PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436999}

Mad Men

8,1 34 367
ocen
8,1 10 1 34367
8,4 16
ocen krytyków
Mad Men
powrót do forum serialu Mad Men

1 sezon - tytuł: "SHOOT" wtedy kiedy Betty strzelałą do ptaków
2 sezon - odcinek kiedy FREDDY się posikał w biurze
3 sezon - pt "My Old Kentucky Home" przyjęcia u Rogera Peggy i spółka się nawaliłą w biurze, Joanie śpiewałą i grałą na akordeonie 9 CHYBA NAJLEPSZY ODCINEK Z WSZYSTKICH) !!!!!

ocenił(a) serial na 10
londontown

I JESZCZE CAMBELL zajebiście wywijał ze swoją ŻONKĄ u R. STERLINGA na przyjęciu !!! najlepszy odcinek !!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
londontown

nie pamiętam , który to był odcinek, ale była w nim taka sytuacja kiedy Don podczas ostrego seksu kazał partnerce milczeć. Na drugi dzień golił się w łazience, weszła jego córka, usiadła obok i powiedziała "Będę cicho, żeby ci nie przeszkadzać". Jak dla mnie majstersztyk.

ocenił(a) serial na 10
londontown

do listy najlepszych odcinków dołączam jak narazie 4 SEZON - S04E02 Christmas Comes But Once a Year MEGA ODCINEK super przyjęcie świąteczne - ŚWIETNY WĘZYK, Janie na początku a Cambelle jak zwykle dają CZADU !!!!!

ocenił(a) serial na 9
londontown

Krzysiek_45: masz na myśli chyba Maidenform z drugiego sezonu, który cały jest rewelacyjny i bardzo dokładnie skonstruowany. Ciągle przewija się tam motyw lustra i podwójnej tożsamości bohaterów, równolegle z kampanią reklamową biustonoszy, która opiera się na pomyśle, że w każdej kobiecie drzemią dwie postaci - Marylin i Jackie.
Równie przemyślany (i z podobnymi motywami) jest najnowszy The Rejected - jak dla mnie na razie najlepszy w czwartej serii i jeden z najlepszych w ogóle. Ci, którzy jeszcze nie widzieli, naprawdę mają na co czekać!
Poza tym, wyjątkowo zapadł mi w pamięć The Gypsy and The Hobo, w którym Don opowiada Betty o swojej prawdziwej przeszłości. Widok płaczącego Dona Drapera - bezcenny. I scena na końcu: Draperowie idą na przyjęcie z okazji Halloween, sąsiad chwali przebrania dzieciaków, a później zwraca się do Dona, pytając: "A ty kim jesteś?" Cudo.

ocenił(a) serial na 8
londontown

Jestem na 3 sezonie i jak na razie mam tylko ulubioną scenę. Mianowicie moment gdy Sterling wchodzi do windy, gdzie stoi Peggy i pyta się jej co musiałby zrobić jej ojciec, żeby nie chciała go na własnym ślubie. Ona odpowiada, że jej ojciec nie żyje. A Sterling: No i proszę, zrobiłabyś wszystko. HAHAH i mina Peggy.. mistrzostwo (S03E02)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones