PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259802}

Mam na imię Earl

My Name Is Earl
7,4 14 760
ocen
7,4 10 1 14760
7,0 4
oceny krytyków
Mam na imię Earl
powrót do forum serialu Mam na imię Earl

1. Oszukałem księdza na 250 zł .
2. Oszukałem skarb państwa na jakieś 4000 zł.
3. Zwyzywałem kobietę bo rzucała kiepy na przystanku. Nazwałem ją przeciętnie grubą córką snickersa i kitkata.
4. Spałiłem katechizmy w 2 klasie gimnazjum. W czasie lekcji, w odwecie za to że katechetka nazwała Rock muzyką dla durniów. \m/ .
5. Odwróciłem kota ogonem . Dwa razy.
6. Używałem różańca w niecnych celach.
7. Pokazałem dupę w autobusie.
8. Pokazałem dupę w szkole.
9. Pobiłem kolegę z klasy bo mi zabrał pokemony !!(nigdy ich nie odzyskałem)
10. Chciałem kupić zapałki na sztuki w kiosku "Ruchu" czym wprawiłem sprzedawczynię w szewską pasję. Sprzedała mi za to pół paczki zapałek - straciła 5 gr.
_________________________________________________________________________

TO TYLKO POCZĄTEK ! C.D.N.

_________________________________________________________________________

P.S.
JAK TAK TERAZ TO CZYTAM, TO MUSZĘ NAPRAWIĆ TYLKO 5. PUNKT , TAK TO JESTEM DOBRY CZŁOWIEK .

MoRRs_Z_LaSu

Popracuj nad 10. punktem, idź i oddaj 5 gr., które powinieneś oddać pani w kiosku., a tak to, to rzeczywiście --> 2. punkt - normalka, 7. też, 8 to już najnormalniejsza w świecie normalka, 9. <-- Twój kolega postapił naprawdę chamsko ;/.

ocenił(a) serial na 9
Dziewczynka_bez_zapalek

Wiesz, że serio dziś byłem oddać te 5 gr ? :D ale zupełnie jak w serialu , zaczęły się komplikacje , kiosku juz nie ma , czy starczy mi determinacji ?
P.S. Dzięki za wsparcie ! Be my Randy !

MoRRs_Z_LaSu

Również jestem ciekawa jak sprawa z tymi 5 gr. :-) Powodzenia!

ocenił(a) serial na 10
MoRRs_Z_LaSu

<hahaha> dobre, dobre xD zdawaj relacje na bieżąco ;p i powodzenia w realizacji listy życzę ;p

ocenił(a) serial na 9
Daphne

Oddałem te 5 gr. Okazało się, że po tym jak otwarli nowa bbliotekę w mieście, zbudowali obok dwa pomieszczenia szklane i jeden z nich jest kioskiem i tam teraz sprzedawała ta kobieta ! Patrzyła na mnie jak na idiote ale to chyba normalne. :D
________________________________________________________________________
NARAZIE WSZYSTKIE PUNKTY Z LISTY WYMAGAJĄCE ODDANIA KASY ZASTAJĄ ZAWIESZONE AŻ DO CZASU GDY :
A)UKRADNĘ TROCHE KASY
i tu jestem w kropce > • < bo nigdy nie kradłem zwykłym ludziom , a kiedy zrobiłem listę nie moge chyba okradać państwa.Ale jest kryzys, więc potraktuje to jako pozyczkę, zreszta politycy też pożyczają ....
________________________________________________________________________
Nie znalazłem tego kota z punktu 5. :/ Za to na klace sąsiad czasem puszcza swojego więc mu kupiłem kitkata. Nie zjadł :/ wiedzieliście ze koty nie lubią batonów dla kotów ? więc dałem mu troche wątróbki i mogłem skreścić go z listy. Moze kiedyś tamtego znajde....
________________________________________________________________________
11. Oszukałem dziadka. (Gdy miałem 8 lat powiedziałem mu ze zostane rolnikiem i kupię kombajna. Szczerze tak powiedziałem, ale dziś chce zostać Earlem więc nic z tego)
12. Ukradłem dwa karpie ze stawu.
13. Przeciągłem strune. Od gitary basowej . I uderzyłem członka. Zespołu. (wywalili mnie po 2 próbach ..)
14. Podpaliłem łąki
15. Ukradłem kwiatka doniczkowego z kwiaciarni.
_________________________________________________________________________
Ciągle szukam swojego Randy'rego.Nie mam brata , siostra traktuje mnie jak idiotę, więc zainteresowani pisać --> morrs.z.lasu@wp.pl

BE MY RANDY !!

MoRRs_Z_LaSu

No nie mam słów ;D Okłamanie własnego dziadka... skandal!! Tylko tu nasuwa się problem.... chcesz zwracać pieniądze kradnąc je komuś innemu... szczerze pomysłowe ;D Lista Twoich grzechów jest naprawdę przerażająca...
Poproś siostrę, żeby była Twoim Randym, myślę, że mimo iż traktuje Cię jak idiotę, z chęcią pośmieje się jeszcze bardziej :)) A tak swoją drogę, to myślę, że żaden Randy nie jest Ci potrzebny! Dzielnie oddałeś 5 gr. Pani w kiosku, poradzisz sobie z innymi grzeszkami!

MoRRs_Z_LaSu

Fajnie, ze udalo Ci sie oddac te 5 groszy:-) Na Earla tez czasami patrzyli jak na idiote, wiec sie nie poddawaj!!!! Pisz o postepach. Proponuje zajać sie pkt. 14 z lisci i zrobic cos na rzecz ochrony srodowiska. Musze sie zastanowic chyba nad wlasna lista:-) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
aline

Wiedziałem, że będę miewał chwile zwątpienia :/ jak Earl , ale juz tak wcześnie ? ;/
Karma nie działa :/ tyle dobrego zrobiłem a ona mi nie pomaga, wszystko zaczęło się psuć we wtorek, zresetował mi się komp jak pisałem bardzo ważne głupoty na shoutboxie Comy na last.fm :/ w następny dzień mnie z biblioteki wyrzucili ,a dokładniej z czytelni , jak sie uczyłem na wewnętrzny egzamin na prawko !:/ bo nie wolno jeść , pić i rozmawiac przez telefon ! to jak ja mam sie uczyć ?!?! Potem nie zdałem tego egzaminu , 3 raz z rzędu , ale jak to sie mówi do 4 razy sztuka ! To nie zmienia faktu ze Karma to oszustka !
______________________________________________________________________
Punkt 13 moge skreślić z mojej listy bo mi ten sam kolo gitare ukradł , niby mu pozyczyłem ale nie oddał(może lubi kontakt struny z cżłonkiem ?).
14. Łąki też uratowałem ! ostatnio ktoś podpalił to powiadomiłem policję ! a oni straż , pomyliłem numery, ale 997 to całkiem podobny numer to 998 więc nic dziwnego ..
Byłem w tej kwiaciarni i kupiłem doniczkę dla mamy bo mnie prosiła , miałem zapłacić 11,10 zł , ale dałem 12 zł i wyszedłem . Tamten kwiatek kosztował 3,60zł więc jeszcze 3 razy tak obrócę i moge skreśić to z listy !
_______________________________________________________________________
16. Obraziłem sędziego na meczu. (po pierwszej połowie było 2-1 dla nas, na początku jeszcze trafiliśmy na 3-1 .przegralismy 3-5 po 4 spalonych .... spytałem sędziego łagodnym głosem "Co ty k***a frajerze pierwszy raz sędziujesz ?"
17. Obraziłem trenera drużyny przeciwnej. ("sprzedałes własną córkę i syna temu czarnemu (chodzi o strój sędziego) pedałowi za mecz !")
18. Obraziłem trenera swojej drużyny.
19. Obraziłem kibiców druzyny przeciwnej.
20. Zawiodłem swój zespół (nie narąbałem temu sędziemu.i trenerowi i tym kibicom !)
21. Brałem udział w meczu juniorów , chociaż wiedziałem że jest sprzedany.
22. Obrzuciłem okno "znajomej" z klasy jajkami. i śnieżkami.i petardami. (Jajkami latem , śnieżkami w zimie , petardamy na jesień jak odpust był.)
23. Spaliłem kanapę na łąkach . (łaki ocalały)
__________________________________________________________________________

ocenił(a) serial na 9
MoRRs_Z_LaSu

P.S. Doniczkę z podstawką kupiłem.

MoRRs_Z_LaSu

Widzę, że lista rośnie bardzo szybko:-)

ocenił(a) serial na 9
aline

do Earla mi troche brakuje :(

ocenił(a) serial na 8
MoRRs_Z_LaSu

A marchewkę kupiłeś? Marchewkę się pytam czy kupiłeś?

ocenił(a) serial na 8
MoRRs_Z_LaSu

He just try to be a better person xD
___

1.Prześladowanie kolegi w podstawówce
2.Prześladowanie innego kolegi w gimnazjum
3.Zużycie zbyt dużej ilości papieru toaletowego u cioci na wakacjach

Sam nie wiem czy coś jeszcze bym sobie wpisał, ciężko idzie.

ocenił(a) serial na 9
goandrewgo_

Dobry z ciebie człowiek.

MoRRs_Z_LaSu

Kolego 3mam kciuki za Ciebie, jeśli nie znalazlę jeszcze Randy'ego, to mogę zostac nim ale w wydaniu damskim :p

moge miec na imie Randa :D

ocenił(a) serial na 10
agnesa

Mi by się przydała taka Randa;)) pomimo, że teraz jestem dobrym człowiekiem to w gimnazjum zrobiłem dużo przykrych rzeczy ale wiadomo taki wiek jednak może pora je naprawić?:) Bo pecha mam takiego jak Earl przed zrobieniem listy

MoRRs_Z_LaSu

A ja mam pytanie, co robiłeś różańcem?





za krótki

ocenił(a) serial na 9
squeeze2

hehe :D Stringi :D ale sie rozwaliły bo te druciki słabe były.

MoRRs_Z_LaSu

Jezu.... I co? Jak masz zamiar to naprawić?
P.S. Z tą listą to na serio, czy tylko tak sobie napisałeś?

użytkownik usunięty
squeeze2

Ja miałam taką listę w L.O. jeszcze zanim Earla wymyślili. :)

MoRRs_Z_LaSu

Phi, też coś. Macie słabe grzechy.
1. Chciałam utopić kota(chciałam sprawdzić czy umie pływać;)Wogóle rzucałam kotami o ściane,łapałam za ogon i kreciłam nim.
2.Namówiłam 6- latkę do zapalenia papierosa, choć to nie był taki prawdziwy papieros, okłamałysmy ją.
3.Kazałyśmy tej małej siedzieć pod latarnią (to był niezły ubaw)
4. W wieku 6 lat wraz z siostra podrzuciłyśmy kartę z wizwiskami do sąsiadki.
5.Powiedziałm w 3 klasie gimnazjum do nauczycielki ,,że mam to w d.."
6.Dwa razy uciekałam przed policją(ale nie samochodem)
7.Rzucałam wraz z koleżanką w pijaka śnieżkami tylko po to żeby nas gonił (miał nóż)
8.Pobiłam dziewczyne bo zaczeła pyskować(zresztą często się biłam)
9. Wraz ze znajomymi łaziliśmy po cmentarzu wieczorami i straszyliśmy ludzi, albo wywoływaliśmy duchy.
10. Rzucałam zbite buteli na drogę
To były stare dobre czasy, teraz jestem grzeczna i ułożona;)

ocenił(a) serial na 9
tess118

Tylko wiesz, to nie są żadne zawody kto ma lepsze .
Ale spoko , jesteś Bad Girl !!
Keep On Rockin' !!

tess118

Czyli innymi słowy PRAWDOPODOBNIE pochodzisz z patologicznej rodziny.




ocenił(a) serial na 9
squeeze2

no wiesz, a może własnie nie, i chciała łamać reguły , wiesz, być cool i tak dalej.

ocenił(a) serial na 9
squeeze2

Aa squeeze, z tą listą to serio , ale nie da się w tym kraju na serio zrobić coś takiego. Nudziło mi się jak skończyłem szkołę i tak dla jaj wpadłem na pomysł z tą listą . Earl mógł to czemu nie ja ?
I stary , nie polecam , Polacy to za sztywny naród żeby zrozumieć Karmę.
Pieprzyć listę , ciesze się że mam zęby....
Punkt 22 , chciałem tą laskę przeprosić na serio ,ale ciągle jest wredna i jednak nie wygrałem w Lotto 100.000 $ więc cięzko żyć jak Earl :D


Chill OUT RASTA !!

MoRRs_Z_LaSu

Jemu też nie było łatwo:-) Zawsze miał jakieś komplikacje po drodze, więc się nie poddawaj:-) Ale masz rację do do tego, ze Polacy to sztywniacy ( biorę pod uwagę, że są wyjątki):-)

MoRRs_Z_LaSu

Cześć.
Dobre te teksty. :)
Zacznij pisać książki, a jak byś jakąś wydał, to piszę się na jeden
egzemplarz. Za rozsądne pieniądze oczywiście :), żebyś nie musiał znowu
czegoś do listy dopisywać. ;)

ocenił(a) serial na 10
MoRRs_Z_LaSu

Zaprawdę powiadam Ci, zbłądziłeś grzeszniku.

ocenił(a) serial na 10
MoRRs_Z_LaSu

Wy z Earlem macie łatwiej, bo po Waszej stronie jest geografia - wszystkie ofiary macie blisko. Ja np. kradłem śliwki na Węgrzech, będę musiał tam pojechać i posadzić drzewko, ale chyba drzewko kupione tu, w Polsce, nie?

Ale też kiedyś kąpałem się w morzu adriatyckim, poczułem potrzebę zrobienia siusiu, nie chciało mi się wychodzić, więc... I jak ja to mam naprawić, że x osób potem kąpało się w mniej czystej wodzie?

To niesprawiedliwe, że Earl miał tak prosto i blisko i w ogóle...

ocenił(a) serial na 9
Awdar

no widzisz , światowi ludzie mają pod wiatr.

ocenił(a) serial na 10
MoRRs_Z_LaSu

Żebyś wiedział. Ale nie tylko z tym mam problem. Np. nieczytanie lektur w ogólniaku, tylko omówień - jak myślisz, wystarczy, ze teraz je przeczytam, czy mam jeszcze odnaleźć polonistkę i jej je opowiedzieć?

I jak tam Twoje postępy z Listą?

Awdar

Z tym sikaniem to się nie martw-podczas kąpieli i tak podświadomie każdy szczy. :P

ocenił(a) serial na 10
squeeze2

Nawet jeśli tak, to jest różnica w sytuacji, gdy ktoś to czyni świadomie.

Wie ktoś, czy istnieje jakaś fundacja oczyszczania mórz z siuśków, pod auspicjami Ala Gore'a może?

ocenił(a) serial na 9
Awdar

Awdar, z tymi lekturami to nic , przecież to było ze szkodą , teorytyczną dla ciebie. Ja nawet omówień nie czytałem to luz.
A co do listy , to masz pare postów wyżej :)

Awdar

Hmm... przekaż 1% podatku na ochronę środowiska.

ocenił(a) serial na 10
squeeze2

W sumie siuśki są biologiczną materią, więc chyba nie liczą się jako zanieczyszczenie - ludzie siusiali jeszcze przed rewolucją przemysłową.

A co mam zrobić z punktem 141. - "Wyśmiewałem się z oglądających M jak Miłość"? Szukałem analogii z Earlem prowadzoącym kursy z angielskiego dla obcokrajowców, co ja mam zrobić?

Awdar

Oglądaj z nimi M jak Miłość. I nie bierz tej listy na aż tak poważnie. :)

ocenił(a) serial na 10
squeeze2

Karma chyba nie jest aż tak okrutna.

<za krótki>

Awdar

Jak cię przejedzie babcia samochodem, to nie miej pretensji. :P

ocenił(a) serial na 9
Awdar

Czemu to niby ma być na liście ? nalezało im się.
ICH jest więcej !! ONI są mocni .

ocenił(a) serial na 10
MoRRs_Z_LaSu

Jak patrzą na dwa powyższe posty razem wzięte, to zaczynam się bać ;)))

ocenił(a) serial na 9
Awdar

Karma :)

użytkownik usunięty
MoRRs_Z_LaSu

Też kiedyś dolałam napoju do skrzynki na listy... kurcze, po obejrzeniu odcinka z tym zaczęłam się poważnie zastanawiać, czy jakaś koperta się gdzieś nie przykleiła i przez to ktoś bla bla bla.
Cholera.
To tyle, musiałam komuś powiedzieć.

MoRRs_Z_LaSu

Założyłem konto, aby dodać swój pierwszy punkt z listy.
1. W przedszkolu podczas leżakowania rozebrałem do naga koleżankę. Do dziś pamiętam jak speszona stała naga na leżaku a wszyscy dookoła (włącznie z przedszkolankami i woźnymi) mieli z niej ubaw.

Kto ma pomysł jak to odwrócić?

ocenił(a) serial na 10
Figzmakiem

Analogia jest z Earlem wyśmiewającym się z brodatej koleżanki, pamiętasz? Zrób to co on, znajdź ją o opowiedz o problemie. A jak to niewykonalne, to daj sto złotych na fundację leczacą załamania psychiczne u kobiet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones