PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436999}

Mad Men

8,1 34 389
ocen
8,1 10 1 34389
8,6 18
ocen krytyków
Mad Men
powrót do forum serialu Mad Men

W dłuugiej przerwie między sezonami można sobie rozwiązać test:

http://www.amctv.com/shows/mad-men/which-mad-men-character-are-you-now

Mi na końcu wyskoczył.... Ted Chaough :D Cóż, zmieniam płeć:P Gender zbiera krwawe żniwo...
haha..:P

ocenił(a) serial na 9
lena_777

Znalazłam ten link niedawno na fejsie, moim alter ego okazała się Megan. Nie zgadzam się za bardzo z charakterystyką, ale lepsze to niż Ted ;D

lena_777

Ja też niby jestem jak Ted ;) Ale to i tak lepiej niż gdyby wyszło, że Pete (dopiero byłby koszmar)

ocenił(a) serial na 9
lena_777

O, a ja jestem Rogerem Sterlingiem :D Kurczę, to chyba niedobrze :P

ocenił(a) serial na 8
Zuzhet88

Megan lepsza niż Ted, Ted lepszy niż Pete... Pytanie czy ktoś go może przebić?? :D

ocenił(a) serial na 7
lena_777

Ted Chaough

ocenił(a) serial na 10
MatiasPL96

Betty. Nie spodziewałam się. :P

ocenił(a) serial na 9
lena_777

Joan, życie jest piękne <3

ocenił(a) serial na 10
lena_777

Don Draper :)

lena_777

też mi wyszło Don Draper

ocenił(a) serial na 8
lena_777

Ted Chaough
Wybaczcie, ale pierwszym moim pytaniem było: "A który to?"

ocenił(a) serial na 9
lena_777

Hm... Pete.

ocenił(a) serial na 9
lena_777

a ja jestem Harrym :D fajnie, bo lubię, uważam, że jest uroczy, hahaha :D

ocenił(a) serial na 10
lena_777

Ha! Wyszedł mi Roger Sterling ... 16 lat pracuję w reklamie. :D

ocenił(a) serial na 9
fender31

Jak oceniasz serial z punktu widzenia branży? Zawsze mnie to ciekawiło, ale nie miałem komu zadać tego pytania :)

ocenił(a) serial na 10
sysunia22

Stuprocentowa wierność realiom pracy w reklamie. Rzecz jasna mam na myśli procedury, organizację działania agencji reklamowej. Tak RZECZYWIŚCIE to wygląda. Natomiast wielkości rynku amerykańskiego (nawet tej reklamy z lat 60-tych) nie można porównywać do warunków polskich. Poaz tym - u nas branża jest nieco bardziej skorumpowana, ponieważ poczesny udział kapitału pochodzi od podmiotów państwowych, czyli decyzje w sprawie jego lokaty są podejmowane przez osoby, które z owych inwestycji nie są w żaden sposób rozliczane.
Doskonale oddany jest zwłaszcza ten specyficzny nastrój oczekiwania na wynik przetagru, czyli konkursu, kiedy to kilka agencji ściga się do jednego budżetu ... Piszę te słowa jakieś kilkanaście minut po odebranu decyzji o przegranej w takim konkursie. Generalnie - nie najlepiej się z tym czuję.
Idę na glębszego ...

ocenił(a) serial na 9
fender31

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. I nie przejmuj ię w następnym konkursie pójdzie lepiej.

ocenił(a) serial na 9
sysunia22

się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones