PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132287}

Magiczne drzewo

6,8 3 463
oceny
6,8 10 1 3463
Magiczne drzewo
powrót do forum serialu Magiczne drzewo

Mam wrażenie że nigdy na TVP czegoś takiego nie było.

ocenił(a) serial na 10
Muppetus

niedługo pewnie będzie, narazie prawa wykupiły inne telewizje bo serial wygrywa wszystkie możliwe nagrody i przegania disneya, Poczekamy, zoba3my.

Muppetus

Na święta w TVP1 jest, na poczatku grudnia zaś był na TVP Polonia

Muppetus

Szczerze mówiąc nigdy nie wiadomo kiedy leci ten serial. Jak pokazują go w TV to bez żadnych zapowiedzi , poprostu leci i to jeszcze nie w kolejności chronologicznej.

Obecnie leci on w przerwie świątecznej na TVP 1 w godzinach około porannych

Muppetus

ten film będzie kręcony u nas w bydgoszczy

ocenił(a) serial na 10
Koval_4

dzisiaj wczoraj za tydzień na tvp 1 po godz 16

ocenił(a) serial na 8
Muppetus

Dziś w sobotę leciał o 9.55. Zapewne będzie miał teraz stałą godzinę. No i okres też jest dobry (drzewo było ścięte w listopadzie).

A swoją drogą obejrzałem ten i jeden wcześniejszy odcinek i muszę przyznać że jako serial dla dzieci jest naprawdę dobry. Scenariusz też jest całkiem fajny. Początkowo, gdy kręcili go w Bydgoszczy, wydawało mi się że raczej będzie słaby. Miłe zaskoczenie i ciekawi mnie jaki będzie film kinowy.

speiderman

http://www.tvp.pl/dla-dzieci/magiczne-drzewo/wideo/kredka

chyba są wszystkie odcinki ..
nie oglądam tv.. i dopiero teraz to odkryłam w szanownym Panu internecie :)

ocenił(a) serial na 9
Muppetus

było było, pamietam chyba jako pierwszy widziałam drewniany pies, o sankach bardzo dawno temu, to jest pokazywane jako film bardziej ale ma kilka części

ocenił(a) serial na 7
Muppetus

TVP abc

altbur

Do obejrzenia online na vod.tvp.pl w zakładce "dla dzieci".

ocenił(a) serial na 7
Muppetus

Właśnie dzisiaj 4 maja poleciał na jedynce pierwszy odcinek "Drewniany pies". Obejrzałem z wielką przyjemnością.

Muppetus

Piszę z przyszłości, ale może nadal Ci się to przyda: teraz, 10.09 2022 r., od g.10:31 na TVP3 Szczecin emitują 4 odcinek serialu. Za tydzień pewnie dalszy ciąg. Na innych TVP3, np Gdansk, pewnie jest to samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones