PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436999}

Mad Men

8,1 34 389
ocen
8,1 10 1 34389
8,6 18
ocen krytyków
Mad Men
powrót do forum serialu Mad Men
tatti_p

wiadomo, że joanna ;)

tatti_p

Roger <3!! Następnie Betty

ocenił(a) serial na 9
tatti_p

Pete

sysunia22

on jest taki wku..ający.. :P

ocenił(a) serial na 9
tatti_p

Produkt jego czasów. Ślepo podążający za Donem Też go nienawidziłem do sezonu piątego. W gruncie rzeczy nie taki zły z niego człowiek. Jako jedyny zaczął się przejmować mniejszościami rasowymi, zrobi wszystko dla firmy, dbający (w późniejszych sezonach) o Peggy. Na pewno lepszy człowiek niż taki Roger

ocenił(a) serial na 9
sysunia22

Zgadza się. Poza tym, to że bywa upierdliwy i wkurzający, czyni go interesującą postacią.

sysunia22

Niż Roger? Hm no nie wiem. Mają inne doświadczenia, ale są do siebie podobni w pewien sposób ;)

użytkownik usunięty
tatti_p

Roger oczywiście :D

ocenił(a) serial na 10
tatti_p

Betty i Roger

ocenił(a) serial na 10
tatti_p

Peggy i Betty

ocenił(a) serial na 7
tatti_p

Peggy od pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
tatti_p

Sally

ocenił(a) serial na 9
tatti_p

Nikt nie lubi Dona? ;)

No to (kolejność przypadkowa):
Don, Roger, Pete, Joan, Betty, Peggy, Michael.

boogie_woogie

No Dona to oczywiste, go się wielbi :P

ocenił(a) serial na 10
tatti_p

Przede wszystkim Don Draper, następnie Peggy na równi z Joan :)

ocenił(a) serial na 10
tatti_p

Pete Campbell jest no. 1 (nie podoba mi się, że ostatnio tak zaniedbują tę postać:), następnie Don, później Roger (pamięta ktoś słowa jakie powiedział do Dona, kiedy ten wyznał mu, że Betty jest chora? Coś w stylu: "Nie wiem co powiedzieć Don, to prawdzie życie, którym dawno już nie żyje", dla mnie mistrz:).

Kobiety, w moim odczuciu są przedstawione dosyć negatywnie. Żadnej nie darze większą sympatią, choć z większością bym się przespał ( prócz Peggy, of course:). To ciekawe, że Peggy jest dla niektórych ulubioną postacią. Interesujące też, że tutejsze panie , nie wymieniają Henry'ego, który zdaje się być mężem idealnym.


ocenił(a) serial na 10
mrdz0incik

K***a, zniszczyłem cytat, miało być: "Nie wiem co powiedzieć Don, to prawdziwe życie, którym dawno już nie żyje".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones