PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436999}

Mad Men

8,1 34 392
oceny
8,1 10 1 34392
8,6 18
ocen krytyków
Mad Men
powrót do forum serialu Mad Men

Jestem zszokowana

ocenił(a) serial na 10

ilością pochlebnych komentarzy na temat tego serialu. Zaczęłam go oglądać bo znajduje się na najwyższych miejscach w przeróżnych rankingach i szczerze mówiąc jestem w szoku, że tak słaby serial jest tak promowany. W końcu jest o wiele więcej ciekawszych seriali. Ciężko mi było przebrnąć przez 1 sezon, ale postanowiłam, że oglądnę, może się coś rozkręci. A tu nic! Nuda, nuda, nuda! Problemy typu "O nie, upadła mi łyżka i co ja teraz zrobię. Muszę ją podnieść, umyć, a może być na niej tyle zarazków, o zgrozo". Szczerze się dziwię i jestem naprawdę ciekawa co może w tym serialu tak zachwycać. Osobiście NIE POLECAM.

użytkownik usunięty
netoperkaaa

Widziałem kilka odcinków na tvp kultura i zgadzam się częściowo z Blenia. Dużo gadania, problemów i wątków jednak po obejrzeniu odcinka wszystko szybko z głowy ulatuje. Serial ratuje głównie klimat, dobrze dopasowani aktorzy i dbałość o detale. Nazwałbym to ambitnym, wysmakowanym tasiemcem. Tak, taka super ambitna wersja Mody na sukces.

użytkownik usunięty

Opera mydlana to nawet właściwsze określenie od tasiemca.

użytkownik usunięty

http://www.theatlantic.com/entertainment/archive/2013/07/yes-i-mad-men-i-is-a-so ap-opera-and-that-shouldnt-be-an-insult/277491/

ocenił(a) serial na 7
Blenia

Może i są ciekawsze, z wartka akcją, tych jest większość. A ten jest inny i może właśnie w tym jego wartość. Mniej silnych emocji i zwrotów akcji ale więcej wyrafinowania., Bynajmniej nie jest to mój ulubiony serial ale oglądam go z wielką przyjemnością.

ocenił(a) serial na 10
Blenia

To nie jest serial dla bachorów. Trzeba być dorosłym i dojrzałym żeby go docenić i zrozumieć. Ten serial pokazuje prawdziwe dorosłe życie: wyścig szczurów, zawiść ludzką, rozterki między miłością a pożądaniem. Do tego jeśli się żyje w dysfunkcyjnej rodzinie łatwiej zrozumieć głównego bohatera, który nie potrafi się w pełni zjednoczyć z własną rodziną i ucieka od niej w pracę oraz przeróżne romanse. To nie jest Dexter czy jakikolwiek inny serial z papierowymi postaciami, zbudowanymi według schematów. To serial o ludziach z krwi i kości, takich jak my, nie zaś o przekoloryzowanych wymysłach scenarzystów. Mad Men jest dziełem niemal artystycznym. Prawdopodobnie najbardziej artystyczną formą jaka od długiego czasu pojawiła się w telewizji i odniosła taki sukces. Mnie osobiście wgniatają w fotel niektóre genialne ujęcia oraz lakoniczne, lecz wiele mówiące dialogi, których w serialu jest co nie miara, ale trzeba umieć je dostrzec. To jest po prostu serial, który najlepiej docenią mądrzy ludzie. Czasami lepiej się nie odzywać żeby nie zrobić z siebie idioty. Ty z tej okazji nie skorzystałaś i w swojej próżności, arogancji oraz ignorancji, zjechałaś mój ulubiony serial, jeden z najlepszych jaki powstał. Jeśli nie masz o czymś pojęcia to najlepiej się nie udzielaj, chyba, że chcesz o coś zapytać. Niestety maniera jest raczej taka, że to ludzie, którzy najmniej wiedzą najwięcej szczekają. Nie pozdrawiam. Dorośnij.

ocenił(a) serial na 10
Alighieri

DOROSŁAM. ZMIENIAM ZDANIE. ALE WYPOWIEDZI USUNĄĆ NIE MOGĘ , BO SIĘ NIE DA! A wy nadal będziecie wylewać żale...

ocenił(a) serial na 10
Blenia

Cieszymy się razem z Tobą. ;)
Mad Men jest bardzo specyficzny. Przed jego oglądaniem trzeba się odpowiednio nastroić, z pewnością nie jest to serial, który można sobie podpatrywać podczas sprzątania, gotowania itd - wówczas nic się nie zrozumie. Tutaj każde słowo ma ogromne znaczenie. Same dialogi to mistrzostwo, o aktorstwie już nie wspominając. Mad Menami należy się delektować, kawałek po kawałku - odkrywając coraz to nowe smaczki.

ocenił(a) serial na 9
YourBeatrycze

Dokładnie! nic dodać, nic ująć : )

ocenił(a) serial na 9
Blenia

Serial jest genialny, sluchalam niedawno audycji , w której dyskutowano na temat seriali amerykanskich. Mad Men ogląda tam wg rankingów tylko najbardziej wymagajaca i ambitna część odbiorcow, słowem to serial nie dla wszystkich

ocenił(a) serial na 10
childofcinema

K*RWA PRZESTANCIE SIE JUZ TU WYPOWIADAC W KONCU. PRZECIEZ TO STARA WYPOWIEDZ, A KAZDY MUSI MI MILIONOWY RAZ NAPISAC, ZE JESTEM ZBYT MALO WYMAGAJACYM ODBIORCA, NAWET JESLI JUZ TAK NIE MYSLE. K*RWA NO :D OPAMIETAJCIE SIE.

ocenił(a) serial na 10
Blenia

Nie znasz się i jesteś mało wymagającym odbiorcą. Zjedz Snickersa.

ocenił(a) serial na 10
childofcinema

jeb*ni koneserzy sie znalezli.... ;D

ocenił(a) serial na 9
Blenia

Przepraszam, nie zauwazylam ze to stara wypowiedz,...

ocenił(a) serial na 10
childofcinema

dziękuję :)

ocenił(a) serial na 9
Blenia

jesteś zbyt mało wymagającym odbiorcą :D

ocenił(a) serial na 10
MALF

Już miałem ci nabluzgać za niedojrzałość i bycie mało wymagającą ale zobaczyłem twoje profilowe zdjęcie i wszystko ci wybaczyłem.

Mad Men ssie, 90210 rządzi, jak ktoś ma z tym problem to dawać na solo.

;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones