PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30614}

MacGyver

7,3 38 835
ocen
7,3 10 1 38835
7,5 8
ocen krytyków
MacGyver
powrót do forum serialu MacGyver

scyzoryk Macgyvera

ocenił(a) serial na 10

W ciekawostkach jest napisane, że używał scyzoryka firmy "Wegner", moim zdaniem jest to "Viktorinox", w sumie używał paru modeli w serialu ui może się zmieniały

maciejroza

Zapraszam na forum macgyver.fora.pl

ocenił(a) serial na 8
maciejroza

http://www.macgyveronline.com/pages/sakusage.html tutaj jest spis :)

maciejroza

zgadzam się z tym, że to był (prawie) zawsze Victorinox, co prawda oba scyzoryki są czerwone, jednak różni ich logo- Victorinox ma taką jakby tarczę-herb z krzyżykiem, a Wegner ma w logo kwadrat z krzyżykiem.

ocenił(a) serial na 8
maciejroza

W 2005 Victorinox przejął Wenger i już nie ma dylematu. W linku masz modele, których używał MacGyver w poszczególnych odcinkach.

http://olszewski.priv.pl/blog/victorinox-perfekcja-w-kazdym-calu

ocenił(a) serial na 9
maciejroza

Osobiście poprawiłem tą ciekawostkę kilka lat temu, bo faktycznie był błąd i ewidentnie używał Victorinoxa.

ocenił(a) serial na 8
maciejroza

To Victorinox mam taki sam scyzoryk :)

maciejroza

Gdzie można kupić taki scyzoryk? Pomożecie mi? Bo na prezent zażyczono sobie "scyzoryk Macqyvera" a ja nie mam pojęcia o co chodzi :D

ocenił(a) serial na 10
Nataliae

nie ma problemu z takim tematem-
na allegro jeżeli chodzi o internet,
bardzo często są w sklepach zoologicznych w dziale ze sprzętem dla wędkarzy, w sklepach sportowych, w takich dziuplach w centrach handlowych gdzie dorabiają klucze i wymieniają w zegarkach baterie, ogólnie można trafić na sklep z wyposażeniem survivalowym, np "Militaria pl" gdzie wybór noży jest duży, nie wiem gdzie mieszkasz, jak w większym mieście to nie powinno być problemu, a jak nie to doradzam internet

maciejroza

dziękuję ;) właśnie kupiłam "HUNTSMAN" w Militaria w Szczecinie :)

ocenił(a) serial na 10
Nataliae

nie ma sprawy , "Huntsman" bardzo dobry wybór

Nataliae

I co kupiłaś już?

maciejroza

Viktorinox? To jakaś podróbka Victorinox'a? xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones