PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 496
ocen
4,1 10 1 51496
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Rano na TVP HD bądź TVP SERIALE lecą poczatkowe odcinki M jak miłość z 2000 roku. Te odcinki lepiej się ogląda niż te nowe, nowych praktycznie w ogóle nie oglądam. W tych starych ludzie są bardziej naturalni a nie takie wypindrowane lale i sztuczne, naciągane wątki.

sliniak13

Tak to prawda były zupełnie inne, miały klimat, ciekawsze wątki, więcej się działo i grali też inaczej.. Ma się sentyment do tych starych odcinków, też obejrzałam kilka jak był Stefan, z Simone, kamilem i dawną Madzią. Fajne to było ale było minęło:)

maria_88_3

Mnie też denerwuje w tych nowych odcinkach i w ogóle serialach( a kiedyś tego nie było lub nie aż tak zauważalne) np wczoraj Kinga taka zapracowana, nie miała czas by do którejś godziny się ubrać, bo praca przy komputerze, dzieci, sprzątanie itd ale makijaż oczywiście zrobiony! One śpią w makijażu, kto w nim śpi w rzeczywistym życiu, chyba ze po imprezie jak nie mają sily nawet doczołgać się do łóżka. No i oczywiście przez sen ten makijaż się nie zmienił, jest w idealnym stanie, tak samo jak fryzura! A przecież normalnie jak kobieta nie ma czasu sie ubrac, to i umalowana nie jest.

maria_88_3

Kinga i Piotrek to i tak w miarę normalni są na tle innych bohaterów i ich przygód

magdanm

To też prawda, przynajmniej jedyna para która się trzyma albo jedna z nielicznych. No i nie mają jakiś dziwnych przygód to prawda.

maria_88_3

No i oby tak zostało, bo chociaż Ci nie mają n-tej ilości partnerów czy istot niewiadomego pochodzenia chcąc wyrwać jego bądź ją :D

sliniak13

Ja widziałem gdzieś 1 odcinek, myślałem że j3bne :)

ocenił(a) serial na 7
sliniak13

Od tamtej pory minęło już 15 lat. Uważacie, że nic nie powinno się zmienić? Wyobrażacie sobie jak nudny byłby to serial, gdyby nie szedł z duchem czasu? Mnie też ten serial wkurza i to bardzo często, ale od samego początku do tej pory, mimo, że go lubię. Myślę jednak, że serial nie miał wyjścia i musiał się zmienić. 15 lat temu ludzie byli inni, skromniejsi, nawet telefonów komórkowych jeszcze praktycznie nie było. Teraz jest właśnie pełno wymalowanych lal, panienek, ludzie mają lepsze samochody i żyją bardziej przebojowo.
Tak samo się zrobiło w serialu. Akurat to jest na plus. Porównajcie sobie do Klanu jeśli kiedykolwiek ktoś oglądał choć parę odcinków. Tam czas stanął w miejscu. Tego się nie da oglądać..stara ciocia Stenia czy jaj jej tam... , Apteka i dom wyglądają tak samo jak 20 lat temu na początku serialu, każdy ponury, nadąsany... Tak jakby czas stanął w miejscu. Masakra. Widziałam jakiś odcinek niedawno po wielu latach i przeżyłam szok, że nic się nie zmieniło.

ocenił(a) serial na 2
dolores1983

Ja bym chciał zobaczyć Włodka Kisiela znowu to był top aktor:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones