PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485588}

Magazyn 13

Warehouse 13
7,1 3 245
ocen
7,1 10 1 3245
Magazyn 13
powrót do forum serialu Magazyn 13

Magazyn 13 - PODSUMOWANIE

ocenił(a) serial na 10

Więc moi mili jakie macie odczucia po finale 13? U mnie osobiści łezka w oku się zakręcił.
Spędziliśmy razem prawie 5 lat i przyszedł koniec :( To jak zakończenie pewnego związku :)

Niektórzy twierdzą, że serial osiągnął swój szczyt w 3 sezonie. Dla mnie wręcz przeciwnie - do
trzeciego powoli przyśpieszał a następnie ruszył z kopyta. Akcja bardziej zaczęła skupiać się na
bohaterach, ich odczuciach oraz bolączkach jaki i na samym magazynie a nie tylko na artefaktach.

Serial do samego końca utrzymał wysoki poziom i za to należy mu się owacja na stojąco :) Kto wie
może i powstanie Magazyn 14 ale bez Peta Myki, Claudii, Steva, Artiego i Pani F to nie to samo :)

ocenił(a) serial na 10
seth114

Serial SUPER jak dla mnie, ale ostatni odcinek porażka całkowita.

użytkownik usunięty
seth114

Przecież Klaudia została Opiekunką Magazynu 14 .....

ocenił(a) serial na 10

Zgadza się ale nawet gdyby nakręcono 14 to Claudia występowała by sporadycznie jak Pani F (o ile by zagrała). Dodatkowo drużyna Artie/Claudia/Steve wymiatała swoimi sprzeczkami :)

użytkownik usunięty
seth114

Generalnie może i dobrze, wolałem ją jako tą nieokrzesaną i często nieśmiałą młodą dziewuchę z co chwilę innego koloru pasemkiem włosów, nie podobała mi się jej ewolucja pod koniec.

Pomijając kwestię aktorów, wątpię czy by mieli pomysły na kolejny Warehouse, który przecież byłby tym samym z innymi aktorami. Mogliby np. pokazać któryś z wcześniejszych Magazynów, w bardzo zmienionym klimacie serialu. Albo Magazyn 20 w futurystycznym świecie, ale w to już w ogóle wątpię. ;-)))

ocenił(a) serial na 10

O 20 to możemy zapomnieć :) Co najwyżej jak napisałeś wchodzi w grę któryś z wcześniejszych - najbardziej prawdopodobny był by Magazyn 12 z Heleną ( H.J.Wells) w roli głównej jako że sporo o niej było w 13 :)

użytkownik usunięty
seth114

To prawda, mogłoby być ciekawie. :-) Polecam obejrzeć grę aktorską Murray (grała Wells właśnie) w Defiance. Gra zupełnie inną postać i dobrze ją odgrywa, ogląda się ją świetnie, dobra aktorka!

ocenił(a) serial na 10

Hahahahahaha oglądam Defiance i nigdy nie skojarzyłem że Stahma Tarr jest grane przez Murray :) Jakoś nie pokusiłem się o sprawdzenie kto tą postać gra :) Twarz znajoma - świetna charakteryzacja - gdzieś dzwoniło tylko nie wiedziałem w którym kościele :D Dzięki za naświetlenie sytuacji.

P.S. Ale i tak bardziej podoba mi się w roli Heleny zwłaszcza gdy "stała" się dobra :)

użytkownik usunięty
seth114

Również się nie zorientowałem, przypadkiem zauważyłem na liście obsady aktorskiej. ;-)

Z całym szacunkiem ale Klaudia nie została opiekunem Magazynu 14 tylko Magazynu 13 !!!! Z jej słów jasno wynika że magazyn może sobie upodobać miejsce, dodatkowo tekst o piłce Obamy no i finalne ujęcie magazynu nocą. Czyli Magazyn został na miejscu tylko ostatnie sceny z Klaudią były przeniesieniem w odległą przyszłość zapewne po śmierci naturalnej całego zespołu. Wniosek - stacja zostawiła otwartą furtkę dla serialu.

Nie ona została opiekunem magazynu 13 na czapkach agentów było napisane

Nie ona została opiekunką magazynu 13 wpisz na czapkach agentów.

ocenił(a) serial na 8
seth114

Właśnie jestem po ostatnim odcinku. Bardzo dobry i bardzo nostalgiczny, spodziewałam się trochę czegoś innego. Szkoda, że się ten serial skończył, nie ma teraz niczego, co by wypełniło lukę. Bibliotekarze to jednak nie to samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones