PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436999}

Mad Men

8,1 34 367
ocen
8,1 10 1 34367
8,4 16
ocen krytyków
Mad Men
powrót do forum serialu Mad Men

Finał-spekulacje

ocenił(a) serial na 9

Zostało trzy tygodnie. Jak myślicie co się wydarzy?

ocenił(a) serial na 10
sysunia22

Początki choroby psychicznej Dona.

ocenił(a) serial na 9
giant enemy crab

Nawiązujesz do jego "wizji" z ostatniej sceny "Waterloo"? Ja czasem sobie myślę iż Don jest DB Cooperem. Intro=wyskok z samolotu

ocenił(a) serial na 9
sysunia22

Wątek DB Coopera rzeczywiście pojawia się dosyć często w kontekście finału, aczkolwiek wydaje mi się mało prawdopodobny. W internecie można natrafić też na wiele innych teorii, mówiących np. o chorobie i śmierci Dona, albo o tym, że życie Drapera jest snem będącego w śpiączce Dicka Whitmana. Co do intra - mi to wygląda na samobójstwo Dona, i do takiego finału bym się skłaniał. Przez wszystkie sezony obserwowaliśmy ponadto systematyczny rozwój kariery Peggy - najpierw sekretarka, potem copywriter, pod koniec serialu być może szefowa Dona?

ocenił(a) serial na 10
cacywitkacy

Wczoraj oglądałam ponad godzinny wywiad z Matthew Weiner'em i mówi on, że od początku,
od napisania 1-szego odcinka wiedział, jaki będzie koniec.

Też obstawiam samobójstwo/śmierć Dona - popatrzcie na czołówkę każdego odcinak- wypadający
z wieżowca mężczyzna - może to oznaczać upadek, a może dosłownie śmierć.


Peggy już została szefową Dona :)

ocenił(a) serial na 9
madmenfanka

Z drugiej jednak strony, samobójstwo jakoś nie pasuje mi do Dona - człowieka, który z pewnością kocha życie. Poza tym to dosyć banalne zakończenie, i mocno oklepane powiedziałbym. Pozostaje mieć nadzieję, że Weiner wymyślił coś naprawdę zaskakującego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones