serialu, ale ostatnio akurat udalo sie obejrzec 2 odcinki i niezmiernie się ucieszyłam jak zobaczyłam ją u boku tego prawnika. On fajny, ona też. nie kumam, on jej sie nie podoba?

A co do tej kretynki Ewy - ja nie wem czy tam istnieje gorsza postać? Sądząc po szczegolach:. ona jest chyba po studiach, ma na oko 7 letniego syna, więc musi być po 30 stce, tak też zresztą wygląda. dalabym jej z 35. Ale ten ton głosu, debilne miny.....Ta aseksualna osobowość i wygląd powodują u mnie drgawki. Jest straszna!

ocenił(a) serial na 4
lilah_

Antek ma 12 lat.

lilah_

"Anna - piękna, na poziomie, wyksztalcona kobieta"
Już kilka osób pisało o tym, że Anna to piękna, wykształcona kobieta.

A konkretnie jakie ona ma wykształcenie?

ocenił(a) serial na 3
lilah_

Anna jest manipulantką i kłamczuchą do tego zaburzoną psychicznie, siedziała w więzieniu za
bardzo poważne przestępstwo. Kilka lat wcześniej podczas kłótni chwyciła za nóż i zabiła swojego męża. Jak dla ciebie jedynym kryterium wartościującym kobietę jest uroda, to współczuję. Anna nie jest wykształcona, to właśnie Ewa robi karierę naukową.

wshj3

serio???? a myślałam, że Ewa to jakiś przygłup, bo tak się zachowuje. ..

ocenił(a) serial na 6
Twista

Gdyby w wieku ok 11 lat zachowywała się tak jak syn Ewy, to robice by mnie sprali na kwaśne jabłko i nie mogłabym wychodzić w domu przez miesiąc.
Tymczasem Antek i MAteusz robią rzeczy niedopuszczalne, a "za karę" częstowani sąlodami i dostają od rodziców w ch*j kasy. :>

Twista

Twista, w którym odcinku mozna zobaczyć to jak Ewa "dyktuje Annie co ta ma robić ze swoim zyciem" ???
jesli mozesz to napisz :)
chce to zobaczyć :D

ocenił(a) serial na 3
Holly85

Holly, nie pamiętam który to był odcinek. Myślę, że którys przed 25 kwietnia, bo właśnie ta scena sprowokowała mnie do napisania tego watku.

Twista

Ta postać to porażka. Kreują Ewkę na wielką intelektualistkę, szaloną panią naukowiec, wielbioną przez środowiska uniwersyteckie, a ona prezentuje poziom, za przeproszeniem, bardzo prostej baby. Ja w niej żadnego intelektu, ani bystrości nie dostrzegam, jest kompletnie niepoważna, z niczym sobie nie radzi, mam wrażenie, że nie skończyła siedemnastu lat, osoba totalnie zdziecinniała, zero klasy i kobiecości, zero stylu. Syn puszczony samopas, a Ewa interesuje się tylko skubaniem włosów na klacie Marka rolnika i wkupianiem się w łaski Mostowiaków, włażeniem do tyłka Luckowi, Basi czy Uli. Jej poprzedni ukochany to też jakiś podejrzany element, ale ta kobieta widocznie uwielbia romansować. Tematy zawodowe jej szczególnie nie zajmują, potrafi jedynie gadać o tym, że musi coś zrobić. Naukowcy tego pokroju całe życie spędzają w pracy, jeśli chcą coś osiągnąć, a Ewce chyba wszystko spada z nieba.

ocenił(a) serial na 3
LiLuLa

Scenarzysta widać ma jakieś kompleksy, bo w tym serialu wszystkie wykształcone, inteligentne kobiety są infantylne i niezaradne życiowo, choć równocześnie piastują wysokie stanowiska. Pani sędzia Marta i pani prokurator Agnieszka to już charakterologiczny szczyt absurdu.

wshj3

Otóż to. Tylko w tym jest pewna wewnętrzna sprzeczność: "wszystkie wykształcone, inteligentne kobiety są infantylne i niezaradne życiowo, choć równocześnie piastują wysokie stanowiska". No jak to być może ? W świecie prawdziwym to by było jakieś kuriozum. Marta ze swoim obecnym charakterem nie nadaje się nawet do zamiatania ulic.

wshj3

Scenarzyści chyba naprawdę mają jakieś kompleksy, bo w emce największym powodzeniem u płci przeciwnej są osoby, które wcale na to nie zasłużyły (seksbombą nie jest Anna czy Monika z kancelarii, tylko np. Marta, Janka; playboyem jest rozchwiany emocjonalnie Marcin, przystojny inaczej i inteligentny inaczej Łukasz, no i Pawełek Zduński)

LiLuLa

Anna - piękna, na poziomie, wyksztalcona kobieta"
Już kilka osób pisało o tym, że Anna to piękna, wykształcona kobieta.

A konkretnie jakie ona ma wykształcenie?

Vanessa100

Nie wiem, ja tego nie napisałam :D

Myślę, że zachwyty nad Anką wynikają z porównania jej do Ewy :D Wcześniej Anny nie lubiłam jakoś szczególnie, ale od pewnego czasu, widząc, że Marek wybrał dziecinną Ewę zamiast tamtej, zaczynam żywić do siostry Hanki pewną sympatię. Tym bardziej, że odkąd przestała histeryzować, zrobiła się jakaś sensowna, opanowana. Spokój i logiczne myślenie to bardzo cenna zaleta u kobiety :)

LiLuLa

Najspokojniejsza i logicznie myśląca jest Martusia :D

Vanessa100

No i dlatego właśnie jest uwielbiana przez wszystkich! Mężczyzn, kobiety, starców i dzieci.

użytkownik usunięty
Twista

Fascynujące wpisy

Twista

A ja Ewę lubię. I jest bardzo ładna.

ocenił(a) serial na 4
Ziqu

Po wakacjach,przez jakiś czas jej nie będzie,bo grająca Ewę,Dominika Kluźniak urodziła córkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones