PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 496
ocen
4,1 10 1 51496
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Dwa bardzo wzruszające odcinki. Nie da się nie zapłakać.

pepe0303

płakać może nie, ale faktycznie do śmiechu nie było. wydaje mi się że oglądający odpuszczą wpisywanie absurdów z tych odcinków, jeżeli jakieś znaleźli.

NikKI76

Serio odcinki faktycznie takie, że no, nawet nie do śmiechu i tak, że trudno wytrzymać spokojnie.

ocenił(a) serial na 7
NikKI76

Ja płakałam... beczałam jakby to mnie spotkała tragedia! Nawet się nie spodziewałam, że serial tak może na mnie podziałać... Po prostu bardzo bardzo smutne odcinki i niestety życiowe, bo takie rzeczy się dzieją. Parę tygodni temu zmarła moja bliska koleżanka, osierociła malutkie dziecko, młody ojciec został zupełnie sam, kompletnie do tego nie przygotowany. Ona umarła na raka. Jak się dowiedziałą to minęlo 1,5 miesiąca i już jej nie było.
Także historia Kasi jest niestety bardzo autentyczna i przerażająca ... Po prostu nie dało się nie zapłakać...

ocenił(a) serial na 4
pepe0303

Nie dramatyzujmy ;)

pepe0303

ja płakałam juz na końcu 1174, na te 2 kolejne muszę naszykować zapas chusteczek; no ale ja się szybko wzruszam;-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones