PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516056}

Majka

4,0 16 542
oceny
4,0 10 1 16542
2,2 4
oceny krytyków
Majka
powrót do forum serialu Majka

Nie wiem dlaczego ten serial ma tak niską ocenę, bo dla mnie była to ciekawa produkcja. Oczywiście nie zmienia to faktu, że jest to serial przewidywalny, typowy dla tego gatunku, niektórzy stwierdzą, że pusty, bez sensu i nudny. Fakt, taki urok naszych polskich seriali. No, ale przecież po to one są, aby oderwać nas od szarej rzeczywistości. To co mnie w tym serialu najbardziej urzekło to autorka grająca główną rolę. Prosta, skromna dziewczyna. Bez pompowanych części ciała, bez tony zbędnego makijażu, bez śmiesznego wyrafinowania. Do tego wszystkiego klimatu dodaje równie skromny klimat Krakowa. Moim zdaniem ten serial był o niebo lepszy od chociażby "Prosto w serce", gdzie sama postać grana przez Annę Muchę była sztuczna wręcz nierealna.

ocenił(a) serial na 1
rybcia1416

Akurat Joanna Osyda jako tytułowa Majka wcale mi się nie podobała. Ta aktorka nadaje się do grania drugorzędnych ról, na pewno nie nadaje się do grania głównej bohaterki.
Ten serial to totalne dno.

ocenił(a) serial na 1
majka5454

Zgadzam się w 100% Dla takich produkcji powinny byc punkty ujemne.

ocenił(a) serial na 1
rybcia1416

Zacznijmy od początku. Glówna bohaterka idzie do ginekologa by wykonac badanie cytologiczne ale niechcący lekarz wykonuje inseminacje. Samo takie idiotyczne przekłamanie faktu moze byc szkodliwe dla wielu młodych kobiet, wzbudzać w nich niepotrzebne obawy i brak zaufania do lekarzy. Po za tym sama Joanna Osyda nie jest zbyt charyzmatyczną postacią. Wszystko może w niej drażnić

rybcia1416

To nie była "ciekawa produkcja " tylko polski format Luna Salvaje (2001) lub póżniejszej Jane The Virgin (2014) i szeregu innych telenowel.Zmieniono jedynie imiona i realia geograficzne. Ot i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones