PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 500
ocen
4,1 10 1 51500
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Teresa

ocenił(a) serial na 7

Co sądzicie o Teresie? Ja nie trawię tej baby, ani w tym w serialu ani w ogóle jako aktorki.

justyna_winn

Yyy a kiedy ona była? Ostatni raz chyba koło 400 odcinka...

adamo001

to nie ta Teresa:))Justynie chodzi o Teresę - bliską przyjaciółkę/kochankę Artura:)

NikKI76

A o tą :D hahah nie podoba mi się. Wgl denerwuje mnie, że scenarzyści wszystkie pary muszą schrzanić.

ocenił(a) serial na 7
adamo001

wychodzą z założenia że bez tego byłoby nudno

ocenił(a) serial na 7
justyna_winn

To mają ograniczoną wyobraźnię.

ocenił(a) serial na 4
adamo001

W końcu to MjM, tu wszyscy się zdradzają. Taka karma :D

justyna_winn

mi ta aktorka podobała się w Klubie Szalonych Dziewic, w mjm na początku też, teraz mało sympatyczna jest

ocenił(a) serial na 7
magdanm

mi się ona jakoś od początku nie podoba

ocenił(a) serial na 3
justyna_winn

Drażnią mnie je włosy...jakoś jej nie pasują... ale w sumie i tak ma lepsze niż matka Kini.

justyna_winn

Teresa to wredna egoistka, którą interesuje tylko własne szczęście.
Już przy pierwszym spotkaniu nachalnie podrywała Artura i wcale nie obchodziło ją, że on jest żonaty i dzieciaty.

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Bo to kobieta z gatunku tych złych, które po trupach do celu dążą do zdobycia faceta i bynajmniej nie przeszkadza im taki "drobiazg" jak żona.

ocenił(a) serial na 7
elisakate

Swoją drogą - aż się swego czasu zdziwiłam że Wiktor zainteresował się Martą, a nie nią.

ocenił(a) serial na 3
MarinaSamira

W prawdziwym życiu na pewno by tak się stało, ale w Emce Marta ma monopol na męskie serca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones