PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766400}

MacGyver

4,7 1 584
oceny
4,7 10 1 1584
MacGyver
powrót do forum serialu MacGyver

Nastolatek-geek-komando MacGyver-pożal-się-boże. Serial do bólu przypomina próbę rebootu Nieustraszonego - wciśnięcie serialu na siłę w XXI wiek.

-1/10 za profanację wspominień.

liton

Osobiście nie jestem fanem oryginału, i nie przeszkadza mi też umiejscowienie akcji - Ale przeraziła mnie aż taka głupota scenarzystów, wystarczyło obejrzeć 1 odcinek i podajże 3 odcinek pierwszego sezonu .

ocenił(a) serial na 3
buterfly

Ja wymiękłem jak zobaczyłem scenę z demontażem dysku z laptoka...

SnakePissken

Nawet nie wiem czy to było w tych odcinkach :)

ocenił(a) serial na 3
buterfly

Pierwszy odcinek 30 minuta 30 sekunda .
Od wczoraj przeglądam go sobie na szybko i coraz to nowsze triki Angusa mnie rozwalają.
W drugim sezonie laserem wymontowanym z pecetowej nagrywarki połączonym z latarką wyciął dziurę w dachu i zwiał nią przed bandziorami , z odcinka na odcinek moje oczy coraz bardziej wychodzą z orbit ze zdziwienia :-)

ocenił(a) serial na 7
liton

Nie No panie bez co ty opowiadasz przecież to jest genialny serial

Modlishka2

Genialny?? To żart jakiś? Przecież to straszne nudy.
Genialnym to mogłabym raczej określić oryginał z RDA.

liton

Jako miłośnik oryginału spytam (bo nie widzę specjalnych argumentów): czego się czcigodne Towarzystwo w dobie papugowania spodziewało? Młodego Richarda D. Andersona w jego zabytkowym jeepie? Czy bardziej sensownych tricków, niż w pierwowzorze? Wczoraj zacząłem oglądać ten... "rimejk"?... I owszem, na razie do drugiego odcinka macgyverowskie tricki albo są zerżnięte z oryginału, albo są dość niewiarygodne. Ale mają do tego prawo panowie producenci: Henry Winkler i Lee David Zlotoff - twórcy oryginału. Co dalej: montaż jest dość chaotyczny. Kiedyś kamerą była niemal nieruchoma, a więcej działo się na ekranie. Dziś gra się niewiele, za to nadrabia trzęsącym obrazem i efektami. I co za tym idzie, po aktorach widać zero emocji, wszystko dzieje się szybko. I tyle z negatywów. Poza tym, pod względem merotorycznym nową seria jest podobną do starej, bo umówmy się, to taka bajka dla starszych dzieci.

ocenił(a) serial na 1
liton

Badziew straszliwy. Można było się zresztą tego spodziewać. MacGyver jest tylko jeden i był nim R.D. Anderson. I niech tak zostanie.

ocenił(a) serial na 1
liton

Starałem się go oglądać bez sentymentów, jako zupełnie nowy serial. Ale nawet tak się nie da, razi wszystko: gra aktorów, bardzo kiepski scenariusz, przeskoki w czasie, którymi twórcy filmu maskują ewidentne luki i absurdy... Nie da się jednego odcinka obejrzeć bez irytacji.

ocenił(a) serial na 1
liton

@Liton - Całkowicie sie z tobą zgadzam

Remake MG z 2016 roku to kompletne GÓWNO które nawet nie umywa się do perwowzoru

ocenił(a) serial na 1
liton

dałbym -10 za bzdury w tym filmie ale się nie da.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones