PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96111}

Mała syrenka

The Little Mermaid
7,2 2 461
ocen
7,2 10 1 2461
Mała syrenka
powrót do forum serialu Mała syrenka

Wspaniała animacja

ocenił(a) serial na 7

Nie ma lepszego serialu animowanego Disneya, który ma tak świetną, cieszącą oko grafikę. Wystarczy tylko spojrzeć: http://www.youtube.com/watch?v=rdQa6BNzEoA . Polecam każdemu, kto jeszcze się z tym nie zetknął. Trochę mi tęskno za tym serialem...

ocenił(a) serial na 7
DISNEYMANIAK

No, OK. Serial wrócił. [za krótki][za krótki]

ocenił(a) serial na 10
DISNEYMANIAK

Ale już niedługo. W kwietniu będą emitowane ostatnie odcinki. Wie ktoś może co będzie lecieć potem w niedzielne wieczory ?

ocenił(a) serial na 7
rusekolsztyn

Powróci serial "Chip i Dale: Brygada RR", który wcześniej był w soboty.

DISNEYMANIAK

A na jakim programie?

ocenił(a) serial na 10
bartekbasista

Temat jest nieaktualny. Rok temu w niedzielne wieczory o 19:000 na kanale TVP1 od września 2009 do kwietnia 2010 leciała "Mała Syrenka" a po niej aż do stycznia 2011 roku emitowano Brygade RR.

rusekolsztyn

Dzięki. A to szkoda.

ocenił(a) serial na 10
bartekbasista

Bartekbasista nie wiem czy już ktoś Cię wcześniej powiadomił, ale Brygada od września ponownie jest emitowana w TV. Na kanale TVpuls o 19:30, a przed tym serialem o 19: 00 leci Timon i Pumbaa. NIe wiem tylko czy są emitowane codziennie czy tylko od poniedziałku do piątku.
pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
DISNEYMANIAK

super serial , filmy o małej syrence są moim zdaniem nie fajne , ale serial jest spoko :P

Wilkołyba. Hahaha.

użytkownik usunięty
DISNEYMANIAK

dla mnie najsłabszy z filmów Disney'a. Wolę Alladyna, Kacze Opowieści i Timona & Pumbaa. To mi się wydaję albo pzezanczone bardziej dla małych dzieci albo dla dziewczynek... w końcu głównym bohaterem jest nastolatka :)

użytkownik usunięty

nie film ale serial*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones