PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 498
ocen
4,1 10 1 51498
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość
ocenił(a) serial na 4
karolinamm

Dla Madzi to klasyka.
Pojawia się i znika.
;)

ocenił(a) serial na 6
andre_

no i dobrze, niech w***dala na zbity pysk i nie wraca nigdy juz

ImSo_Fancy

skąd takie informacje? i jak zajdzie? wykorzysta go po pijaku?

ocenił(a) serial na 3
magdanm

Jeśli to prawda, a Paweł się zgodzi, to wyjdzie na drania. Przecież niedawno się ożenił, a tu takie wyskoki. To, że Madzia jest bezczelną egositką, wiadomo było od dawna, ale że taki numer odwali, tego się nie spodziewałam. Scenarzyści w kulki lecą z widzami i tyle. Zamiast znaleźć Madzi faceta , ta kręci się w kółko wokół Pawła i to naprawdę jest już nie do zniesienia. Mucha odchodzi i wraca do serialu jak bumerang, a ja się zastanawiam, po co? Jej wątek od dawna jest parodią i powinni dać z nią sobie spokój.

elisakate

nie wyobrażam sobie w jakich okolicznościach miałoby dojść do poczęcia; ja akurat chciałabym, żeby oni byli razem, ale obecnie nie widzę na to szans, bo Paweł kocha Alę, może być na każde zawołanie Magdy, ale przecież nie zrobi jej dziecka, bo mu jej sie zrobi szkoda, jedyna opcja to to że go upije i nie bardzo będzie wiedział co robi
zgadzam się że wątek Muchy jest bez sensu prowadzony przez te jej ciągle odejścia i powroty

magdanm

no i wszystko jasne: http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-magda-zajdzie-w-ciaze-z-pawlem-i- zniknie-z-jego-zycia_460555.html

bzdury, byle tytułem przyciągnąć, żadnego dziecka nie będzie

andre_

I zachodzi.

karolinamm

Jak dla mnie, to Magda mogłaby zniknąć na zawsze.
Skrzeczący, piszczący, irytujący głos; denerwujący śmiech, fatalna dykcja.

Vanessa100

Mnie też powtwornie denerwuje, rzeczywiście jakaś skrzekliwa, głośna, niech znika prędzej.

karolinamm

Anna Mucha nie jest aktorką i tylko i wyłącznie układ z producentem powoduje, że gra.

A ciąży z Pawłem nie będzie.

ocenił(a) serial na 7
Lord_Satham

To już byłaby przesada. Zresztą w serialu jest już dużo dzieci.

ocenił(a) serial na 4
MarinaSamira

Ale skoro żona najwyraźniej nie chce mieć drugiego dziecka, to wierna :D przyjaciółka ze swoją niekonwencjonalną propozycją będzie jak znalazł - czyli obopólna korzyść w sumie. ;)

ocenił(a) serial na 7
andre_

Ala nie powiedziała że W OGÓLE nie chce, tylko że NA RAZIE nie chce.

MarinaSamira

"Nie chce" - a to zrodzi konflikt i będzie się coś działo.

Jakie by to było piękne, gdyby w serialach od razu chcieli mieć dzieci...

Lord_Satham

no właśnie, scenarzystom o to chodzi, żeby coś się działo
czytałam gdzieś, że okaże się że Ala chyba przemyśli sprawę na tak, ale nie będzie mogła mieć dzieci

magdanm

A po co im wiecej dzieci, ten mały przemądrzalec wystarczy za troje.

Contessa

racja;-)

magdanm

Tylko sie okaże, że Ala nie może mieć następnych dzieci :D i coś czuje, że tu pojawi się Mucha. Ciekawe też jak poprowadzą ten wątek, bo jak wiadomo Magda miała przeszczep serca :D

adamo001

Ala zawsze jest zmęczona, niczym Marta.
Boję się pomyśleć, co byłoby gdyby Ala naprawdę zaszła w ciążę.
Wtedy byłaby jeszcze bardziej zmęczona i sfochowana.

Może niech połączą w probówce plemnik Pawła i jajeczko Ali i wszczepią MADZI, która urodzi im dziecko :D

ocenił(a) serial na 4
Vanessa100

Na miejscu Pawła zaproponowałbym trójkąt :P , w końcu może któraś by w tę ciążę zaszła ;)

ocenił(a) serial na 4
Vanessa100

Blizniaki niech Madzia urodzi jedno dla Pawla i Ali a drugie dla siebie

ocenił(a) serial na 4
Contessa

Dokładnie. A gdyby drugie im się trafiło podobne ... brrr ;)

ocenił(a) serial na 3
andre_

Zresztą kto by je wychowywał, no bo nie wiecznie zmęczona Ala? Barbara już nieco za stara, a Marysia zmaga się z depresją, więc nie dziwię się, że Kwaśna Mina kombinuje, jak tu przełożyć ciążę w czasie.

elisakate

Ala nawet nie potrafi wychować Basi, wcale sie nią nie przejmuje i nie zajmuje, inni ją w tym wyręczają a co się dziewczyna będzie przemęczać przecież? To co dopiero by było jakby miała małe dziecko, do którego trzeba wstawać w nocy, które płacze itp. by chyba skoczyła z mostu z przemęczenia.. Ala to druga Marta tylko w młodszej wersji, ubiera się w worki, ma wiecznie skwaszoną minę, jest nieszczęśliwa, nie maluje się nigdy, jest przemęczona, ciągle się obija i nic nie robi w pracy, podrzuca innym dziecko żeby tylko się nim nie zajmować..... Ja na miejscu Pawła uciekałabym jak najdalej i wcale bym się nie zdziwiła gdyby on wpadł na pomysł aby zostać ojcem dziecka Magdy

alunia_kiss

A po co kobieta ma się malować, żeby wyglądać jak plastikowa niunia z tańcbudy ?

Kapitan_Stopczyk

"A po co kobieta ma się malować"
Haha, te słowa mnie rozbawiły. To mi pasuje do filozofii życiowej Marty Mostowiak, i też trochę Ali.
Po co się malować, po co się ładnie ubrać, po co się uśmiechnąć.
W sumie po co w ogóle wstawać rano z łóżka.

Nie chodzi mi o to, żeby taka np. Ala codziennie łaziła w ostrym makijażu "smoky eyes".
Jednak jakby się tak RAZ na jakiś czas trochę umalowała, to by się chyba nic złego nie stało.

No chyba, że po prostu lubisz wyłącznie dziewczyny bez grama makijażu. Każdy ma swój gust.

Vanessa100

co tu mówić o makijażu jak ona często nieuczesana chodzi, nawet na własnym ślubie była rozczochrana z tego co pamiętam

magdanm

Chodzi o cały "sposób bycia" Ali - jej NIE chce się nic.
Druga Marta.

Komu jak komu, ale Marcie to mogliby zrobić porządny, mocny makijaż, bo wygląda jak wypluta.
Przecież makijaż czyni cuda, a oni ją wpuszczają przed kamery taką zaniedbaną.

Vanessa100

no własnie, makijaż czyni cuda, więc to jest dla mnie totalnie niezrozumiałe, przecież Ostałowska widzi się w lustrze, więc dlaczego nic z tym nie zrobi??

magdanm

Chce być "naturalna" ;P

Ostałowską chyba trzeba chyba wysłać do psychiatry, skoro ona patrzy w lustro i nie widzi nic niepokojącego w swym wyglądzie.

Vanessa100

Wczoraj wyglądała jak beza w tej bieli, zresztą jak zawsze wyciągniętej psu z gardła.

Contessa

A taka laska zapraszała Andrzeja na espresso, że szok, a Andrzej twardo odmówił :)))

Contessa

Ta laska od Andrzeja to było jakieś nieporozumienie, niezły koszmarek. Następna sztucznota to Magda, która ostatnio popisała się wypowiedziami "Mam w nosie Boga, Honor i Ojczyznę, pieprzona antypolonitka. Zawsze nosi kilogramy tapety. Jeśli kobieta jest ładna nie musi się malować, bo makijaż to zwykłe oszustwo, najlepsza broń brzydkich kobiet, aby zatuszować brzydotę.

Kapitan_Stopczyk

Warto jeszcze dodać, że te ilości tapety u Magdy nie zmieniają tego, że doskonale widać jak szybko się starzeje i zmienia w Babcię.

Kapitan_Stopczyk

Tak, bardzo się Mucha zestarzała, nie jest to już ta miła Madzia Marszałek z Łowickiej, poza tym nie wiem czy to jakaś maniera u niej jest, ale bardzo szybko mówi, połyka zgłoski i wychodzi taki mały misz-masz. Denerwuje mnie ona w ogóle i cały ten jej wątek uważam za będny.

Kapitan_Stopczyk

no wiesz, nie każdemu Bozia dała urodę, nawet największe światowe piękności przyłapane bez makijażu wyglądają nieciekawie

a co do cytatu z Muchy, czytałeś całą wypowiedź? Ja tak i nic mnie w niej nie zbulwersowało

ocenił(a) serial na 4
Kapitan_Stopczyk

"Następna sztucznota to Magda, która ostatnio popisała się wypowiedziami "Mam w nosie Boga, Honor i Ojczyznę"

Magda tak powiedziała, czy Anna Mucha ?

andre_

Powiedziała tak Anna Mucha, no przecież nie Magda :)

ocenił(a) serial na 4
Kapitan_Stopczyk

Ok, to czemu napisałeś że Magda ? :D

andre_

Tak wyszło :)

Vanessa100

Dokładnie nie chodzi o to że mam mieć kilo tapety na twarzy czy też sztuczne rzęsy albo chodzić na solarium, ale o zwykłe dbanie o sobie bo Ala chodzi zapuszczona tak samo jak Marta.. Ubiera sie w worki, wiecznie nieuczesana, zmęczona na twarzy i taka kwaśna mina ciągle... Widać bierze przykład z cioci Marty która jest wyrocznia mody

ocenił(a) serial na 2
alunia_kiss

Ja bym się chętnie taką Alą zajął :P

ocenił(a) serial na 4
Bogdan4674

Daj spokój, chodzące zwłoki ;)

ocenił(a) serial na 2
andre_

Porównując Ale z Madzią wybrałbym zdecydowanie Alę mimo że może nie wygląda za specjalnie ale od Magdy jest seksowniejsza..

ocenił(a) serial na 4
Bogdan4674

Dajże pokój, dobrodzieju ;)
Jeśli Ala jest seksowniejsza od kogokolwiek, to co dopiero powiedzieć o Martusi :D

ocenił(a) serial na 2
andre_

Marta to potwór XD

ocenił(a) serial na 3
andre_

To trochę zastanawiające, że Paweł, który zawsze miał atrakcyjne kobiety, na żonę sobie wybrał zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa. Może urzekła go słynna kwaśna mina Ali?

ocenił(a) serial na 4
elisakate

Raczej urzekł go ten mały wyszczekany blond diabełek :D
Bo Ala to rzeczywiście na tle jego poprzednich podbojów jakaś taka nijaka ;)

ocenił(a) serial na 4
Kapitan_Stopczyk

Widać że chyba niewielkie masz pojęcie o kobietach i makijażu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones