PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127290}
7,5 158
ocen
7,5 10 1 158
Marco Polo
powrót do forum serialu Marco Polo

Daje 9/10

ocenił(a) serial na 9

Świetny serial. Zrealizowana z wielkim rozmachem opowieść o najbardziej znanym podróżniku wszech czasów. Jego miłości do Chin o obojętności do rodzimej Wenecji. Opowieść o żądzy przygód, która kosztowała go braku szczęścia w miłości.

W dodatku wyśmienita obsada:
Ken Marshall jako Marco Polo - jest po prostu znakomity. Taki właśnie powinien być podróżnik. Ciekawy świata, otwarty na ludzi, nieustannie poszukujący nowych rozwiązań. Ja w postaci Marshalla wszystkie te cechy odnalazłem.

Pozostałe postacie to również nie byle jakie gwiazdy, John Gielgud, Burt Lancaster (min. Skrzyżowanie Kassandry), Denholm Elliott (trylogia Indiany Jonesa. Zobaczyć poczciwego Marcusa w innym filmie - bezcenne ;)) czy James Hong (słynny Lo Pan z "Wielkiej Draki").

Dałbym pełną 10, gdyby nie fakt, że po pewnym czasie zaczyna wkradać się lekka nuda. Ale za całość mocne 9 za piękno i rozmach imperium mongolskiego w XIII wieku.

Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 8
akira894

Cześć,oglądałeś więc mam pytanie . Na Filmweb jest 8 odcinków i 10godzin a ja znajduje tylko cztery jak to jest, odpowiedz jak możesz . Dzięki.

bodzioaz

No właśnie:-)

ocenił(a) serial na 8
akira894

Zgadza się!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones