PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 480
ocen
4,1 10 1 51480
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Są różne filmy jedne dobre drugie złe ale Polscy aktorzy w serialach są kwintesencją sztuczności nie dostrzegam w ich grze żadnej autentyczności pomijam już fakt że często ci aktorzy żyją w serialach na wysokim poziomie dom dobre auto i niezłe życie pracując w branży gdzie się zarabia 2 500-3 000 zł albo prowadząc kafejkę w której ceny są od 8-10 zł i kilku klientów ale to się jeszcze da przeżyć te niedorzeczności są niczym w przypadku marnej gry aktorskiej której nie da się oglądać.

ocenił(a) serial na 1
dominik1980

Auć, niektórzy mają 6 do 10 tys za dzień .
Tyle ma Socha , to już nie przesada ale zakrawa na jakąś nieprzyzwoitość. Mierna aktorka z wiecznie tą samą zbolałą miną.

ocenił(a) serial na 2
dominik1980

Jako fanka teatru protestuję. To jest właśnie poziom gry w durnym serialu, a nie w teatrze- tam pracują aktorzy z prawdziwego zdarzenia.

ocenił(a) serial na 2
Morska_Bryza

Może masz racje ,ostatnio byłem w teatrze 20 lat temu i pamiętam tylko sztuczne miny i dialogi nie przekonało mnie aktorstwo w tamtym stylu...ale może się coś zmieniło..

ocenił(a) serial na 2
dominik1980

Wszystko przecież zależy od rodzaju teatru, sztuki, interpretacji aktorów, wizji reżysera... Jest do wyboru cała masa najróżniejszych rodzajów spektakli i wiadomo, że jedne przypadną komuś do gustu, inne nie.
W każdym razie, tak jak mówiłam, dla mnie właśnie aktorzy teatralni są prawdziwymi aktorami- występują na żywo, niczego nie da się powtórzyć, muszą pokonać tremę nieraz przed ogromną publicznością (a nie tylko przed ekipą filmową), muszą koniecznie posiadać umiejętność improwizacji w razie nagłych, nieprzewidzianych zdarzeń czy pomyłek... Nie to, co aktorzy filmowi, czy serialowi, którzy mogą sobie w kółko wszystko powtarzać i poprawiać, aż efekt zadowoli reżysera. Mam tu oczywiście na myśli w dużej mierze aktorów pokroju MjM.

ocenił(a) serial na 2
Morska_Bryza

Nie znam się na sztuce teatralnej ale ona do mnie nie przemawia wydaje mi się taka nie naturalna udawana na maxa mimika twarzy artystów na scenie dialogi to wszystko takie sztuczne przypomina mi "zieloną gęś" na przedstawieniach szkolnych tylko na wyższym poziomie oczywiście

ocenił(a) serial na 2
dominik1980

Jeżeli do ciebie nie przemawia, to oczywiste, że się do niej nie przekonasz :) Ale skoro byłeś w teatrze 20 lat temu, to faktycznie przyznaję, że nie możesz się znać ;)

ocenił(a) serial na 2
Morska_Bryza

Wolę zdecydowanie musical,operę..a jeśli chodzi o filmy wolę kicz zawinięty papierem toaletowym niż wielkie dzieła które nimi nie są...

ocenił(a) serial na 2
Morska_Bryza

Zastanawiałem się kiedyś czym jest sztuka czy to kwestia gustu czy grupy ludzi którzy widzą w czymś artyzm i po latach mając swój wiek wychodzę założenia że sztuka dla każdego jest czymś innym i każdy znajdzie ją w czymś innym...jak mawia stare powiedzenie jedni lubią zapach pomarańczy inni starych skarpet...;-)

ocenił(a) serial na 2
Morska_Bryza

Przypomniało mi się teraz jak w technikum miałem celujące oceny moje szkice były średnie nie przykładałem się nic nie czułem robiąc je wszystko co na tym przedmiocie robiłem to dla samej oceny nawet nie lubiłem tego co robię nauczyciel się zachwycał moimi pracami większość klasy uważała że to nic nadzwyczajnego teraz wiem że wszyscy mieli race i nauczyciel bo coś tam widział czego ja sam nawet nie widziałem i reszta klasy do szkoły plastycznej nie poszedłem jak mi sugerował ponieważ nie lubię takich zajęć za to moja koleżanka której nie zauważał skończyła studia plastyczne i udziela się tematycznie w Londynie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones