PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 496
ocen
4,1 10 1 51496
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Odcinki 463-466 Teresa dowiaduje się z lektury "Faktu", że jest chora na gruźlicę. Postanawia sprawdzić czy to prawda. Tymczasem Barbara ma pretensje do męża ze nie powiedział jej o promocji mąki w Biedronce. Obrażony Lucek zaczyna rzucać w żonę szachami. Kinga zapisuje się do szkoły tańca znanej tancerki Katarzyny Cichopek. Hanka nie może zrozumieć dlaczego wszyscy w szkole się tak na nią dziwnie patrzą. Dopiero po wyjściu z pracy odkrywa że jest ubrana jedynie w piżamę. Pani Honorata prosi Piotra o udzielenie jej córce korepetycji z anatomii. Tymczasem Renia ma pretensje do Marysi że jej nie zrobiła kawy. Marysia tłumaczy się bólem ręki od ciągłego trzymania czajnika. Natalia ma sesję zdjęciową w "Bravo". Marek tłumaczy córce że w CKMie płacą więcej. Janeczka żąda od Leszka wyjaśnień w sprawie romansu. Ten obiecuje zakończyć romans w przyszłym miesiącu. Barbara mówi Luckowi ze nie ma czym się zająć na stare lata. Mąż proponuje zakup krowy. Marek wygrywa konkurs na sobowtóra Sylwestra Stallone. Drużyna piłkarska "WC Grabina" awansuje do V ligii. Z tej okazji sołtys Marek obiecuje piłkarzom zakup nowych butów. Już nie będą musieli biegać za piłką w kaloszach. Peter proponuje Grażynie wycieczkę do Gródka i z powrotem. Paweł robi prawo jazdy na hulajnogę. Kisiel zaś wstępuje do Młodzieży Wszechpolskiej. Ktoś rozpowszechnia w Grabinie plotki że Lucjan ma romans z pewną Britney. Lucek z tego powodu zamierza się ukrywać. Decyduje się na udział w 6 edycji "Tańca z emerytami". CDN.

krzych88

hahahahaha dobre dobre czekam na ciag dalszy! :P

krzych88

Odc. 467 - Lucek jest załamany, bowiem krowa, którą kupił Barbarze, okazała się kozłem. W "Tańcu z emerytami" również mu się nie poszczęściło. Wraz ze swoją partnerką Heleną Vondrackovą odpadli już po pierwszym tańcu. Marek kupił "WC Grabinie" do gry klapki. Po wycieczce, Peter każe zapłacić Grażynie za transport do Gródka i z powrotem. Nie mająca środków do życia Grażyna ucieka za granicę i pod zmienionym nazwiskiem prowadzi ubogie życie babci klozetowej.

ocenił(a) serial na 4
Angie_6

to jest tak żenujące......5 latek lepsze by napisał. Gratuluje poczucuia humoru !

krzych88

mnie się bardzo podoba, tekst jest dużo lepszy niż na onecie, gdzie są żenujące! Bardzo podoba mi się cały tekst, ale najlepsze zdania to
- Kinga zapisuje się do szkoły tańca znanej tancerki Katarzyny Cichopek.
a także:
- Dopiero po wyjściu z pracy odkrywa że jest ubrana jedynie w piżamę.
- Tymczasem Renia ma pretensje do Marysi że jej nie zrobiła kawy. Marysia tłumaczy się bólem ręki od ciągłego trzymania czajnika.
- Ten obiecuje zakończyć romans w przyszłym miesiącu
- Tymczasem Barbara ma pretensje do męża ze nie powiedział jej o promocji mąki w Biedronce.

krzych88

Krzysiek naprawdę fajnie to napisałeś!
a mi się podoba najbardziej to:
- Tymczasem Renia ma pretensje do Marysi że jej nie zrobiła kawy. Marysia tłumaczy się bólem ręki od ciągłego trzymania czajnika.

Dialogi w M jak Miłość są czasami bezsensowne i drobiazgowe. Ten by się nadał ;)

ocenił(a) serial na 10
krzych88

Wypas :D Napisz coś jeszcze :D Normalnie koleś rozbawiłeś mnie tym to jest super :D Najlepsze sa pretensje Reni ze Marysia jej nie zrobiła kawy -hahahaha :P

użytkownik usunięty
krzych88

Odc. 467 - Lucek jest załamany, bowiem krowa, którą kupił Barbarze, okazała się kozłem. W "Tańcu z emerytami" również mu się nie poszczęściło. Wraz ze swoją partnerką Heleną Vondrackovą odpadli już przed rozpoczęciem się pierwszego odcinka lecącego na żywo. Marek kupił "WC Grabinie" do gry jednokolorowe skarpetki. Po wycieczce, Peter każe zapłacić Grażynie za transport do Gródka i z powrotem. Nie mająca środków do życia Grażyna ucieka za granicę i pod zmienionym nazwiskiem prowadzi ubogie życie o u boku legalnych prostytutek. Hanka zawstydzona po tym jak ubrała się do szkoły tylko w samej pidżamie, zamknęła się w stajni Lucka i czeka samotnie na odwilż. Teresa po przetańczonej nocy na balandze u kumpeli z wojska wraca do domu rozmyślając o tym jak może wyleczyć gruźlicę. Marek został zaproszony do "Rozmów w tłoku", po tym jak został polskim sobowtórem Sylwestra Stallone'a. Renia postanawia przespać się z pierwszym lepszym męźczyzną którego spotka w Mcdonaldzie, po tym jak Marysia po raz kolejny nie zrobiła jej kawy. Marysia wiedząc o planach Reni, stwierdziła, że musi iść do fryzjera ogolić głowę na łyso. Leszek tłumacząc się Janeczce w sprawie romansu przez przypadek za bardzo wychylił się przez okno, po czym upadł na ziemię. Natalia po sesji zdjęciowej w "Bravo" poszła kupić sobie "corn flakes", by mieć co jeść na śniadanie. Piotr udziela korepetycji córce pani Honoraty w barze "U Pedzia". Lucek po intrydze z kozą zamiast krowy, doznał olśnienia i postanowił kupić żonie rower, by miała na czym jeździć na cmentarz. Barbara po incydencie z promocją w biedronce , postanawia od teraz robić zakupy tylko Geant. CDN...

krzych88

Naprawdę świetny ten tekst!! czekam na kontynuuację!!;)

ocenił(a) serial na 7
krzych88

Kucze co ja mam nacisać żeby mi się nie wyświetliło że "za krótki"?!
Śmiejmy się:)

ChUcKy

http://www.zjakzdrada.pun.pl/viewtopic.php?id=2 zapraszam;)

ocenił(a) serial na 8
krzych88

debilizm totalny!!!!!!!!!!! dlugo nad tymi wypocinamimyslales?????????

magda3115

do kogo ten koment powyżej jest hehe ?
:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones