PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 498
ocen
4,1 10 1 51498
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość
ocenił(a) serial na 3
nie_mam_nicka

Nie widzę chętnych, co wcale mnie nie dziwi.

elisakate

ja lubię, polubiłam ją dawno, dawno temu i tak mi zostało, zawsze chciałam, żeby była w Pawłem; oczywiście, od długiego już czasu jej wątek jest beznadziejnie prowadzony, po części przez jej ciągle przerwy w występowaniu w serialu, a po części pewnie ze względu na brak pomysłów scenarzystów; pomysł w ciążą wiadomo idiotyczny, egoistyczny itd., ale nie zgadzam się, że Magda zawsze była egoistką, parę lat temu było tak, że mieli być razem z Pawłem, a okazało się, że Sylwia jest w ciąży i wtedy Magda wyjechała nawet nie zdradzając Pawłowi prawdziwego powodu wyjazdu
do Muchy też nic nie mam, każdy orze jak może, jest trochę kontrowersyjna i lubi szum wokół siebie, ale też korzysta z możliwości jakie ma, reklamuje różne produkty dla dzieci czy paparazzi robią jej fotę jak dźwiga pampersy jakiejś firmy, no cóż, ma z tego kasę, chce zapewnić dzieciom stabilność finansową, ja to rozumiem, na żadnej okładce dzieciaków nie pokazała, w pierwszej ciąży udzieliła tylko jednego autoryzowanego wywiadu i zapozowała z brzuchem na okładce, a że i tak ciągle o niej piszą to inna sprawa

magdanm

" (...) ale nie zgadzam się, że Magda zawsze była egoistką, parę lat temu było tak, że mieli być razem z Pawłem, a okazało się, że Sylwia jest w ciąży i wtedy Magda wyjechała nawet nie zdradzając Pawłowi prawdziwego powodu wyjazdu" - Moim zdaniem to nie jest dobry przykład. Magda zwiała przed problemami, uciekła od Pawła, bo zaczęło się robić gorąco. Gdyby powiedziała mu o co chodzi, może to by było dojrzałe z jej strony i nawet szlachetne. A ona przepadła, choć nie na zawsze. Co jakiś czas znika, a potem wraca, żeby dręczyć Pawła, rozwalać mu życie, które chłopak próbuje sobie poukładać i za chwilę znowu znika. Taki ma styl :)

Ja też ją kiedyś lubiłam, młodziutką dziewczynę ocenia się inaczej, ale niestety nie dorosła w ogóle i aktualnie trudno do niej żywić sympatię.

Sama Mucha mnie osobiście nie przeszkadza, ale nie widzę w niej tego talentu, który przejawiała w dzieciństwie.

LiLuLa

z tym dzieckiem Sylwii to się nie zgodzę, to chyba było tak, że Sylwia powiedziała o ciąży Magdzie zanim jeszcze dowiedział się o niej Paweł i ona się wycofała że tak powiem "dla dobra dziecka"

ze wszystkich dziewczyn Pawła zawsze ją lubiłam najbardziej, no, był taki okres, że Paweł stanowił bardzo fajną parę z Aśką, ona byłą super dziewczyną, dopóki Więdłocha nie zrezygnowała z serialu,a co za tym idzie nieoczekiwanie Aśka pokazała swoje bardzo niefajne oblicze

magdanm

Więdłocha jest wyjątkowo irytująca, gdy gra czarny charakter. Mega wkurzająca.
W emce po przemianie stała się nie do zniesienia.
Naprawdę, gdy gra podłą osobę, to po prostu do szału może widza doprowadzić.
Ma wtedy coś takiego niebywale irytującego w głosie, minach i zachowaniu.
Prawdziwa zimna su*ka.
Natomiast, gdy gra postacie pozytywne, to ok.

ocenił(a) serial na 2
Vanessa100

Ja ją w wole w negatywnych, jako dobra jest za dłodka, jak np w czasie honoru.

ocenił(a) serial na 8
magdanm

Akurat bracia Zduńscy zawsze lubili przesłodzone dziewuszki- wystarczy spojrzeć na Kingę :)

ocenił(a) serial na 8
nie_mam_nicka

Ja ją lubiłam, ale jeszcze za czasów studenckich. Teraz scenarzyści próbują z niej zrobić kobietę wyzwoloną, która nikogo nie potrzebuje. Ale zawsze jest uczepiona Zduńskiego. I dziwię się, że Ala nie zrobiła jeszcze porządku z tą przyjaciółeczką męża...

laleczka874

Ala nie potrafi porządku z własnymi włosami zrobić, z niczym zasadniczo, więc z Madzią też nie ogarnie. To nie w jej stylu :)

ocenił(a) serial na 4
LiLuLa

Ala nie jest od tego by cokolwiek porządkować ;)

LiLuLa

chyba nie będzie musiała, zdaje się, że zanosi się na romans Magdy i Olka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones