PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132287}

Magiczne drzewo

6,8 3 463
oceny
6,8 10 1 3463
Magiczne drzewo
powrót do forum serialu Magiczne drzewo

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam ten serial, miałam wtedy 7, może 8 lat. Byłam nim zafascynowana! Nie mogłam wprost doczekać się kolejnego odcinka. A nawet kiedy powtarzali non stop te same odcinki, i tak je oglądałam z wielką ciekawością.
Nie wiem czemu tu jest taka niska ocena, ale dla mnie serial był wspaniały.
Aktualnie mam 12 lat i kiedy dzisiaj oglądałam 1 odcinek tego serialu na internecie, faktycznie - trochę idiotyczny, dzieci niespecjalnie grają. Jednakże w dzieciństwie ten serial uwielbiałam, więc dam 9/10.

Arachne13

Z dzieciństwa! jak to brzmi! Mówisz ze miałaś 7-8 lat , serial jest z 2003<początkowe odcinki> , teraz mamy 2011 czyli : 7 lub8 lat +8 lat <2003+8=2011>=15 lub16 lat masz teraz, to powiem Ci tylko tyle: Dalej jesteś dzieciakiem . Nie pisze Ci tego dlatego ze chce Cie jakoś obrazić , ale po prostu dalej jesteś młoda < nie minęło jeszcze twoje "dzieciństwo> .Nie róbmy się na silę dorośli ,dorośli będziemy przez całe życie, "młodzi" już nigdy potem . Pozdrawiam :D

ryanwrk

Przecież ta dziewczyna ma 12 lat, napisała : )
Ale serio, "dzieci niespecjalnie grają"... : ) Mam nadzieję, że Ara... się nie obrazi, ale wydaje mi się, że w wieku 12 lat niekoniecznie potrafi się ocenić aktorstwo.

Arachne13

Oglądałam ze starszym bratem. To były czasy :D Teraz zaznajamiam z nim młodszego brata, a przy okazji sama wspominam

ocenił(a) serial na 9
Arachne13

Pierwszy odcinek jaki obejrzałam był o magicznym ołówku. Tak baaardzo marzyłam żeby taki mieć :) Potem marzyłam o berle, zeby móc rządzić światem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones